głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sufrimiento Dzisiaj znamy się gorzej bowiem musieliśmy dojrzeć I mijamy się na dworze często unikając spojrzeń I myślę o niej ciągle choć byliśmy niepoważni I brak mi jej

sufrimiento

sufrimiento.moblo.pl
Dzisiaj znamy się gorzej bowiem musieliśmy dojrzeć I mijamy się na dworze często unikając spojrzeń I myślę o niej ciągle choć byliśmy niepoważni I brak mi jej
 Dzisiaj znamy się gorzej  bowiem... teksty

sufrimiento dodano: 28 listopada 2014

"Dzisiaj znamy się gorzej, bowiem musieliśmy dojrzeć I mijamy się na dworze, często unikając spojrzeń, I myślę o niej ciągle, choć byliśmy niepoważni I brak mi jej najmocniej, lecz to wymysł wyobraźni jest."

 Póki co czuję chłód słyszę jak... teksty

sufrimiento dodano: 28 listopada 2014

"Póki co czuję chłód słyszę jak zgrzytają zęby Drętwieją palce, skóra bieleje jak prześcieradło Czuję, już niewiele nam zostało Coraz ciężej przełykam ślinę przez gardło Najpierw umiera serce, a później ciało Z ust leci para, chociaż nic nie palę Czuję kłucie w pluchach, jakby się wbijało w nie tysięcy parę igieł Żyje, idę, to asfalt ściera mnie i puszcza z dymem Wczoraj mnie ciągnie na dno Jutra nie znam Proszę, potrzebna mi jest tylko jedna…"

 Widać po siwych włosach tęsknote... teksty

sufrimiento dodano: 28 listopada 2014

"Widać po siwych włosach tęsknote za młodością, A serce które kocha jest dręczone samotnością, Zmęczone nawet mocno ubolewaniem nad losem, Co odezwie się znów swoim charakterystycznym głosem"

 Jeśli teraz coś powiesz   Powiesz... teksty

sufrimiento dodano: 28 listopada 2014

"Jeśli teraz coś powiesz, Powiesz coś miłego, Powiesz, że tęsknisz za mną, Szybko, bo nic nie załamuje mnie Tak, jak ty.. Zobaczysz, że czekam, Zobaczysz, że jestem silna, Lecz wszystko co mam, to tak naprawdę nic"

 Patrząc jak mój świat... teksty

sufrimiento dodano: 28 listopada 2014

"Patrząc jak mój świat roztrzaskuje się w kawałeczki I rozsypuje po podłodze, Szukam głęboko w środku, Szukam śladu życia po tobie, Czy jesteś niezniszczalny?"

 Uwierz  że są chwile  Dla których... teksty

sufrimiento dodano: 28 listopada 2014

"Uwierz, że są chwile Dla których warto żyć. Uwierz, że masz siłę By przebić się przez mur swych słabości"

Dzisiaj kolejny raz przegralam walkę... teksty

sufrimiento dodano: 27 listopada 2014

Dzisiaj kolejny raz przegralam walkę z losem.. upadlam na kolana i zaczęłam prosic Boga żeby zabrał mnie z tego bezlitosnego świata.

I znowu przestałam sobie radzić... teksty

sufrimiento dodano: 27 listopada 2014

I znowu przestałam sobie radzić, tak na prawdę to przeciez nigdy nie dawałam sobie rady.. z niczym. Życie znowu sobie ze mnie drwi a ja.., a ja juz nie mam sił nawet by płakać.

Dzisiaj znowu życie dało mi w... teksty

sufrimiento dodano: 27 listopada 2014

Dzisiaj znowu życie dało mi w kość...

Często przychodze w te miejsca gdzie... teksty

sufrimiento dodano: 26 listopada 2014

Często przychodze w te miejsca gdzie byliśmy razem i wspominam i tęsknie. I tęsknie i tak w kółko. A ciebie juz nie ma. I nigdy nie będzie

Przecież ty nie wiesz ile dla mnie... teksty

sufrimiento dodano: 26 listopada 2014

Przecież ty nie wiesz ile dla mnie znaczysz .. a co jak bym odeszła?

 Może kiedyś opowiem Ci to... teksty

sufrimiento dodano: 26 listopada 2014

"Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem, jak było naprawdę. Opowiem Ci, jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci, jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. Zdradzę Ci, jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. Tak... Kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty, które tak mocno mnie wyniszczyły."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV