głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smiiile Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie każda chwila każde sł

smiiile

smiiile.moblo.pl
Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie każda chwila każde słowo był
Uwielbiała dołeczki na jego twarzy... teksty

smiiile dodano: 31 marca 2010

Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

Mam Cię na wyciągnięcie ręki na... teksty

smiiile dodano: 31 marca 2010

Mam Cię na wyciągnięcie ręki, na każdy mój telefon przychodzisz do mnie, pocieszasz, razem ze mną płaczesz, później razem się śmiejemy. Czuję, że nie jestem niepotrzebna. Jednak świadomość tego, że Twoje serce nigdy nie będzie należeć do mnie tylko do niej, przerasta mnie. Jesteś obok, ale tak jakby Cię nie było. Czy jestem szczęśliwa? Nie, ten miód jest gorzki

 Żałujesz że z nim byłaś? Nie... teksty

smiiile dodano: 31 marca 2010

-Żałujesz, że z nim byłaś? -Nie, nie powiedziałabym, że żałuję... -Więc...? -Nie mogę żałować, bo to co przeżyłam wtedy było jak sen. Podarował mi najpiękniejsze chwile, śmiałam się choć nie miałam często powodu ku temu. -Jednak coś jest nie tak? -Tak, bo widzisz... Dał mi za dużo szczęścia i żałuję, że nie powiedziałam "dość". Bo teraz tylko bardziej cierpię, choć mam powody do śmiechu nie mogę, nie potrafię... Jak mam się z tego wyleczyć? Nie odpowiedział, patrzył przed siebie i w jednej chwili jego myśli uleciały gdzieś daleko... Jak miał jej powiedzieć, że ją kocha?

Bo wielka miłość zdarza się nam... teksty

smiiile dodano: 31 marca 2010

Bo wielka miłość zdarza się nam tylko raz...

'Nie pytaj mnie co zrobię bo sama... teksty

smiiile dodano: 31 marca 2010

'Nie pytaj mnie co zrobię bo sama nie wiem jak żyć'

 kochasz go? taa. to walcz o niego... teksty

smiiile dodano: 31 marca 2010

-kochasz go? -taa. -to walcz o niego ! -próbowałam.. nie raz, nie dwa. -i co? -nie mam siły opowiadać. nigdy nie wygram.

Choć staram się o nim nie myśleć... teksty

smiiile dodano: 31 marca 2010

Choć staram się o nim nie myśleć, to cały czas siedzi w mojej głowie

kiedyś  ktoś powiedział mi  że... teksty

smiiile dodano: 31 marca 2010

kiedyś , ktoś powiedział mi , że życie jest niesprawiedliwe - i Wiesz co ? dziś przyznałabym mu rację . Bo jest nie sprawiedliwe . Cholernie , kurwa niesprawiedliwe .

 daję Ci 15 sekund żebyś mnie... teksty

smiiile dodano: 31 marca 2010

- daję Ci 15 sekund, żebyś mnie pokochał. - a jeśli nie zdążę ... ? - to nic. dam ci kolejne 15.

Kocham Cię więcej grzechów nie... teksty

smiiile dodano: 31 marca 2010

Kocham Cię- więcej grzechów nie pamiętam .

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy Nie... teksty

smiiile dodano: 30 marca 2010

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy Nie pytaj się dlaczego I tak cię okłamie.. Ale bądź przy niej Przytul I oboje milczcie Dla niej cisza to lekarstwo Gdy zobaczysz jej smutne oczy, I nie będziesz znał powodu tego smutku Nie pytaj dlaczego I tak ci nie powie prawdy.. Bo ona jest inna, Ona ma swój świat Zamyka w sobie cały ból Chce go udusić a potem wypłakać Często płacze Wszyscy mają ją za zakręconą dziewczynę, Która cały czas się śmieje Ale ona śmieje się żeby nie płakać Gdy popatrzysz jej głęboko w oczy Poznasz prawdę Tylko tak możesz zobaczyć co czuje..

Bo razem doliczymy się gwiazd. teksty

smiiile dodano: 30 marca 2010

Bo razem doliczymy się gwiazd.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV