głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Wyciągnęła z plecaka wódke i wspominając chwile spędzone z nim upijała się.Wzięła w garść opakowanie tabletek nasennych i połykając po kilka popijała alkoholem.

sexual

sexual.moblo.pl
Wyciągnęła z plecaka wódke i wspominając chwile spędzone z nim upijała się.Wzięła w garść opakowanie tabletek nasennych i połykając po kilka popijała alkoholem.Robiła
Wyciągnęła z plecaka wódke i... teksty

sexual dodano: 5 sierpnia 2011

Wyciągnęła z plecaka wódke i wspominając chwile spędzone z nim upijała się.Wzięła w garść opakowanie tabletek nasennych i połykając po kilka popijała alkoholem.Robiła się coraz bardziej senna i jeszcze wyjęła z plecaka żyletke.Rozpakowała ją i przyłożyła do ręki.Trzęsąc się przydusiła ją mocno i pociągnęła wzdłuż.po czym mdlejąc osunęła się na ziemie.Nie było już odwrotu.Po woli odchodziła w strone światła.Jednak Bóg nadal walczył o jej życie.Dochodziła Późna godzina,była nieprzytomna,ale jeszcze oddychała.Oddech był coraz słabszy i z każdą minutą ustawał.Już nic nie czuła,czekała na przejście w krainę umarłych.Kiedy wyznała mu prawde,co zrobiła,nie mogła się powstrzymać od łez. Chciała go pocałować i przytulić,wiedziała,że to ich ostatnie spotkanie.Odepchnął ją i odszedł.

  Doceń to co powiem Ci dziś... teksty

sexual dodano: 5 sierpnia 2011

- Doceń to co powiem Ci dziś, żaden z facetów na calutkim świecie nie usłyszał ode mnie takich słów. Milczał. Czułam łzy, które władały mymi tęczówkami, kaleczyły źrenice, me dłonie drżały mimowolnie, a usta szeptały monolog. Kocham Cię. Nigdy nie czułam tak silnego uczucia. Pierwsza miłość jest nieporównywalna do tej drugiej. Wydaje mi się, że każda kolejna jest silniejsza. Czekałam na Ciebie, mimo cierpień, strachu. Boję się porażki. Wiesz z czym to się wiąże? Z utratą Ciebie Aniołku. Bez Twojego uśmiechu nie wytrzymam. Rozluźniłam emocjonalną smycz, przytuliłam go, jego policzki stały się mokre. Wiedziałam, że czuje to co ja .

Uwielbiam kiedy uśmiechasz się na... teksty

sexual dodano: 5 sierpnia 2011

Uwielbiam kiedy uśmiechasz się na mój widok . ; *

Kręcę się w kółko i śmiejąc... teksty

sexual dodano: 4 sierpnia 2011

Kręcę się w kółko i śmiejąc się, krzyczę, że jest zajebiście. To nic, że w środku coś rozpieprza mnie na kawałki. W życiu trzeba być twardym. Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna - nie dasz sobą pomiatać jakiemuś skurwysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna - by On później żalował o stracił. Więc do dzieła, mała.

1.Kobieta ma zawsze racje. 2.Jeśli... teksty

sexual dodano: 4 sierpnia 2011

1.Kobieta ma zawsze racje. 2.Jeśli nie ma, to patrz punkt pierwszy.

I pamiętaj  że za nic w świecie... teksty

sexual dodano: 4 sierpnia 2011

I pamiętaj, że za nic w świecie nie oddam osoby, na widok której mocniej bije serce. < M 3

  jaka jesteś?   to zależy czyich... teksty

sexual dodano: 4 sierpnia 2011

- jaka jesteś? - to zależy czyich plotek słuchasz.

Chciałam tylko budzić się rano z... teksty

sexual dodano: 30 lipca 2011

Chciałam tylko budzić się rano z uśmiechem na twarzy czytając wiadomość od ciebie, spędzać każdą niedziele w twoich ramionach, całować twoje ciało bez opamiętania, kochać cię z każdym dniem coraz bardziej. Chciałam, żebyś w każdej chwili myślał o mnie i tęsknił za moim oddechem na twoim karku.

A jej największym marzeniem był on.... teksty

sexual dodano: 30 lipca 2011

A jej największym marzeniem był on. Chciała budzić się wtulona w jego ramiona. Pragnęła cieszyć z nim każdą chwilę. Chciała widzieć jego uśmiech, patrzeć w jego oczy i widzieć w nich szczęście, prawdziwe szczęście.

  Dlaczego o niego walczysz... teksty

sexual dodano: 30 lipca 2011

- Dlaczego o niego walczysz, przecież cię zranił jak nikt inny . wiesz. Ja się po prostu boję, że oddałam mu całą swoją miłość.. że nigdy nie pokocham kogoś tak bardzo, że wgl pokocham. Nie potrafię zapomnieć o nim - Potrafisz, już zapomniałaś smak jego ust, z czasem zapomnisz jego zapach, dotyk, błysk w jego oczach na widok czekolady, później kształt jego ust, gdy się uśmiechał i te dołeczki które tak mocno kochałaś. A później ? Później przestaniesz czuć do niego cokolwiek, stanie się jednym z miliarda osób na świecie.

Siedziałam na mostku przy naszej... teksty

sexual dodano: 30 lipca 2011

Siedziałam na mostku przy naszej polanie, wpatrując się w szumiącą wodę. W głowie miałam burdel, na ustach lekki uśmiech, a w oczach niepewność. Przecież on w niczym nie przypomina mojego ideału, jego żarty rzadko mnie śmieszą, jest zbyt wrażliwy, nie ma błękitnych oczu i blond czuprynki na głowie. Jest zwykłym przeciętnym chłopakiem, więc w jaki sposób zdobył moją duszę, serce ? dlaczego dla niego jestem w stanie poświęcić całe moje życie i oddać mu się bez wahania ? To się nazywa miłość, prawda... ?

:  teksty sexual dodał komentarz: :) do wpisu 30 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV