głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slodkadenajslodszawmiescie Życie jest jak słuchanie radia. Bo w życiu są gorsze i lepsze chwile tak jak w radiu są piosenki które lubimy bardziej albo mniej. Ale nie przełączamy co chwila

slodkadenajslodszawmiescie

slodkadenajslodszawmiescie.moblo.pl
Życie jest jak słuchanie radia. Bo w życiu są gorsze i lepsze chwile tak jak w radiu są piosenki które lubimy bardziej albo mniej. Ale nie przełączamy co chwila radiost
Życie jest jak słuchanie radia. Bo... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

Życie jest jak słuchanie radia. Bo w życiu są gorsze i lepsze chwile, tak jak w radiu są piosenki które lubimy bardziej albo mniej. Ale nie przełączamy co chwila radiostacji gdy słyszymy tą gorszą. Wolimy poczekać i sprawdzić, bo być może za chwilę usłyszymy naszą ulubioną piosenkę. Tak samo jest z życiem; w złych chwilach mamy nadzieję, że zaraz nadejdzie lepsza, wspanialsza, najwspanialsza w naszym życiu.

 obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

-obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy, obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie, obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon, obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć, obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę.. -Obiecuję kochanie! ;*

 Piękne gwiazdy?  Wystarczą mi... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

- Piękne gwiazdy? - Wystarczą mi twoje oczy.

 Cześć! Jak się nazywasz?  Ten... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

- Cześć! Jak się nazywasz? - Ten na którego czekałaś.

 O czym marzysz?  Marzę o... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

- O czym marzysz? - Marzę o prawdziwej miłości od kogoś wyjątkowego. - Przecież masz ją przed sobą.;)

cz.3.:Pozwól by inni zaznali Twej... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

cz.3.:Pozwól,by inni zaznali Twej miłości.Obiecaj mi,że zawsze będziesz sobą.A będą Cię chcieli zmieniać w imię miłości,przyjaźni,rozsądku.Nie pozwól.Wiesz przecież... że Twoje serce wie jak żyć.Obiecaj sobie to wszystko i idź. Żyj...

Cz.2.:Popatrz wtedy w niebo... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

Cz.2.:Popatrz wtedy w niebo,przeczekaj tę noc patrząc w gwiazdy.A potem wyjdź na ulicę i poszukaj.Zawsze jest ktoś,komu trzeba pomóc,kogo tylko Ty możesz odszukać,bo wiesz, co to prawdziwa samotność.Obiecaj mi,że nigdy nie będziesz egoistką.I gdy pewnego ranka obudzisz się,a jedynym Twoim pragnieniem będzie,by nie wstać,już nigdy nie wstać,leż, ile chcesz,ale o dwunastej wstań,by podlać kwiaty,bo bez Ciebie zginą.Obiecaj mi,że zawsze będziesz kochać.A gdy przyjdzie taki dzień,kiedy świat się zawali,bo ktoś odejdzie z Twego życia,pozwól mu odejść.Bez płaczu, bez niepotrzebnych słów.Spokojnie dopij kawę i oddaj ten czas komuś,dla kogo było Ci go do tej pory szkoda.

Część 1 : Obiecaj mi że nie... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

Część 1 : Obiecaj mi,że nie pozwolisz,by świat zabił w Tobie marzenia.Proszę,obiecaj.Spotkasz ludzi,którzy wyśmieją Cię,zadrwią z każdej twojej myśli,będą Ci mówić,że jesteś głupia,że dla takich jak Ty nie ma miejsca.Nie wierz im.Oni w głębi duszy nadal marzą,tylko się boją.Ty trzymaj się swoich chmur,nie bój się.Marzenia się spełnią.Obiecaj mi,że będziesz wytrwała.Wiem,że będzie Ci ciężko,wiele razy upadniesz gdy będziesz próbowała nauczyć się chodzić,niekiedy nawet bardzo boleśnie.Trzeba będzie czasu,by rany się zagoiły,ale zobaczysz-zagoją się.Pewnego dnia życie zburzy Twe plany,zawali się coś,co tak długo budowałaś.Wydawać Ci Się będzie,że to koniec,że nie dasz rady.Siądź wtedy i płacz,a potem podnieś głowę i wstań.Zobaczysz,że to jeszcze nie koniec.Zaczniesz od nowa.Obiecaj mi,że będziesz szukać.Bo przyjdzie taki dzień,kiedy będziesz czuła Się najsamotniejszą kobietą na ziemi,gdy nikt nie zrozumie.I zgasną wszystkie światła,stanie się noc.

napiszę długi list w którym... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

napiszę długi list,w którym opiszę wszystkie moje uczucia,lęki,niepewności i jak często czuję się Tobie niepotrzebna.potem go zemnę,podrę,rozszarpię,a jego strzępki spalę. nigdy się nie dowiesz,jak bardzo Cię potrzebuję,pragnę i jak bardzo boli mnie Twoja obojętność.

  teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

;))

 Nie odchodź! wrzasnęła z łzami... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

-Nie odchodź!- wrzasnęła z łzami w oczach. Spojrzał na nią, na jej twarz zapłakaną. -Kocham Cię... -wyszeptała. Chciała jak zawsze wpaść w jego objęcia, ale on odsunął się. -Powiedz coś. powiedz, że jestem nadal Twoim skarbem...-błękitnymi, zaszklonymi tęczówkami spojrzała w jego zimne, niebieskie oczy, które poważnie spoglądały na nią. -Proszę...-wyszeptała i usiadła na łóżko. Schowała twarz w dłoniach. Po długiej ciszy, pustce poczuła jak on siada obok. Objął ją ramieniem, przytulił mocno, tak, aby jak zawsze mogła poczuć to bezpieczeńswto i bezgraniczną miłość. -Byłaś, jesteś i będziesz moim skarbem. Kocham Cię. -pocałował jej czoło, policzek po czym namiętnie złożył pocałunek na jej różowych, delikatnych wargach. -Najważniejsza jesteś Ty, kochanie.

Po raz kolejny siedziała na swoim... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 maja 2011

Po raz kolejny siedziała na swoim łóżku, w swoim, zamkniętym, pokoju. Po raz kolejny płakała przez niego. Dziś powód był prosty, powiedział nie na jej tak. Gdy odkładała kolejną, mokrą chusteczkę od jej łez dostała smsa. Od niechcenia wzięła telefon do ręki. Tak, to od niego. Już miała ochotę nie czytając, wykasować tę wiadomość. Wcisnęła "przeczytaj"... Jej błękitnym, zapłakanym oczom ukazała się krótka wiadomość. "Tak." Radość nie trwała długo, do momentu, gdy... napisał raz jeszcze: "Pomyłka, sorry."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV