głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Zawsze jest trochę bólu w każdym wypowiadanym 'w porządku'. Nie lubię gdy mijamy się na ulicy bez żadnego słowa. Gdy wbijasz we mnie swój wzrok bez żadnego uczu

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Zawsze jest trochę bólu w każdym wypowiadanym 'w porządku'.
Zawsze jest trochę bólu w każdym... teksty

smutaaas dodano: 7 listopada 2014

Zawsze jest trochę bólu w każdym wypowiadanym 'w porządku'.

Nie lubię  gdy mijamy się na ulicy... teksty

smutaaas dodano: 6 listopada 2014

Nie lubię, gdy mijamy się na ulicy bez żadnego słowa. Gdy wbijasz we mnie swój wzrok bez żadnego uczucia. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego raz się liczę, a innym razem masz wyjebane.

Nigdy nie zrozumiesz  co oznacza... teksty

smutaaas dodano: 6 listopada 2014

Nigdy nie zrozumiesz, co oznacza zapalona lampka o drugiej w nocy i próba znalezienia sobie miejsca, bo myśli nie dają spać. Nie doświadczysz, jak to jest chować w sobie cały ból, by na koniec dnia móc się w pełni wyładować poprzez łzy. Nie dowiesz się, co znaczą te rany na moim nadgarstku, czy wargi, które każdego dnia pękają na nowo. Nigdy nie pojmiesz tego, co dzieje się w mojej głowie, gdy oglądam te sentymentalne rzeczy albo, jak szybko uderza serce, gdy do głowy znów napływają wspomnienia.

Desperacko pragnęłam być kochana... teksty

smutaaas dodano: 6 listopada 2014

Desperacko pragnęłam być kochana, ale kiedy ktoś obdarzył mnie uczuciem, uważałam, że nie zasługuję na miłość.

Miłość jest grą. Kto pierwszy... teksty

smutaaas dodano: 6 listopada 2014

Miłość jest grą. Kto pierwszy powie 'kocham', przegrywa.

Wspominam Cię o kilka łez za dużo. teksty

smutaaas dodano: 5 listopada 2014

Wspominam Cię o kilka łez za dużo.

Znów przypłynęła do mnie fala... teksty

smutaaas dodano: 4 listopada 2014

Znów przypłynęła do mnie fala wielkiej tęsknoty za Tobą i od kilku dni mnie paraliżuje, nie pozwala mi o niczym innym myśleć.

Nie chcę być sama. Nigdy nie... teksty

smutaaas dodano: 4 listopada 2014

Nie chcę być sama. Nigdy nie chciałam być sama. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nie mam do kogo zadzwonić, nie mam nikogo, kto potrzyma mnie za rękę, przytuli mnie, powie mi, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, z kim mogłabym dzielić nadzieje i marzenia, nienawidzę tego, że przestałam mieć nadzieje i marzenia, nie znoszę tego, że nie mam nikogo, kto powiedziałby mi, żebym się trzymała, że jeszcze się odnajdę. Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę, jak opętana, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo, kto by usłyszał mój krzyk i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się przestać krzyczeć.

Jeśli dopuścisz rozum choćby do... teksty

smutaaas dodano: 4 listopada 2014

Jeśli dopuścisz rozum choćby do jednego pytania, jednej wątpliwości - pustka zacznie wkradać się do Twojego serca.

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko.... teksty

smutaaas dodano: 4 listopada 2014

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy przy kawie w przytulnej kawiarni, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem, powiem, jak było naprawdę. Opowiem Ci, jak radziłam sobie z każdym dniem i z każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jak robiłam sobie krzywdę. Opowiem Ci, jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. Zdradzę Ci, jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak teraz funkcjonuję. Tak... Kiedyś postaram Ci się streścić te kilka lat tęsknoty, które tak mocno mnie wyniszczyły.

O najważniejszych sprawach jest... teksty

smutaaas dodano: 4 listopada 2014

O najważniejszych sprawach jest najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je - słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają się zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca Twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby Ci ukraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na Ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałaś albo, dlaczego uważałaś to za tak ważne, że prawie płakałaś, mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze, kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona, nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.

Porozmawiajmy o tym  jak ciężko... teksty

smutaaas dodano: 4 listopada 2014

Porozmawiajmy o tym, jak ciężko jest zapomnieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV