głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
strikingly Jestem idealnym przykładem na to że po ciężkich przeżyciach można żyć. Nieważne jak bardzo będzie wydawało się to nierealne. Pomimo że wydaje się że lepiej odej

strikingly

strikingly.moblo.pl
Jestem idealnym przykładem na to że po ciężkich przeżyciach można żyć. Nieważne jak bardzo będzie wydawało się to nierealne. Pomimo że wydaje się że lepiej odejść
Jestem idealnym przykładem na to... teksty

strikingly dodano: 23 sierpnia 2013

Jestem idealnym przykładem na to, że po ciężkich przeżyciach - można żyć. Nieważne jak bardzo będzie wydawało się to nierealne. Pomimo, że wydaje się, że lepiej odejść niż walczyć. Sama kiedyś w to nie wierzyłam, wydawało mi się to głupie, lecz z czasem rzeczywiście jest lepiej. Trzeba zrozumieć, że ucieczka nie jest rozwiązaniem. Wiem, że teraz siedzisz, płaczesz i wydaje Ci się, że świat się dla Ciebie skończył, ale to nieprawda. Można przestać się przejmować. To jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Jeśli spróbujesz to zrozumieć, z czasem Ci się uda. Masz wiele marzeń do spełnienia, plany na przyszłość, kolejną miłość przed sobą, być może tą ostatnią, prawdziwą. Tylko daj sobie szansę. Masz tylko jedno życie. Z czasem przekonasz się, że jest ono naprawdę cenne.

 Nigdy nie widziałam żeby miłość... teksty

strikingly dodano: 23 sierpnia 2013

"Nigdy nie widziałam żeby miłość dwojga ludzi była tak silna i niezwykła. Miłość homoseksualistów jest najpiękniejsza. Wiesz ile oni muszą przejść dla siebie? Ile razy spotykają się z nietolerancją? Ale mimo to...Oni się nie poddają. Żyją dla siebie. Żyją dla swojej drugiej połówki. Ta miłość jest najpiękniejsza". ~ L.S.

Należę do tych osób  którym... teksty

strikingly dodano: 15 sierpnia 2013

Należę do tych osób, którym - kiedy się złoszczą i denerwują - łzy napływają do oczu, co jest okropne, bo tak bardzo chcesz być silnym, ale i tak masz tę przeklętą wodę w oczach.
Autor cytatu: niekoffana

 Czujesz  że jesteś beznadziejna... teksty

strikingly dodano: 4 sierpnia 2013

"Czujesz, że jesteś beznadziejna, że nie umiesz zrobić podstawowej czynności, że wszystko źle robisz. Wciąż Ci to wypominają. Chciałabyś być kimś innym". ~ blog

Wiecie co jest najśmieszniejsze?... teksty

strikingly dodano: 4 sierpnia 2013

Wiecie co jest najśmieszniejsze? Mimo całego bólu, który mi zadał. Nieprzespanych nocy, przekleństw z moich ust, wypalonych fajek i codziennego płaczu gdybym mogła, poznałabym go jeszcze raz i powtórzyła wszystko od nowa.
Autor cytatu: whistle

 Nie powinnam pytać  czy wciąż o... teksty

strikingly dodano: 4 sierpnia 2013

"Nie powinnam pytać, czy wciąż o mnie myślisz. Przecież dzwonisz czasem, choć czasu masz mało... Nie trzeba. Nie płaczę".

Sama przyznaj: już za późno by... teksty

strikingly dodano: 4 sierpnia 2013

Sama przyznaj: już za późno by coś naprawić.

 Jedyne czego masz za mało to silnej... teksty

strikingly dodano: 4 sierpnia 2013

"Jedyne czego masz za mało to silnej woli".

 Pamiętaj  że jutro będzie tak... teksty

strikingly dodano: 4 sierpnia 2013

"Pamiętaj, że jutro będzie tak samo. Nie jesteś dla niego zbyt dobra. Nie jesteś po prostu dla niego".

Z przymrużeniem oczu oni znikają... teksty

strikingly dodano: 4 sierpnia 2013

Z przymrużeniem oczu oni znikają, tak szybko i niepostrzeżenie odchodzą. Często zadajesz sobie pytanie "Dlaczego?". Nawet nie zauważyłeś jak się odwrócili i kiedy zamknęli za sobą po cichu drzwi. Nie zauważyłeś, że cofają się, robiąc małe kroki w tył, bez Ciebie. Dlaczego? Dlaczego to wszystko tak szybko się sypie, a ludzie zmieniając swoje plany, zmieniają drogę, wymieniają nas? / Endoftime.
Autor cytatu: endoftime

Na zawsze razem. To nigdy się nie... teksty

strikingly dodano: 30 lipca 2013

Na zawsze razem. To nigdy się nie zmieni.

Dlaczego te drogi wciąż prowadzą... teksty

strikingly dodano: 30 lipca 2013

Dlaczego te drogi wciąż prowadzą cię z powrotem do mnie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV