głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Mogłabym być słodka i nie rzucać się wcale.. I gdybym była ciastem to wylizałbyś talerz. ty jesteś moją najseksowniejszą porą dnia... 3 Podaj do sądu zakuj w k

sexual

sexual.moblo.pl
Mogłabym być słodka i nie rzucać się wcale.. I gdybym była ciastem to wylizałbyś talerz.
 Mogłabym być słodka i nie... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

` Mogłabym być słodka i nie rzucać się wcale.. I gdybym była ciastem to wylizałbyś talerz.

 ty jesteś moją najseksowniejszą... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

` ty jesteś moją najseksowniejszą porą dnia...< 3

 Podaj do sądu zakuj w kajdanki... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

` Podaj do sądu, zakuj w kajdanki, przywiąż do słupa. I tak powiem Ci że Cię kocham.

kurwa wiesz co? ja tylko siedzę a... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

kurwa, wiesz co? ja tylko siedzę, a jakaś wewnętrzna siła rozpierdala mnie od środka, gapię się w jeden punkt i nie mogę przestać myśleć, kręci mi się w głowie, boli mnie ta cholerna bezsilność!

Czekam tylko na ten dzień kiedy... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

Czekam tylko na ten dzień, kiedy przyjdziesz ze łzami w oczach i powiesz mi, jak bardzo się myliłeś zrywając ze mną, i że tylko ja się dla Ciebie liczę. A ja wybuchnę śmiechem i powiem Ci że zrozumiałeś to o kilka miesięcy za późno.

Usiąść na parapecie z kubkiem... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

Usiąść na parapecie z kubkiem gorącego kakao, wpatrywać się w gwiazdy i myśleć o Tobie. Mogłabym robić to każdej nocy, gdybym tylko wiedziała, że warto.

Wiem że będzie to trudne... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

Wiem, że będzie to trudne odzwyczaić się od Ciebie, ale z czasem będzie lepiej, coraz łatwiej.. Wiem, że będę wstanie wstać z uśmiecham na twarzy nie kochając Cie wcale, a Ty nadal będziesz okłamywał sam siebie, że jest dobrze, że to nic nie znaczyło wcale, ale wreszcie sumienie Cie dorwie, zrozumiesz swoje błędy, wtedy będę mogła powiedzieć Ci wyłącznie spierdalaj z uśmiechem na twarzy.

i choć chcesz to wiesz że pierwsza... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

i choć chcesz to wiesz, że pierwsza odezwać się nie możesz. bo coś trzyma Cię tam w środku. wolisz pocierpieć niż myśleć później, że zrobiłaś z siebie idiotkę...

tak to ja jestem tym gorszym... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

tak, to ja jestem tym gorszym dzieckiem które wychowało się na rapie. to ja jestem tym szczeniakiem który biegał z chłopakami po osiedlu. to ja jestem tą która przesiaduje na ławkach i przystankach pijąc i drąc się wniebogłosy. to ja jestem tą która pyskuje do takiego stopnia , że kiedyś za to zgarnie. to ja jestem tą wredną i chłodną panną, do której dotrzeć potrafi tylko kilka osób. to ja gram ludziom na nerwach i mam z tego niezłe śmiechy. to ja chodzę ubrana na szeroko i w dupie mam opinie innych. to ja komentuję głośno, gdy coś mi się nie podoba. tak, to ja - ta zła i niedobra , której nie warto poznawać.

Pamiętaj nie zmieniaj się dla... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

Pamiętaj nie zmieniaj się dla niego. Nie udawaj kogoś kim nie jestes. Jeżeli on nie pokocha ciebie, twoich wad, to nie jest dla Ciebie, nie jest Ciebie wart. Proste. Bądz taka jaka jesteś. A jesteś niezwykła, musisz tylko w to uwierzyć. Trafisz na pewno na kogoś kto pokocha cię w 100%. I będziesz dla niego ideałem, jedynym sensem życia.

 Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

` Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

 Daj mi bucha flaszkę tequili i... teksty

sexual dodano: 29 czerwca 2011

` Daj mi bucha, flaszkę tequili i pięć minut. Opowiem Ci o swoim życiu..`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV