głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ssyll Zwykle sypiałam w twojej ulubionej bluzie. Jednak to tak jakbym mordowała samą siebie. Czuć Twoją obecność a jedyne co można zrobić to przepłakać tą kolejną ch

ssyll

ssyll.moblo.pl
Zwykle sypiałam w twojej ulubionej bluzie. Jednak to tak jakbym mordowała samą siebie. Czuć Twoją obecność a jedyne co można zrobić to przepłakać tą kolejną chole
  Zwykle sypiałam w twojej ulubionej... teksty

ssyll dodano: 10 października 2010

**Zwykle sypiałam w twojej ulubionej bluzie. Jednak to tak, jakbym mordowała samą siebie. Czuć Twoją obecność, a jedyne co można zrobić to przepłakać tą kolejną, cholerną noc. Nawet zapach już wietrzeje...

Zawsze istnieje tych milion... teksty

ssyll dodano: 10 października 2010

Zawsze istnieje tych milion przypadków, że na siebie wpadniemy - gdy tego nie chcę. I kolejny milion zbiegów okoliczności, że na siebie nie wpadniemy gdy cholernie tego pragnę.

powiedział że nigdy nie skrzywdzi.... teksty

ssyll dodano: 10 października 2010

powiedział że nigdy nie skrzywdzi. ale nie dał znieczulenia gdy odchodził... [/..]

Tak już ma być zawsze: poranek  gdy... teksty

ssyll dodano: 10 października 2010

Tak już ma być zawsze: poranek, gdy nie chce się wstawać; zmierzch, kiedy nie chce się jeszcze umierać; wieczór pełen obaw; niekończące się noce udręk. Już nie potrafię płakać – chyba nie potrafię. A kochać? Gdzie podziało się mój uczucie miłości? Boże, co ja ze sobą zrobiłam?

Kochała go najmocniej jak się tylko... teksty

ssyll dodano: 10 października 2010

Kochała go najmocniej jak się tylko dało. Ta miłość powoli dawała jej do zrozumienia ze on jest coraz lepszy, a ona coraz bardziej przy nim gorsza. Ale nadal wiedziała ze być z nim to coś pięknego. Bo on dawał jej to ciepło, którego tak bardzo potrzebowała..

    ...  wszystko  co zdarza się raz... teksty

ssyll dodano: 9 października 2010

,, (...) wszystko, co zdarza się raz, może się już nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno trzeci”

 Czasami rano wstaję z łóżka... teksty

ssyll dodano: 9 października 2010

`Czasami rano wstaję z łóżka pełna życia, podekscytowana, radosna, a czasami nie chce mi się wstawać... Czasami zaraz po przebudzeniu spędzam dwie godziny przed lustrem i pięć w łazience, a czasami spojrzę tylko raz, sprawdzając, czy jestem czysta. Czasami cały wieczór szykuję ubrania dopasowując te lepsze do najlepszych, a czasami wkładam to, co pierwsze nawinie mi się pod rękę. Czasami... A wiesz od czego to zależy? Od tego, czy Cię akurat w danym dniu mam zobaczyć.`

Nigdy nie wierz w takie zdanie:  Nie... teksty

ssyll dodano: 9 października 2010

Nigdy nie wierz w takie zdanie: "Nie przejmuj się, przecież nikt o tym nie wie." To bzdura. Ty wiesz i to wystarczy. Wiesz o tym, co zrobiłaś i będziesz musiała z tym żyć, dlatego to nie jest żaden argument.

Po sygnale nagraj wiadomość. Z... teksty

ssyll dodano: 9 października 2010

Po sygnale nagraj wiadomość. Z oczami szeroko zdziwionymi nagrywam rytm ustającego tętna. Masz jedną nieodebraną wiadomość.

 Czym się różni kobieta od... teksty

ssyll dodano: 9 października 2010

-Czym się różni kobieta od mężczyzny? - Kiedy facet kocha kobietę, z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę, gdy ten jedyny jest nieosiągalny.

moje slowa   ten usmiech   kazdy gest... teksty

ssyll dodano: 9 października 2010

moje slowa , ten usmiech , kazdy gest , on byl tylko dla ciebie... [../]

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może... teksty

ssyll dodano: 9 października 2010

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV