głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Szpilki bo sexowne. Nike bo wygodne. Słowa bo wieloznaczne. Czyny bo znaczące. Miłość bo uzależnia. Obojętność bo bezpieczna... Nienawidzisz jak palę zabroniłe

sexual

sexual.moblo.pl
Szpilki bo sexowne. Nike bo wygodne. Słowa bo wieloznaczne. Czyny bo znaczące. Miłość bo uzależnia. Obojętność bo bezpieczna...
 Szpilki bo sexowne. Nike bo... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

"Szpilki, bo sexowne. Nike, bo wygodne. Słowa, bo wieloznaczne. Czyny, bo znaczące. Miłość, bo uzależnia. Obojętność, bo bezpieczna..."

 Nienawidzisz jak palę... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

` Nienawidzisz jak palę, zabroniłeś mi ale uwierz, że czasami jak widzę twoje żałosne zachowanie mam ochotę odpalić tą jebaną szlugę i chuchnąć ci dymem prosto w twarz ..

 Ciągle słyszymy od rodziców że... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

` Ciągle słyszymy od rodziców, że my mamy beztroskie życie, że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą, że każdy ma problemy, każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem , jest to, że śnieg znikł, a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości, nauka, lekcje, zakazy, nakazy, zranienie, myśli samobójcze, przecież mamy masę spraw, masę decyzji do podjęcia, ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie, które jak widać nie jest wcale takie kolorowe

 mam ochotę Ci przypierdolić.... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

` mam ochotę Ci przypierdolić. pierwszy raz w życiu jestem gotowa na to by podejść, stanąć na palcach i pierdolnąć Ci w ten jebany pysk na którym widnieje ten wkurwiający uśmiech, kurwa . `

  dziecko! ty się tniesz! nie mamo... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

` -dziecko! ty się tniesz! -nie mamo, ja tylko maluje moje uczucia na skórze .

 przy kolegach otwarty dowcipny... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

` przy kolegach otwarty, dowcipny cwaniak, który nie boi się nikogo ani niczego. przy mnie mały, nieśmiały chłopiec, który rumieni się za każdym razem, gdy spojrzę mu głęboko w oczy.

 jak jeszcze raz usłyszę że... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

`jak jeszcze raz usłyszę że wszystko będzie dobrze to nie ręczę za siebie.

przyjaciel to ktoś kto nie zawsze... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

przyjaciel to ktoś kto nie zawsze mówi Ci to co chcesz usłyszeć , lecz ktoś kto przypierdoli Ci jak zaczniesz sobie rójnować życie .

CHŁOPAKU! CHCESZ BYĆ IDEALNY?! RÓB... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

CHŁOPAKU! CHCESZ BYĆ IDEALNY?! RÓB TO:1. Dotykaj jej talii. 2. Rozmawiaj z nią. 3. Podziel się z nią tajemnicą. 4. Daj jej swoją bluzę. 5. Całuj ją powoli. 6. Przytulaj ją. 7. Trzymaj ją. 8. śmiej się z nią. 9. Zapraszaj ją wszędzie. 10. Akceptuj jej przyjaciół. 11. Uśmiechaj się z nią. 12. Rób z nią zdjęcia. 13. Pozwól jej siadać na swoich kolanach. 14. Kiedy powie, że to ona kocha cię bardziej, nie zgódź się z tym.16. Całuj ją niespodziewanie. 17. Przytulaj ją od tyłu w talii. 18. Mów jej, że jest piękna. 19. Mów, co do niej czujesz. 20. Otwieraj przed nią drzwi. 21. Mów jej, że jest dla ciebie wszystkim. 22. Jeśli wydaje ci się, że coś jest nie tak, po prostu ją przytul. 23. Rób tak, aby czuła się kochana. 24. Pocałuj ją przy innych dziewczynach. 25. Nie okłamuj jej. 26. Nie oszukuj jej. 27. Zabieraj ją wszędzie, gdzie tylko chce.28. Gdy jesteście sami, przytul ją i zacznij całować. 29. Całuj ją w policzek. 30. Całuj ją w szyję. 31. Patrz jej głęboko w oczy i mów, że ją kochasz.

Dużo łatwiej jest powiedzieć... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

Dużo łatwiej jest powiedzieć 'wszystko w porządku', niż tłumaczyć, dlaczego najchętniej wyrwałabyś serce i rzuciła nim o ścianę.

Trzeba umieć kochać życie. Nawet... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

Trzeba umieć, kochać życie. Nawet jak to życie nie kocha nas.

Wyciągnęła z plecaka wódke i... teksty

sexual dodano: 30 czerwca 2011

Wyciągnęła z plecaka wódke i wspominając chwile spędzone z nim upijała się..Wzięła w garść opakowanie tabletek nasennych i połykając po kilka popijała alkoholem..Robiła się coraz bardziej senna i jeszcze wyjęła z plecaka żyletke.Rozpakowała ją i przyłożyła do ręki.Trzęsąc się przydusiła ją mocno i pociągnęła wzdłuż.,po czym mdlejąc osunęła się na ziemie.Nie było już odwrotu..Po woli odchodziła w strone światła...Jednak Bóg nadal walczył o jej życie..Dochodziła Późna godzina,była nieprzytomna,ale jeszcze oddychała.Oddech był coraz słabszy i z każdą minutą ustawał..Już nic nie czuła,czekała na przejście w krainę umarłych..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV