 |
sillythought.moblo.pl
kocham Cię. no to mamy remis bo ja Ciebie też .
|
|
 |
- kocham Cię.
- no to mamy remis, bo ja Ciebie też .
|
|
 |
wszyscy uważają, że coraz bardziej zamykam się w sobie . ja po prostu już nie jestem taka ufna i musi minąć trochę czasu, aż zaufam nowo poznanej osobie . tak , zmieniłam się , ale tylko i wyłącznie przez osoby, które mnie zawiodły . przykro mi .
|
|
 |
przytulanie wytwarza hormony szczęścia, które powodują zanik agresji interpersonalnej i spowalniają proces starzenia się komórek . przytulisz mnie ?
|
|
 |
- Co robisz wtedy , gdy nie możesz zasnąć . ?
- Liczę owieczki , a Ty . ?
- A ja minuty , które upłynęły od naszego ostatniego spotkania .
|
|
 |
wierzyłam, ufałam, chyba za dużo sobie wyobrażałam.
|
|
 |
Są rzeczy, na które stale będziemy czekać. Tramwaj, Boże Narodzenie, Miłość.
|
|
 |
promocja się skończyła - już nigdy nie oddam serca za pół ceny.
|
|
 |
Czasem Królowa musi dokonać wyboru: zamek z białym rycerzem albo pogoń z mrocznym księciem.
|
|
 |
no przecież daję radę, nie widzisz ? śpię dość długo - przesypiam prawie cały dzień. wychodzę z przyjaciółmi - jeśli mnie wyciągną na siłę. jem i piję - jak mama to we mnie wetknie. wychodzę na podwórko - jak już jest na prawdę gorąco. nie myślę o Tobie - jakoś średnio przez pół godziny. widzisz ? jestem beznadziejna.
|
|
 |
zadzwoniłabym do ciebie i powiedziałabym ci jak się teraz czuję. ale płynące po policzkach łzy i zaciśnięte gardło nie pozwalają na taki hardcorowy wyczyn.
|
|
 |
królewna śnieżka w XXI wieku zamieniłaby jabłko na żubrówkę z sokiem jabłkowym , sen w jaki zapadłaby po owym jabłku , to urwany film , a książe ? Pijackie omamy.
|
|
 |
Wstań ! mówię wstań , kurwa ! podnieś dupę i rusz się z miejsca . nie rycz za tym skurwielem , nie jest tego wart - spójrz , jesteś zajebista bez Niego , nie potrzebujesz Jego marnej połówki - sama tworzysz jedną , zajebistą całość !
|
|
|
|