głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Tak trudno jest zapomnieć o kimś kto sprawił że nawet najgorszy dzień wydawał się nie być taki zły. Jestem pewna że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila mome

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Tak trudno jest zapomnieć o kimś kto sprawił że nawet najgorszy dzień wydawał się nie być taki zły.
Tak trudno jest zapomnieć o kimś... teksty

smutaaas dodano: 7 marca 2013

Tak trudno jest zapomnieć o kimś kto sprawił, że nawet najgorszy dzień, wydawał się nie być taki zły.

Jestem pewna  że zatęsknisz. Może... teksty

smutaaas dodano: 6 marca 2013

Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy, ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał rapu, zatęsknisz, wiem to.

Był powodem  że co rano wstawałam... teksty

smutaaas dodano: 6 marca 2013

Był powodem, że co rano wstawałam z uśmiechem na twarzy, bez względu na to jaka jest pogoda. To na Jego widok, moje serce rozsadzało mi klatkę, a w brzuchu czułam motyle. To On, najpiękniej na świecie mówił, jak bardzo boi się miłości. To właśnie On był głównym bohaterem moich snów, kreatorem uśmiechu. Był całym moim szczęściem. Wszystkim tym co miałam.

Boli mnie brak Ciebie. Szukam... teksty

smutaaas dodano: 6 marca 2013

Boli mnie brak Ciebie. Szukam jakiejś wskazówki, jak dotrzeć do Ciebie, ale to chyba na marne.

Swoją obecnością sprawia  że się... teksty

smutaaas dodano: 4 marca 2013

Swoją obecnością sprawia, że się uśmiecham, staje się szczęśliwa, moje oczy błyszczą, a serce tak jakoś szybciej bije, bo najmocniej kochają serca , które najmocniej cierpiały..

Wierzyłam w Twoje proste słowa... teksty

smutaaas dodano: 2 marca 2013

Wierzyłam w Twoje proste słowa, wciąż mam ich mnóstwo w głowie. Choć pragnę więcej, muszę się z tym pogodzić. Chcę, aby znikły, bo nie che się już z tym wszystkim męczyć.

Lubię komplikować swoje życie... teksty

smutaaas dodano: 2 marca 2013

Lubię komplikować swoje życie, uzależniając się od tego dupka, wypisując stek bzdur tutaj, słuchając dołujących kawałków, paląc ponad normę, wkurzając się na byle co, a przecież można łatwiej, tylko dlaczego wolę inaczej?

W nocy znów dostałam po ryju od... teksty

smutaaas dodano: 1 marca 2013

W nocy znów dostałam po ryju od wspomnień. /just_love

Po raz pierwszy spotkałam kogoś... teksty

smutaaas dodano: 1 marca 2013

Po raz pierwszy spotkałam kogoś takiego jak On. Osobę z siedemnastoma warstwami chamstwa i cynizmu. Ale pod nimi, kryje się coś innego, wyjątkowego, a mianowicie dusza wrażliwca. Całkiem śmiałego, z poczuciem własnej wartości, romantyka. Z dnia na dzień nie przestaje mnie zachwycać. Z dnia na dzień pragnę go coraz więcej. Chcę słyszeć jego głos i czuć opuszki na karku. Chcę czuć motylki w brzuchu, za każdym razem, kiedy wypowie moje imię. Chcę, żeby wiedział, iż chciałabym, aby uczestniczył w moim życiu. Żeby codziennie rano budził mnie, i codziennie wieczorem, żegnał chociażby sms'em. Chcę być dla Niego ważna. Chcę. /choleryczka

Choć nie wiem  jakbym się starała... teksty

smutaaas dodano: 1 marca 2013

Choć nie wiem, jakbym się starała i tak nawet tego nie zauważysz. Nie zwracasz na mnie żadnej uwagi, szkoda tylko, że ja tak nie potrafię w stosunku do Ciebie.

Kątem oka mógłbyś dostrzec  jak... teksty

smutaaas dodano: 28 luty 2013

Kątem oka mógłbyś dostrzec, jak na Ciebie zerkam, jak szukam Cię w tłumie. Mógłbyś dostrzec wtedy zaszklone łzami oczy. Mógłbyś dostrzec miłość w moich oczach. Mógłbyś, gdybyś tylko spojrzał.. /inmyveins

Mam mały problem ze sobą. Nie mam... teksty

smutaaas dodano: 27 luty 2013

Mam mały problem ze sobą. Nie mam ochoty rozmawiać z rówieśnikami, nie mam z nimi tematów do rozmów, nie chce nawet wykonywać czynności, które jeszcze niedawno sprawiały mi przyjemność i czerpałam z nich radość, by żyć. A to wszystko przez Ciebie - tak, przez Ciebie nie chce mi się żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV