głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sillythought ' to boli kiedys blisko teraz sobie obcy ludzie i trudno tak musialo byc nie mam złudzen nie mam pretensji nie czuje nienawisci wszystkiego najlepszego obcy jes

sillythought

sillythought.moblo.pl
' to boli kiedys blisko teraz sobie obcy ludzie i trudno tak musialo byc nie mam złudzen nie mam pretensji nie czuje nienawisci wszystkiego najlepszego obcy jest
' to boli kiedys blisko teraz sobie... teksty

sillythought dodano: 25 luty 2012

' to boli kiedys blisko teraz sobie obcy ludzie i trudno tak musialo byc nie mam złudzen, nie mam pretensji, nie czuje nienawisci, wszystkiego najlepszego - obcy jest mi smak zawisci.. '

Potrzebuje Cię  dwa słowa a znaczą... teksty

sillythought dodano: 5 luty 2012

Potrzebuje Cię, dwa słowa a znaczą dla człowieka wiele. Wywołują bezgraniczne szczęście i szczery uśmiech. A to w XXI w. niecodzienny widok.

Pamiętasz jeszcze jak patrzyłeś w... teksty

sillythought dodano: 5 luty 2012

Pamiętasz jeszcze jak patrzyłeś w moją stronę, gdy się zbliżałam? Ciepły odcień puszystej zieleni obejmował całe moje ciało.

Przy dźwiękach fortepianu wspominam... teksty

sillythought dodano: 5 luty 2012

Przy dźwiękach fortepianu wspominam to, co było kiedyś i już się nie powtórzy. Tak wiele dni umknęło moim wspomnieniom, uzupełniam je iluzją.

A ja go widziałam tak często  że... teksty

sillythought dodano: 5 luty 2012

A ja go widziałam tak często, że aż się zakochałam. A teraz widuję go tak rzadko, że trudno mi zapomnieć.

znowu jestem sam widzę  jak mokną... teksty

sillythought dodano: 5 luty 2012

znowu jestem sam widzę, jak mokną serca miast jakiś czas może to dawało klimat tym wieczorom ale zanim zobaczymy kolor, spłynie tu łez sporo.

chciałabym  żeby był teraz gdzieś... teksty

sillythought dodano: 1 luty 2012

chciałabym, żeby był teraz gdzieś obok, przy mnie i tylko dla mnie, żebym mogła wtulić się w jego klatkę piersiową, a on bez zbędnych słów i uprzedzeń, zatracałby się w każdej z sekund spędzonych tuż obok mnie, mając do własnej dyspozycji nawet najmniejszy milimetr ciała. niezważając na czas, nie myśląc o jutrze i o tym co będzie za chwilę, sekundy stałyby się jakby wiecznością, tą najcudowniejszą, dzięki której sensem wszystkiego staje się jedynie istnienie, życie, w prawdzie może to niecodzienne lecz bez względu na to jak jest, wciąż wspólne.

dziś gdzieś między wdechem  a... teksty

sillythought dodano: 1 luty 2012

dziś gdzieś między wdechem, a wydechem. między uderzeniem, a bólem. między jednym a drugim, w ułamkach sekund, odnajduję szczęście.

nie przespane noce  litry wylanych... teksty

sillythought dodano: 1 luty 2012

nie przespane noce, litry wylanych łez, tony wpierdolonej czekolady, wspomnienia dobijające, żyletka i nóż, przyrządy raniące, które zadawały ból fizyczny, by zapomnieć o bólu psychicznym . piosenki, słowa w nich zawarte, które przypominały wspólnie spędzone chwile, czytanie starych sms-ów które wciąż zaśmiecają skrzynkę . papieros w ustach, wódka w butelce, i ich wspólne tonące w płomieniach zdjęcie . - obraz każdej nocy od momentu ich rozstania .

Jej oczy momentalnie przepełniły... teksty

sillythought dodano: 1 luty 2012

Jej oczy momentalnie przepełniły się łzami. oderwała wychudzone ciało od powierzchni białej ściany, przełykając z trudem ślinę. podparła sine ciało dłonią powoli kładąc się na łóżku. przetarła mokre od wody usta czując, jak jedna z przed chwilą połkniętych tabletek z trudem przeciska się w przełyku. złapała oddech i uwalniając z silnego uścisku pięść, kolejny raz znów próbowała pożegnać się z tym światem.

kiedy leżałam obok niego... teksty

sillythought dodano: 1 luty 2012

kiedy leżałam obok niego wyobrażałam sobie, że leżę obok mężczyzny mojego życia, który teraz pewnie śpi samotnie i już dawno zapomniał, że kiedykolwiek trzymał mnie za rękę.

po prostu uważaj mała . te... teksty

sillythought dodano: 1 luty 2012

po prostu uważaj mała . te wszystkie nieprzespane noce , te wszystkie łzy złości , te wszystke rozbite talerze to wszystko przez Ciebie . blondi z miniówką ledwo zakrywającą pupę i kilogramem tapety na mordzie . i nie mów mi , że zadrość to brak zaufania do mężczyzny . zazdość to oznaka jak bardzo zależy . więc , nie rujnuj życia mi i wszystkim do okoła . najlepiej zamknij się w pomieszczeniu gdzie bęziesz tylko Ty i Twoja udawana zajebistość .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV