głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Nie muszę Ci nic udowadniać.. Wiem co czuję i wiem co mówię! A nie mam już siły powtarzać cieszę się! Kurwa zaraz się rozpłacze.. Kocham końcowe dni w szkole ♥

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Nie muszę Ci nic udowadniać.. Wiem co czuję i wiem co mówię! A nie mam już siły powtarzać cieszę się! Kurwa zaraz się rozpłacze..
Nie muszę Ci nic udowadniać.. Wiem... teksty

smutaaas dodano: 26 czerwca 2012

Nie muszę Ci nic udowadniać.. Wiem, co czuję i wiem, co mówię! A nie mam już siły powtarzać "cieszę się!" Kurwa, zaraz się rozpłacze..

Kocham końcowe dni w szkole ♥ !... teksty

smutaaas dodano: 25 czerwca 2012

Kocham końcowe dni w szkole ♥ ! Nie dlatego, że wakacje.. Dlatego, że całe dni mogę spędzić tylko z Tobą !

Obiecałam Ci  że zapomnę! Że dam... teksty

smutaaas dodano: 24 czerwca 2012

Obiecałam Ci, że zapomnę! Że dam radę i będę silna, ale nie dotrzymałam obietnicy. Zasypiam z myślą o Tobie i budzę się - myśląc o Tobie. Nie mam już sił, niczym innym nie żyję, tylko Tobą.

Gdybym wiedziała  co o mnie myślisz... teksty

smutaaas dodano: 23 czerwca 2012

Gdybym wiedziała, co o mnie myślisz, to byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie ;(

Chciałabym po prostu podbiec i tak... teksty

smutaaas dodano: 23 czerwca 2012

Chciałabym po prostu podbiec i tak mocno Cię przytulić. Powiedzieć wszystko, co leży mi na sercu, jak fatalnie się czuje. Jak mi źle bez Ciebie. Ale nie mogę tego zrobić, dla Ciebie jestem zwykłą 16-letnią dziewczynką, która przesadza, a ma wszystko. Może i mam rodzinę, dom, zdrowie, mnóstwo znajomych, ale nie mam Ciebie i tej jebanej miłości i szczęścia.

A widząc  jak płaczesz  chciałam... teksty

smutaaas dodano: 23 czerwca 2012

A widząc, jak płaczesz, chciałam podejść i Cię przytulić, tak po prostu. Tak bardzo mi Cię było szkoda, taka kochana osoba - zapłakana. Ale nie mogę, nie mam żadnego prawa do tego, a tak bardzo bym chciała.

Zajebać się po prostu i nic... teksty

smutaaas dodano: 22 czerwca 2012

Zajebać się po prostu i nic więcej. Nic więcej nie pozostaje. Amen.

Kurwa ! Wiedziałam  że nie... teksty

smutaaas dodano: 21 czerwca 2012

Kurwa ! Wiedziałam, że nie wytrzymam, że nie dam rady bez Ciebie. Siedząc w tej durnej szkolnej ławce, mam dosyć. Chce mi się płakać.. Wtedy szybko próbuje coś zrobić ze sobą, śmiać się, słuchać innych, żeby tylko zapomnieć i się nie rozpłakać, ale to wszystko już nie ma sensu. Nie daje rady. Ten świat mnie już nie potrzebuje, a przynajmniej Ty, czyli najważniejsza część tego świata.

Tak jakoś bez Ciebie smutno.. I to... teksty

smutaaas dodano: 21 czerwca 2012

Tak jakoś bez Ciebie smutno.. I to jak bardzo smutno, nic nie ma sensu. Jeszcze 4 dni i już nigdy więcej Cię nie zobaczę, zajebie się chyba! -,-

Ćwiczę nad obojętnością i... teksty

smutaaas dodano: 20 czerwca 2012

Ćwiczę nad obojętnością i całkiem dobrze mi idzie. Ty traktujesz mnie, jak każdą inną osobę, więc ja będę robić tak samo. Muszę się jakoś powoli odizolować i dam radę.

Teraz będę próbowała zapomnieć... teksty

smutaaas dodano: 20 czerwca 2012

Teraz będę próbowała zapomnieć tak po prostu. Może i Ci wszyscy ludzie mają rację ? Może tak jest i masz mnie daleko gdzieś, a ja jestem ślepo zapatrzona ?

Kocham te niewłaściwe osoby... teksty

smutaaas dodano: 20 czerwca 2012

Kocham te niewłaściwe osoby, których nie powinnam kochać. Kocham te, dla których ja nic nie znaczę i nie będę. Problem w tym, że ja bym dała wszystko by być blisko Was, a wy sprzedalibyście mnie za garść cukierków nimm2.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV