głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smiiile A teraz gdy odszedłeś każda piosenka o miłości sprawia że tak cholernię za Tobą tęsknię co o nim myślisz? nie wiem jak to wyrazić.. widzisz tą gwiazdę? widzę ty

smiiile

smiiile.moblo.pl
A teraz gdy odszedłeś każda piosenka o miłości sprawia że tak cholernię za Tobą tęsknię
A teraz gdy odszedłeś każda... teksty

smiiile dodano: 11 kwietnia 2010

A teraz, gdy odszedłeś, każda piosenka o miłości sprawia, że tak cholernię za Tobą tęsknię

 co o nim myślisz? nie wiem jak to... teksty

smiiile dodano: 11 kwietnia 2010

-co o nim myślisz? -nie wiem jak to wyrazić.. widzisz tą gwiazdę? -widzę -tym dla mnie jest on. wiem, że jest daleko i nigdy nie będzie bliżej. wiem, jak dobrze było by mi przy nim. niestety .. on jest tam a, ja jestem tu.

Uwielbiam Cię za to że jesteś... teksty

smiiile dodano: 10 kwietnia 2010

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.

 myślisz ze tak łatwo jest sie... teksty

smiiile dodano: 9 kwietnia 2010

` myślisz ze tak łatwo jest sie odkochać.? że wystarczy kogoś poznać.? przyznam sie.. nadal go kocham, nadal mi na nim cholernie zalezy.. ale widze.. on ma mnie gdzieś nic mnie z nim juz nie łączy ale musze być silna .. wiem i będę.

Nie napisze do Ciebie  bo przecież... teksty

smiiile dodano: 8 kwietnia 2010

Nie napisze do Ciebie , bo przecież między nami już wszystko skończone ,również nie chcę abyś wiedział jak mi na Tobie zależy ... Ale tak bardzo bym chciała usłyszeć co u Ciebie , co robiłeś dzisiaj , jak się czujesz ...

Nie za wszystko da się przeprosić... teksty

smiiile dodano: 8 kwietnia 2010

Nie za wszystko da się przeprosić, ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa

 rozmawiali.  tak? i co?  nie wiem... teksty

smiiile dodano: 8 kwietnia 2010

`-rozmawiali. - tak? i co? - nie wiem, jej niby zależało, ale z Jego strony biły tak sprzeczne ze sobą emocje, że postanowiła dać sobie z nim spokój.`

 Spotykamy się jak codzień. Ty... teksty

smiiile dodano: 8 kwietnia 2010

` Spotykamy się jak codzień. Ty udajesz że nie widzisz ja udaję że nic nie czuję. To nie tak miało być... miało być szczęśliwie !

'  A kiedy odkryłaś ze się w Nim... teksty

smiiile dodano: 8 kwietnia 2010

' - A kiedy odkryłaś, ze się w Nim zakochałaś ? - Kiedy robiąc herbatę dla siebie, zrobiłam dwie.

 Czy chociaż wiesz że ona ma... teksty

smiiile dodano: 8 kwietnia 2010

-Czy chociaż wiesz, że ona ma sześć różnych uśmiechów? -Ma sześć uśmiechów? -Tak. Pierwszy, gdy coś ją naprawdę rozśmieszy. Drugi, gdy śmieje się z grzeczności. Trzeci, gdy snuje plany. Czwarty, gdy śmieje się sama z siebie. Piąty, gdy czuje się niezręcznie. I szósty, gdy... Szósty, gdy Go widzi.

 i nieważne że już z nim nie... teksty

smiiile dodano: 8 kwietnia 2010

` i nieważne, że już z nim nie jesteś... nie przyznajesz się gdy pyta o Twoje uczucia do niego. nawet jeśli coś czujesz, zaprzeczysz. tęsknisz za pocałunkami, spacerami, rozmowami, śmianiem się wniebogłosy i za nim. mimo to to zaprzeczysz. dlaczego ? bo inaczej się nie da. boli.

 Odpisywałam Ci z pamięci nie... teksty

smiiile dodano: 8 kwietnia 2010

- Odpisywałam Ci z pamięci, nie widziałam klawiszy. - Aż tak się upiłaś ?! - Nie, aż tak płakałam...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV