głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 Człowiek kocha albo nie kocha i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
Człowiek kocha albo nie kocha i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w
Człowiek kocha albo nie kocha  i... teksty

sylwia84 dodano: 7 maja 2011

Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.

  Puchatku  jak się pisze  miłość... teksty

sylwia84 dodano: 7 maja 2011

- Puchatku, jak się pisze "miłość" ? - tego się nie pisze Prosiaczku, to się czuje. :):):)

  Jaka jest ulubiona pozycja kobiet?... teksty

sylwia84 dodano: 7 maja 2011

- Jaka jest ulubiona pozycja kobiet? - Kobieta z przodu, lekko pochylona, wybiera sobie pierścionek z brylantem. Facet stoi z tyłu, wyjmuje portfel.

Aby być szczęśliwym z mężczyzną... teksty

sylwia84 dodano: 7 maja 2011

Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.

Usta zamykają się wtedy  gdy mają... teksty

sylwia84 dodano: 7 maja 2011

Usta zamykają się wtedy, gdy mają do powiedzenia coś ważnego.

Dziwi Cię moja obojętność? Życie... teksty

sylwia84 dodano: 7 maja 2011

Dziwi Cię moja obojętność? Życie parę razy skopało mi dupę, a więc się uodporniłam.

Dlaczego kiedy kobieta przechodzi ze... teksty

sylwia84 dodano: 7 maja 2011

Dlaczego kiedy kobieta przechodzi ze śmiechu w histeryczny płacz wszyscy twierdzą, że ma okres? Dlaczego nikt nie pomyśli, że tęsknota rozdziera jej wnętrze tak bardzo, że nie jest w stanie tego dłużej ukrywać?

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

sylwia84 dodano: 7 maja 2011

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

Boże  daj mi cierpliwość  bym... teksty

sylwia84 dodano: 6 maja 2011

Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Jest mnóstwo ludzi na świecie... teksty

sylwia84 dodano: 6 maja 2011

Jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą ci, że nie możesz. A ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć 'no to patrz'.

Żadna wielka miłość nie umiera do... teksty

sylwia84 dodano: 6 maja 2011

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza -wie, jak przeżyć.

Kiedyś Ci opowiem  jak puste były... teksty

sylwia84 dodano: 6 maja 2011

Kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie, gdy za towarzystwo robiła muzyka, herbata, koc i twoje zdjęcia, powiem Ci, jak smakowały moje łzy i tęsknota, której nie dało się opisać słowami...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV