głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Ty mówisz: Życie to wredna dziwka. Ja na to: Płacisz więc wymagaj. Nie lubiła swojego uśmiechu bo nie lubiła niczego co sztuczne. Miłość to była mama i tata ken

sexual

sexual.moblo.pl
Ty mówisz: Życie to wredna dziwka. Ja na to: Płacisz więc wymagaj.
Ty mówisz: Życie to wredna dziwka.... teksty

sexual dodano: 7 lipca 2011

Ty mówisz: Życie to wredna dziwka. Ja na to: Płacisz, więc wymagaj.

Nie lubiła swojego uśmiechu bo nie... teksty

sexual dodano: 7 lipca 2011

Nie lubiła swojego uśmiechu bo nie lubiła niczego co sztuczne.

Miłość to była mama i tata  ken i... teksty

sexual dodano: 7 lipca 2011

Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

leżałam z głową na Jego klatce... teksty

sexual dodano: 7 lipca 2011

leżałam z głową na Jego klatce piersiowej wsłuchując się w uderzenia bicia Jego serca. łaskotałam go delikatnie po brzuchu. - boję się tego wszystkiego. - szepnęłam niepewnie, odwracając się ku niemu. - czyli czego się boisz? - zapytał, plącząc dłoń w moich włosach. - siebie. ciebie. nas. uczucia, które jest między nami. tego jak bardzo Ci ufam. jak się już zdążyłam przywiązać. - wymieniałam kolejno. podniósł się i usiadł, biorąc mnie mocniej w ramiona, posadził sobie na kolanach. przytulił głowę do mojej piersi. - kocham Cię, skarbie. kocham nad życie. - wyznał. w jednej chwili jakiś obcy ciężar spadł mi z serca. kochał mnie, i nic, i nikt, nie miało na to wpływu. kochał. nie musiałam się martwić.

Nie mam ochoty się śmiać  a... teksty

sexual dodano: 7 lipca 2011

Nie mam ochoty się śmiać, a przecież tak bardzo lubię. Nie mam ochoty rozmawiać i z nikim się widzieć. Nie chcę czytać, oglądać i być. Chcę uciec. Ale to też nie jest proste. Bo jak uciec przed myślami? Idę spać. To pomaga. Ale nie zawsze, i tylko na chwilę. Przykładam głowę do poduszki, zamykam oczy i czekam, aż odlecę. Czekam. Czekam i nic.

Dziewczyna  której uśmiech z twarzy... teksty

sexual dodano: 7 lipca 2011

Dziewczyna, której uśmiech z twarzy nie schodzi w dzień. Płacze po nocach.

Najpiekniejsze są dni  w ciągu... teksty

sexual dodano: 6 lipca 2011

Najpiekniejsze są dni, w ciągu których potrafimy być po prostu tak bezgranicznie szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu ; *

Wiek to tylko złudne cyferki. Liczy... teksty

sexual dodano: 6 lipca 2011

Wiek to tylko złudne cyferki. Liczy się dojrzałość. Dwudziestoletnie dzieci? Możliwe. Dorosłe czternastki? Jak najbardziej. Szkoda, że mentalnie. To takie proste. Szkoda, iż wielu ludzi tego nie dostrzega. Doskonale wiem o czym piszę. Moja egzystencja nauczyła mnie nie oceniać ludzi po pozorach, wyglądzie, a po tym co mają w główkach.

Siedzę ubrana w olbrzymią  męską... teksty

sexual dodano: 6 lipca 2011

Siedzę ubrana w olbrzymią, męską koszulkę, popijam herbatę malinową i palę papierosa. Zaczynam odnosić wrażenie, iż z dnia na dzień jestem coraz bardziej szczęśliwa. Nie potrzebny mi wygląd top modelki, ani najwyższe iq na świecie. Nie dążę do złudnej perfekcji, nie ma to najmniejszego sensu. Najważniejsze jest to, że mam przyjaciół, najlepszego faceta na świecie i coś co posiada mało osób. Wiarę. Wiarę w ludzi, w Boga, w to, że życie może być piękne tylko musimy tego sami chcieć.

te niesamowite uczucie  gdy facet... teksty

sexual dodano: 6 lipca 2011

te niesamowite uczucie, gdy facet kocha Twoją duszę, nie tylko ciało. nie jesteś dla niego nic nieznaczącym przedmiotem, a księżniczką. nie patrzy Ci w biust, a w oczy. czujesz to, iż jesteś dla niego najważniejsza, a nie tylko potrzebna. po prostu Cię kocha, a nie lubi.

niesamowite uczucie  gdy myślicie o... teksty

sexual dodano: 6 lipca 2011

niesamowite uczucie, gdy myślicie o tym samym. czujesz, że jesteście prawdziwymi, bratnimi duszami. widujecie się codziennie, non stop przytuleni, wystarczy jedno spojrzenie by wiedział co zrobić. tak, tak czujecie to samo. zakochaliście się. tak czujecie to samo. zakochaliście się.

nie jem  palę fajki. prawie nie... teksty

sexual dodano: 6 lipca 2011

nie jem, palę fajki. prawie nie sypiam, bo gdy przymknę powieki, od razu widzę jego twarz, niebieskie oczy, w których widać prawdziwą miłość. doceniam wszystko co mam. nadal dużo mówię, ale głównie o Nim. jego imię w moich opowieściach pojawia się co trzecie słowo. jestem głupia? może odrobinkę, ale bardziej zakochana. Nim. jego imię w moich opowieściach pojawia się co trzecie słowo. jestem głupia? może odrobinkę, ale bardziej zakochana.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV