głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slodkadenajslodszawmiescie Po chuj te wszystkie uczucia ? po chuj ta zjebana miłość ?! po chuj kurwa ? Pytam sie ? przecież było by łatwiej ! Nikt by kurwa nie cierpiał nie byłoby ani jed

slodkadenajslodszawmiescie

slodkadenajslodszawmiescie.moblo.pl
Po chuj te wszystkie uczucia ? po chuj ta zjebana miłość ?! po chuj kurwa ? Pytam sie ? przecież było by łatwiej ! Nikt by kurwa nie cierpiał nie byłoby ani jednego
Po chuj te wszystkie uczucia ? po... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 6 sierpnia 2011

Po chuj te wszystkie uczucia ? po chuj ta zjebana miłość ?! po chuj kurwa ? Pytam sie ? przecież było by łatwiej ! Nikt by kurwa nie cierpiał , nie byłoby ani jednego złamanego serca ! przytulanie , pocałunki , seks bez uczuć byłby zajebisty . czasem żałuje m że nie jestem pozbawiona uczuć jak niektóre prostytutki, one nie czują nic, robią wszystko bez uczuciowo i nie przyzwyczajają się do byle frajera ! a tym bardziej nie oddają mu swojego serca . / slodkadenajslodszawmiescie

Tak dużo wymagam? trzymaj mnie za... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 6 sierpnia 2011

Tak dużo wymagam? trzymaj mnie za rękę, kiedy będę próbowała utrzymać stabilność na szpilkach. przepytaj mnie z biologi tuż przed sprawdzianem. napisz czasem przed snem puste 'dobranoc'. uśmiechnij się, gdy pobrudzę się sosem od pizzy i zetrzyj mi go z kącików ust. kiedy będę się sypać weź mnie w ramiona i przytulaj do piersi, dopóki się nie uspokoję. nie musisz mnie kochać, zwyczajnie chcę czuć, że jesteś.

wiesz kto jest hardcorem ?. ktoś kto... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 4 sierpnia 2011

wiesz kto jest hardcorem ?. ktoś kto się uśmiecha , idzie dalej .. chociaż wszystko mu się wali . chociaż stracił swój najcenniejszy dobytek . walczy nadal o powietrze . to jest człowiek , ku*wa hardocore .

Szczęście nie jest przecież stanem... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 4 sierpnia 2011

Szczęście nie jest przecież stanem wiecznym. Zresztą też i nie okresowym. Szczęście to po prostu taki skurcz serca, którego doznaje się czasami, kiedy człowieka przepełnia taka radość, że wprost trudno ją znieść. Znika równie szybko jak się pojawia. I nie ma go, dopóki nie nadejdzie znowu, by sprawić, że człowiek uzna życie za najwspanialszy dar.

Nie przestawaj wierzyć w miłość.... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 4 sierpnia 2011

Nie przestawaj wierzyć w miłość. Ona istnieje, tylko im dłużej na nią czekamy, tym lepiej smakuje.

pamiętam tylko  że kochałam Cię... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 4 sierpnia 2011

pamiętam tylko, że kochałam Cię ponad wszystko i ufałam wbrew wszystkiemu.

Niech kończy się świat. Pojutrze... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 3 sierpnia 2011

Niech kończy się świat. Pojutrze czy dziś - nieważne. Niech rozpadnie się na pół.

pomagam każdemu   na kim mi zależy.... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 3 sierpnia 2011

pomagam każdemu , na kim mi zależy. jestem, gdy tego potrzeba. potrafię sprawić , że na twarzy najsmutniejszego człowieka pojawi się uśmiech - ale nie potrafię sprawić bym to ja sama w końcu poczuła się szczęśliwa. coś ze mną nie tak .

  Co robisz?    Pomidor.    Jak ma na... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 3 sierpnia 2011

- Co robisz? - Pomidor. - Jak ma na imię twój tata? - Pomidor. - Jakie warzywo cię w nocy prześladuje? - Pomidor. - Kochasz mnie? - Nawet nie wiesz jak bardzo.

Pamiętaj że ! czas szybko ucieka... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 2 sierpnia 2011

Pamiętaj że ! czas szybko ucieka, więc jak masz coś zrobić zrób to jak najszybciej, bo może się tak zdarzyć że nie zdążysz .

Żeby rany lepiej się goiły  trzeba... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 2 sierpnia 2011

Żeby rany lepiej się goiły, trzeba je czasem otworzyć, wyczyścić z nagromadzonych wydzielin ropnych i zaszyć. Pomimo bólu. Tak będzie lepiej.

Codziennie słyszę od każdego... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 2 sierpnia 2011

Codziennie słyszę od każdego "BĘDZIE DOBRZE" , ale i tak nic sie nie zmienia , chciałabym usłyszeć to od Ciebie , wtedy uwierzyłabym w to i robiła wszystko , żeby tak było . Żeby wkońcu było dobrze . / slodkadenajslodszawmiescie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV