głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sonadorr Zaczęłam od fot.. Skasowałam. Nie wytrzymałam długo przywróciłam je znowu. Później numer telefonu. I tak znałam na pamięć więc nic to nie dało. Zapisałam Cię in

sonadorr

sonadorr.moblo.pl
Zaczęłam od fot.. Skasowałam. Nie wytrzymałam długo przywróciłam je znowu. Później numer telefonu. I tak znałam na pamięć więc nic to nie dało. Zapisałam Cię inaczej al
Zaczęłam od fot.. Skasowałam. Nie... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

Zaczęłam od fot.. Skasowałam. Nie wytrzymałam długo,przywróciłam je znowu. Później numer telefonu. I tak znałam na pamięć, więc nic to nie dało. Zapisałam Cię inaczej,ale kurcze odczytywałam tak jak przedtem. Przed snem myślałam o innych,ale i tak widziałam Twoje źrenice. Wyprałam ' Twoją ' ulubioną bluzę.. Ale nadal pachniała Tobą. Skasowałam nr gg.. Ale na chwilę, musiałam przecież widzieć Twój opis. Chciałam zapomnieć, ale zapukałeś do drzwi. I znowu ten sam rzeczy stan.

.  to taka mała dziewczynka... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

.` to taka mała dziewczynka kochająca bardzo mocno. chciała od życia jedynie szczęścia i jego miłości. nigdy nie myślała że kiedyś ją to spotka. spotkało lecz trwało tylko chwile. i tak bardzo ją zraniło. zostawiło po sobie pustkę i ból w sercu. tak po prostu odeszło.

Jeśli coś masz cennego jak... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

Jeśli coś masz cennego jak miłość do innej osoby to nie pozwól na to by chociaż przez chwile o tej miłości zapomnieć, bo ta chwila może być ostatnią chwilą w Twoim życiu...

powiedział   że to koniec... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

powiedział , że to koniec - odchodzi . zaczęłam się głośno śmiać  jakiś głupi , pieprzony żart . jednak on był poważny . zamilkłam . odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach , czułam jak moje serce cholernie piecze . ale nie , przecież muszę być silna , nie mogę się załamać . powiedziałam , że wszystko w porządku i szybko zapomnę .. pobiegłam do domu , choć ledwo stałam na nogach , ale nie mogłam się poddać , nikt nie mógł poznać po mnie smutku . wytarłam łzy . niepotrzebnie , kolejna partia wylała się z moich oczy w niespełna sekundę . nie potrafiłam nad sobą zapanować . skulona usiadłam na krawężniku krzycząc , czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk . otępiona , zalana łzami , spuchnięta  nie podniosłam się już nigdy z tego j******* dołu..

Chciałabym kiedyś spotkać księcia... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

Chciałabym kiedyś spotkać księcia na białym koniu i powiedzieć mu , ze jest frajerem! ;D

Nie jesteście przyjaciółkami... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

Nie jesteście przyjaciółkami dlatego, że siadacie razem na każdej przerwie, rozmawiacie przez telefon, macie pasujące do siebie japonki czy potraficie wyrecytować zawartość szafy tej drugiej. Kiedy ona się uśmiecha, uśmiech mimowolnie wkracza na twoją twarz - nie ważne, jak zła na nią jesteś. Kiedy ona płacze, ty też czujesz jej ból i masz ochotę płakać razem z nią. Kiedy patrzysz w jej oczy, wiesz, że nie ma nikogo, komu mogłabyś bardziej zaufać. To właśnie to oznacza, że jesteście przyjaciółkami.

Twoje usta smakowały jak dawno... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

Twoje usta smakowały jak dawno zapomniany smak mojego najulubieńszego kakao, jak czekoladowe ciastko podczas diety i narkotyk podczas odwyku. ; *

Twój pakiet 600 buziaków jest już... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

Twój pakiet 600 buziaków jest już aktywny! Możesz go wykorzystać tylko i wyłącznie na ustach nadawcy !

Naćpana z papieru miłością... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

Naćpana z papieru miłością, koloryzowaną blaskiem żelków, krzyczących 'nie kompromituj się mała' . ! < 3

Uwielbiam  kiedy bierzesz moją... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

Uwielbiam, kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno, bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna. Uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło, które działa na mnie kojąco, jak nic innego na świecie. Uwielbiam, kiedy mnie całujesz, bo wtedy sięgam gwiazd i czuje się kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Uwielbiam kiedy chowasz twarz w moich włosach, bo wydaje mi się wtedy, że to są dla Ciebie jedyne włosy na świecie. Uwielbiam, kiedy patrzysz mi prosto w oczy, wtedy wiem, że widzisz coś więcej niż tylko brązowe źrenice, że widzisz co we mnie jest. Uwielbiam jak śmiejesz się tak szczerze, bo wtedy moje serce rośnie wielkie, kiedy wie, że jesteś szczęśliwy, wtedy ja też automatycznie staję się szczęśliwa. I uwielbiam kiedy mówisz mi, że mnie kochasz, bo to czyni mnie najbogatszą i najpromienniejszą.

To będzie ktoś  kto poda mi kredki... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

To będzie ktoś, kto poda mi kredki, gdy będę miała ołówek. Zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. Nie będzie pytał, bo będzie wiedział. Sprawi, że wiatr będzie miał zapach bryzy. Przejdzie ze mną na czerwonym świetle. Pojawi się nagle. Założy dwie różne skarpetki i tego nie zauważy. Powie mi w ostatniej chwili: "Uważaj! Kałuża!" Odpowie równo ze mną na zadane pytanie. A co najważniejsze, będzie mnie kochał.

Też chciałabym choć w małym... teksty

sonadorr dodano: 26 listopada 2010

Też chciałabym choć w małym stopniu nauczyć się obojętności i ograniczyć potrzebę ciebie do przelotnego spojrzenia na szkolnym korytarzu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV