głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Wiem że to mnie niszczy. Utknęłam w martwym punkcie i nie potrafię ruszyć dalej. Wiem że kontakt z Tobą jest jak narkotyk że to mnie niszczy psychicznie ale jed

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Wiem że to mnie niszczy. Utknęłam w martwym punkcie i nie potrafię ruszyć dalej. Wiem że kontakt z Tobą jest jak narkotyk że to mnie niszczy psychicznie ale jednocz
Wiem że to mnie niszczy. Utknęłam... teksty

smutaaas dodano: 28 lipca 2013

Wiem, że to mnie niszczy. Utknęłam w martwym punkcie i nie potrafię ruszyć dalej. Wiem, że kontakt z Tobą jest jak narkotyk, że to mnie niszczy psychicznie, ale jednocześnie nie potrafię o Tobie zapomnieć.

Czasami mam wrażenie że zaufałam... teksty

smutaaas dodano: 28 lipca 2013

Czasami mam wrażenie, że zaufałam Ci zbyt mocno.

Chyba za Tobą tęsknię chyba Cię... teksty

smutaaas dodano: 28 lipca 2013

Chyba za Tobą tęsknię, chyba Cię kocham, chyba mnie kurwa pojebało.

Istnieje na świecie tylko jeden... teksty

smutaaas dodano: 28 lipca 2013

Istnieje na świecie tylko jeden człowiek, którego naprawdę pokochasz, reszta to tylko zauroczenia i życiowe błędy.

Myślisz że mi pomożesz słowami... teksty

smutaaas dodano: 24 lipca 2013

Myślisz, że mi pomożesz słowami "zapomnij", "miej wyjebane", "spróbuj". Myślisz do chuja, że nie próbowałam? Skoro masz mi tak pisać, proszę Cię nie pytaj co u mnie, jak z nim. Daj mi spokój. To, że Ty nie jesteś stała w uczuciach, nie znaczy, że ja też taka mam być.

Może i faktycznie coś się kończy... teksty

smutaaas dodano: 24 lipca 2013

Może i faktycznie coś się kończy, by coś innego się mogło zacząć. Tylko, że niektóre zakończenia odbijają się na nas zbyt mocno i nie mamy ochoty iść dalej i otwierać nowego rozdziału.

Nie lubię jak ktoś kłamie jak... teksty

smutaaas dodano: 24 lipca 2013

Nie lubię, jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię, jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

Po­kochać to naj­większe... teksty

smutaaas dodano: 24 lipca 2013

Po­kochać, to naj­większe ry­zyko ze wszys­tkich. To od­da­nie swo­jej przyszłości i swo­jego szczęścia w ręce dru­giego człowieka. To zaufa­nie bez reszty. To odsłonięcie swoich słabości.

Dłużej tak nie potrafię. Nie... teksty

smutaaas dodano: 23 lipca 2013

Dłużej tak nie potrafię. Nie będę już wyczekiwać Twojego przyjścia, tego czy mnie zauważysz, czy znów olejesz. Nie będę się łudzić, że może dziś napiszesz. Nie mam zamiaru patrzeć na Ciebie wiedząc, że nie mogę Cię mieć. Nie chcę być obok Ciebie i nie móc nic z tym zrobić. Nie chcę mieć nadziei, że może jutro będzie lepiej. Nie chcę tęsknić za czymś, czego nigdy nie miałam. Nie chcę już myśleć o Tobie, o tym co robisz i z kim teraz jesteś. Nie umiem już dłużej uśmiechać się do Ciebie, bo wiem, że jeszcze kiedyś zatęsknię za człowiekiem, który potrafił rozbawić mnie do łez. Nie chcę być z Tobą przez chwilę na przypadkowym spotkaniu. Nie chcę Cię już widywać, bo wiem, że za jakiś czas ukłucie w sercu przypomni mi, że istniał człowiek, który nigdy nie był mój.

Nie patrz mi w oczy bo tylko one nie... teksty

smutaaas dodano: 23 lipca 2013

Nie patrz mi w oczy, bo tylko one nie potrafią kłamać. Nie chcę byś widział, jak bardzo cierpię..

Chciałabym Cię tu teraz na... teksty

smutaaas dodano: 23 lipca 2013

Chciałabym Cię tu, teraz, na chwilę, na sekundę, na minutę, na godzinę, na dzień, na noc, na tydzień, na miesiąc, na cały rok, na całe życie. Chciałabym.

Chodzę mówię czasem się... teksty

smutaaas dodano: 23 lipca 2013

Chodzę, mówię, czasem się uśmiechnę, czytam, myślę, ale to nie tak. Zawsze przychodzi moment, w którym coś mnie nagle uderza, że mało nie zwala mnie z nóg. Jakaś porażająca, nagła świadomość niepełności, niekompletności, pustki

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV