głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę . Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać .

 co ja mam z tobą zrobic Garfild?... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

-co ja mam z tobą zrobic Garfild? -karm mnie, kochaj mnie i nie opuszczaj.

Jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

Jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

  a co mi zrobisz jak Cię... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

- a co mi zrobisz jak Cię pocałuję? - oddam Ci.

 Miłość jest wtedy  kiedy lecą Ci... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

`Miłość jest wtedy, kiedy lecą Ci łzy, a Ty ciągle go pragniesz. Jest wtedy, gdy on ciebie ignoruje, a Ty nadal go kochasz. Jest wtedy, kiedy on kocha inną, a Ty ciągle się uśmiechasz i mówisz: 'Jestem szczęśliwa, kiedy on jest szczęśliwy.'

Siedzieli na krawiężniku niedaleko... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

Siedzieli na krawiężniku niedaleko jej domu. Krzyżując nogi bawiła się swoją kolorową bransoletką.- Ej ... - wyjąkał po chwili milczenia. Przeniosła na niego swoje spojrzenie.- Podobasz mi się. - powiedział nieśmiało, a ona sama do siebie się uśmiechnęła. Jego oczy wydawały się rozbiegane, czekał na reakcję. Położyła dłoń na jego . - Ty mi też ... - szepnęła. Czuła się jak w podstawówce. Jak gdyby to była jej pierwsza miłość. Niewinna , bez namiętnego pocałunku i obmacywania się w parku. Parsknął i w końcu na nią spojrzał. Nik , nikt jeszcze tak na nią nie patrzył ...

Chłopcy są jak guma do żucia... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

Chłopcy są jak guma do żucia , źle smakują , wypluj .

Zawinę Cię w papierek i będziesz... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

Zawinę Cię w papierek i będziesz jak cukierek. ^^

Pomimo bólu rozdzierającego głowę... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

Pomimo bólu rozdzierającego głowę, ust wciąż domagających się ziewania i ciała bezwiednie opadającego na łóżko, na pytanie czy śpię odpowiedziałam 'nie'. każda okazja, nawet ta o piątej nad ranem, była dobra na rozmowy z Nim.

Potrzebuję kogoś kto poleje moje... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

Potrzebuję kogoś kto poleje moje zdarte kolano wodą utlenioną przy tym zawzięcie dmuchając i co chwila powtarzając, że za momencik przestanie boleć. potem złoży na nim subtelny pocałunek i przyklei plaster z dinozaurami, pocieszając, że do wesela się zagoi.

W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia.

Ta ciągła niepewność   która nie... teksty

taayhy dodano: 16 czerwca 2011

Ta ciągła niepewność , która nie pozwalała mi spokojnie spać. wierciłam się przez pół nocy modląc się , aby nic Ci się nie stało. abyś jutro , jak zwykle przywitał mnie swoim uśmiechem , który zwala mnie z nóg i dał cholernie gorącego całusa w policzek. bym potem mogła wtulić się w Twoją klatkę piersiową i czuć się najszczęśliwszą osobą pod słońcem. jednak każda noc, była dla mnie strachem i cierpieniem. nie wiedziałam czy Twoje serce nadal biję , czy jednak nie wytrzymało z nadmiaru fety i alkoholu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV