głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
semprelavosta Wiesz zadaje się z chłopakami na których mówi się 'margines społeczny' naprawdę mnie to śmieszy . Bo oni są bardziej wychowani niż nie jeden człowiek który ich

semprelavosta

semprelavosta.moblo.pl
Wiesz zadaje się z chłopakami na których mówi się 'margines społeczny' naprawdę mnie to śmieszy . Bo oni są bardziej wychowani niż nie jeden człowiek który ich obraża.
Wiesz zadaje się z chłopakami na... teksty

semprelavosta dodano: 23 listopada 2013

Wiesz zadaje się z chłopakami na których mówi się 'margines społeczny' naprawdę mnie to śmieszy . Bo oni są bardziej wychowani niż nie jeden człowiek który ich obraża. Ludzie widzą w nich tylko dresy , gówniarzy którzy jarają blanty i sterczą pod blokami. Tylko każdy z tych dresów zawsze otwiera mi drzwi i puszcza przodem . Gdy coś jest ze mną nie tak potrafią zawalić najważniejszy sprawdzian . Pomagają mojej mamie nosić zakupy i robią mi śniadania . Zawsze pilnują mnie gdy tylko za dużo wypiję .Nie pozwalają by ktoś obrażał moją osobę . Więc przestańcie pierdolić bzdury na temat ludzi których nie znacie bo to dopiero nazywa się margines .

Mój styl zawsze intrygował... teksty

semprelavosta dodano: 23 listopada 2013

Mój styl zawsze intrygował wszystkie laski . Nie potrafiły ogarnąć tego że jednego dnia siedzę pod blokiem w dresach , najkach , czapce i bandanie , a następnego przychodzę do szkoły w obcisłych rurkach bluzce z dekoltem i dość ostentacyjnym makijażem . Ale ja po prostu taka jestem . Kocham szerokie spodnie i kocham szerokie bluzy . Kocham się tak ubierać bo to jest dla mnie jak rap , bo ja tym żyję , tylko czasami lubię poczuć się seksi i to tyle . A one zawsze zazdrościły mi tej swobody i braku ograniczeń , ich zazdrość bierze się też z tego że kumpluję się z najprzystojniejszymi facetami , ale to już inna sprawa bo one widzą wygląd a ja widzę miliony chorych akcji i tych którzy stoją za mną w każdej sytuacji .

Jestem tym  czym nigdy nie chciałam... teksty

semprelavosta dodano: 23 listopada 2013

Jestem tym, czym nigdy nie chciałam być.

I w sumie chuj z tym bo mi żyje się... teksty

semprelavosta dodano: 23 listopada 2013

I w sumie chuj z tym bo mi żyje się spoko...

Przestań pierdolić o szczerości  O... teksty

semprelavosta dodano: 23 listopada 2013

Przestań pierdolić o szczerości O byciu z sobą, zasadach, prawdziwości To cienka linia, by w sekundę stać się nikim Wystarczy polać za dużo o dwa kieliszki..

Widziałem dzisiaj Twój głos  nie... teksty

semprelavosta dodano: 23 listopada 2013

Widziałem dzisiaj Twój głos, nie ma nikogo jak Ty..

Często mam takie chwile że czuje... teksty

semprelavosta dodano: 22 listopada 2013

Często mam takie chwile że czuje się okropnie , mam wrażenie że wysiadam i już się nie podniosę. Często następnego dnia jest jeszcze gorzej choć wydawałoby się że już gorzej być nie może..

pierdole wszystko   siada mi psychika... teksty

semprelavosta dodano: 22 listopada 2013

pierdole wszystko , siada mi psychika . Antidotum nie ma , nie ma oczów tego typa .

I pamiętam te wszystkie wieczory... teksty

semprelavosta dodano: 22 listopada 2013

I pamiętam te wszystkie wieczory kiedy przez Ciebie płakałam a ty z kumplami ćpałeś do rana . .

Pamiętam jak pierwszy raz szłam na... teksty

semprelavosta dodano: 22 listopada 2013

Pamiętam jak pierwszy raz szłam na ustawkę , nie umiałam wtedy strzelić z liścia a co dopiero dobrze sprzedać blachę . Ale szłam z nimi , z dumnie podniesionym czołem i szczerze nie bałam się ani trochę . Dostałam niezły wpierdol , mama złapała się za głowę

a wiesz co w tym wszystkim było... teksty

semprelavosta dodano: 22 listopada 2013

a wiesz co w tym wszystkim było najgorsze ? To kiedy próbowałeś udowadniać mi że nad tym panujesz . Przychodziłeś do mnie na głodzie trzęsły Ci się dłonie a oczy palił żywy ogień . Ciężko było wtedy na Ciebie patrzeć ale trzymałam Cię jak najdłużej przy sobie bo wiedziałam że gdy tylko wyjdziesz to pójdziesz się naćpać wiesz dobijała mnie ta świadomość.

Dlaczego więc wpierdalamy się w... teksty

semprelavosta dodano: 22 listopada 2013

Dlaczego więc wpierdalamy się w uzależnienia ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV