głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual wracasz do domu nad ranem. na ustach masz jeszcze smak wódki pomieszany z miętowymi gumami. wchodzisz do domu z podkrążonymi oczami ledwo trzymając się na nogac

sexual

sexual.moblo.pl
wracasz do domu nad ranem. na ustach masz jeszcze smak wódki pomieszany z miętowymi gumami. wchodzisz do domu z podkrążonymi oczami ledwo trzymając się na nogach. omija
wracasz do domu nad ranem. na ustach... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

wracasz do domu nad ranem. na ustach masz jeszcze smak wódki pomieszany z miętowymi gumami. wchodzisz do domu z podkrążonymi oczami ledwo trzymając się na nogach. omijasz zapłakaną matkę w szlafroku i udajesz się prosto do swojego pokoju. przekręcasz kluczyk i kładziesz się od razu na łóżku nie zdejmując butów. tak wygląda Twój co drugi dzień wakacji? nie. tak wygląda człowiek, który stracił kogoś ważnego. tak wygląda człowiek, który spieprzył wszystko, a teraz nie wie jak to naprawić. to człowiek, który stacza się na dno, aby się poddać.ążonymi oczami ledwo trzymając się na nogach. omijasz zapłakaną matkę w szlafroku i udajesz się prosto do swojego pokoju. przekręcasz kluczyk i kładziesz się od razu na łóżku nie zdejmując butów. tak wygląda Twój co drugi dzień wakacji? nie. tak wygląda człowiek, który stracił kogoś ważnego. tak wygląda człowiek, który spieprzył wszystko, a teraz nie wie jak to naprawić. to człowiek, który stacza się na dno, aby się poddać.

nie traktuj mnie jak jedną ze swoich... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

nie traktuj mnie jak jedną ze swoich koleżanek. daj mi poczuć, że jestem wyjątkowa, że beze mnie to nie to samo. nie chcę być kolejną, która będzie epizodem Twojego życia, a tą, która będzie Twoim życiem. po prostu... traktuj mnie tak, jakbym miała zostać już na zawsze.

znasz to uczucie   kiedy jesteś... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

znasz to uczucie , kiedy jesteś cholernie szczęśliwa , bo wiesz , że on cię kocha ? kiedy wiesz , że będzie zawsze przy tobie ? kiedy wiesz , że pomoże ci w każdej sytuacji ? tak , ja też nie..

a ona po prostu miała tego... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

a ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból, który zadawałeś jej coraz częściej.. na początku zabijał, ale nauczyła się z nim żyć. było ciężko, owszem. może nie jest jej lepiej, ale na pewno trochę łatwiej.się z nim żyć. było ciężko, owszem. może nie jest jej lepiej, ale na pewno trochę łatwiej.

witaj w czasach  gdzie pokemony cię... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

witaj w czasach, gdzie pokemony cię 'lofciają', od dresów możesz dostać wpierdol, rodzinę widzisz tylko rano przed pójściem do szkoły i wieczorem przed snem, twoja sympatia obściskuje się na boku z kimś innym, a reszta ma po prostu na ciebie wyjebane .

znasz ten stan  kiedy wszystko... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

znasz ten stan, kiedy wszystko wokół niesamowicie cię drażni i czujesz, że wszystko jest nie tak jak musi?

  Zrobię dla Ciebie wszystko !   Nie... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

- Zrobię dla Ciebie wszystko ! - Nie trzeba wszystkiego... Tylko... - Tylko co ? - Tylko mnie kochaj ! < 3

  Obiecaj   że zaprosisz mnie w... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

- Obiecaj , że zaprosisz mnie w przyszłości na swój ślub. - Obiecaj , że przyjmiesz zaręczyny. < 3

miłość po prostu jest. Bez... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj. < 3 !

Wiele spotkań  tysiace pocałunków... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

Wiele spotkań, tysiace pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków. Kilka kłótni, które nie potrafiły ich rozdzielić, które ich tylko wzmocniły. Mnóstwo wspólnych spacerów za rękę, wspólnie imprezowanie, wspólne oglądanie filmów, słuchanie muzyki, szukanie wspólnej piosenki, ich wspólna ulubiona data. Ich jedna, niezniszczalna, idealna całosć.rów za rękę, wspólnie imprezowanie, wspólne oglądanie filmów, słuchanie muzyki, szukanie wspólnej piosenki, ich wspólna ulubiona data. Ich jedna, niezniszczalna, idealna całosć.

Od frajerów z dala  dla lamusów... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

Od frajerów z dala, dla lamusów kara, bo każdy kto sprzedał to jebana pała . !

Życie jest proste.. Albo masz... teksty

sexual dodano: 4 lipca 2011

Życie jest proste.. Albo masz wyjebane, albo przejebane..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV