głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sharprap siedzę na parapecie w za dużym dresie w ręku trzymam kubek kakao które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myśle Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? Czy tę

sharprap

sharprap.moblo.pl
siedzę na parapecie w za dużym dresie w ręku trzymam kubek kakao które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myśle Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? Czy
siedzę na parapecie     w za dużym... teksty

sharprap dodano: 31 lipca 2011

siedzę na parapecie , w za dużym dresie, w ręku trzymam kubek kakao, które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myśle " Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? " Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie ? Czy tak ja siadałeś na parapecie i rozmyślałeś o mnie? Czy kiedyś powiedziałeś " cholernie,mi jej brakuje " ?

Nie zamierzam wjebać na twarz pół... teksty

sharprap dodano: 31 lipca 2011

Nie zamierzam wjebać na twarz pół tony pudru i kilograma malinowego błyszczyku , założyć bluzki , w której będzie mi widać cycki i pozować do zdjęć z miną niedo*uchanej kaczki . Nigdy nie będę dzi*ką takiego wymiaru , no wybaczcie .

To tak: 'forever together' i inne... teksty

sharprap dodano: 31 lipca 2011

To tak: 'forever together' i inne 'love story' poszły się jebać. Seans zakończony.

I chcę doczekać dnia  gdy moja... teksty

sharprap dodano: 31 lipca 2011

I chcę doczekać dnia, gdy moja córka siądzie cała zapłakana i zapyta mnie: mamo, też ktoś ci kiedyś złamał serce? I ja wtedy z uśmiechem, opowiem o Tobie, a ona się rozchmurzy i powie: to u mnie nie jest aż tak źle..

A do ciebie nie czuje urazy     nie... teksty

sharprap dodano: 31 lipca 2011

A do ciebie nie czuje urazy, nie czuję niechęci, muszę tylko cię zapomnieć, wypierdolić cię z pamięci .

patrzę na nakrętkę od tymbarka... teksty

sharprap dodano: 31 lipca 2011

patrzę na nakrętkę od tymbarka 'JEST GIT!' , i jedyne co nasuwa mi się na myśl to ' no, po chuju'.

znasz to uczucie ? każdej nocy... teksty

sharprap dodano: 31 lipca 2011

znasz to uczucie ? każdej nocy , myślisz nad tym , czy on cię kiedykolwiek zauważył . a on ? on każdej nocy kładzie się do łóżka , zmartwiony t ym , czy uda mu się jutro załatwić paczkę fajek .

Lubię  gdy patrzysz na mnie tymi... teksty

sharprap dodano: 31 lipca 2011

Lubię, gdy patrzysz na mnie tymi swoimi błękitnymi oczami, masz szlugę w kąciku ust, i mówisz "cześć" a ja, będąca w szoku odpowiadam Ci tylko nieme "hej"..

gdy dziewczyna ubierze różową... teksty

sharprap dodano: 31 lipca 2011

gdy dziewczyna ubierze różową bluzkę - macie ją za barbi machającą dupą na lewo i prawo. gdy chłopak ubierze szerokie spodnie - macie go za skejta bez deski. gdy ubierze bandanę - macie go za dresa kitrającego się po bramach. gdy laska włoży czarne szpile - macie ją za kurewkę lecącą najprawdopodobniej do pracy. gdy ubierze czarną bluzę - macie ją za emo, które zaraz poleci do łazienki i się potnie z tego powodu. gdy gościu ubierze zielono-zółto-czerowną bluzę - macie go za rastarafianina , myślącego tylko o trawie. gdy panienka wskoczy w glany - macie ją za marną miłośniczke pogo. spójrzcie na siebie i to jak łatwo oceniacie każdą z kultur - które ja osobiście szanuję i mam gdzieś czy to się podoba światu czy nie. to ich zajawka , ich ubiór , ich styl - doceń to, bo Oni potrafią się wyróżnić czymś, a Ty nadal stoisz w kącie jak szara mysz i wszystko komentujesz.

Faceci kłamią   ale zabijają... teksty

sharprap dodano: 31 lipca 2011

Faceci kłamią , ale zabijają pająki . Nie lubie pająków ,

przestań zaśmiecać ! napisz po prostu raz prawde a nie. teksty sharprap dodał komentarz: przestań zaśmiecać ! napisz po prostu raz prawde a nie. do wpisu 18 lipca 2011
Dla Niej liczy się tylko On .. teksty

sharprap dodano: 18 lipca 2011

Dla Niej liczy się tylko On ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV