głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selwia Każdy z nas w pomysłach tonie I Tonie też w wspomnieniach . Tysiące wspomnień które wciąż wracają do mnie . Nie miała pojęcia jak długo stali mocno przytuleni.

selwia

selwia.moblo.pl
Każdy z nas w pomysłach tonie I Tonie też w wspomnieniach .
Każdy z nas w pomysłach tonie   I... teksty

selwia dodano: 11 lipca 2011

Każdy z nas w pomysłach tonie I Tonie też w wspomnieniach .

Tysiące wspomnień  które wciąż... teksty

selwia dodano: 11 lipca 2011

Tysiące wspomnień, które wciąż wracają do mnie .

Nie miała pojęcia jak długo stali... teksty

selwia dodano: 10 lipca 2011

Nie miała pojęcia jak długo stali, mocno przytuleni. Później, z resztą, żadne z nich nie mogło sobie przypomnieć co wtedy mówili, z resztą, jakie to miało znaczenie ? Pragnęli przecież być jak najbliżej siebie, chcieli wykraść jeszcze choćby odrobinę czasu.. ;*

A ona głupia łudzi się  że... teksty

selwia dodano: 10 lipca 2011

A ona głupia łudzi się, że kiedyś spojrzysz na nią i pokochasz tak, jak ona Ciebie... I że kiedyś podejdziesz do niej i wyznasz jej miłość, a ona wtedy wybuchnie szczęściem i wykrzyczy, że marzenia się spełniają!

Najbardziej bolą wspomnienia... teksty

selwia dodano: 10 lipca 2011

Najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru. nie, nie te nieprzyjemne. tylko te najlepsze. właśnie te bolą najbardziej. bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć

Zacznijmy od tego  że jeżeli... teksty

selwia dodano: 10 lipca 2011

Zacznijmy od tego, że jeżeli myślisz, iż mnie znasz, to jesteś w kurewskim błędzie.Każda Twoja krytyka uderzy o ścianę z potrójną mocą i odciśnie ślad na Twojej psychice. Tak właśnie, Twojej. Twoje negatywne słowo będę ciągle przyswajać na nowo, rozkładając je na rożne cząsteczki i formując je przeciwko Tobie. Pod żałosną maską obojętności ukryję prawdziwe uczucia. Nie pozwolę nikomu zauważyć ze ktoś mnie skrzywdził. Niekonieczne będę Ci kłamać prosto w twarz, jednocześnie kłamstwem gardząc.Z obojętnością będę manipulować ludźmi.Będę twarda, zimna, obojętna i wredna, a wy będziecie przekonani, że mnie znacie..Lecz tak naprawdę nie wiecie o mnie nic i to jest żałosne.. ;]

To jedni z tych  którzy widzą... teksty

selwia dodano: 10 lipca 2011

To jedni z tych, którzy widzą więcej niż inni, i proszę nigdy im nie mów, że są naiwni.

Dziś znowu sztucznie zmniejszam... teksty

selwia dodano: 10 lipca 2011

Dziś znowu sztucznie zmniejszam wielkość źrenic, bo nie chcę patrzeć na świat którego nie zdołam zmienić wiem, Ile jest wart mój spokojny sen i nagapiłam się już dość, na to co widzisz za szkłem.

Tu nie chodzi o to że... teksty

selwia dodano: 10 lipca 2011

Tu nie chodzi o to,że potraktowałeś mnie jak szmatę, bo będąc ze mną mówiłeś jaka ja nie jestem "piękna" czy "najważniejsza" chociaż tak bardzo w Tobie to uwielbiałam, to nie chodzi o to, że nie dawałam sobie rady na kolejne dni, bo dzień bez Ciebie był nudny,i kurwa dziwny. Gdy zabrakło w moim życiu Ciebie, olałam dosłownie wszystko, codziennie chodziłam na melanże, opijałam się do zgonu, by zapomnieć ile dla mnie skurwielu znaczyłeś. To nie chodziło o to, że było w Tobie tyle skurwiela, którego tak mocno kochałam. Chodziło o to, że tak szybko zjebałeś mi sens na kolejne dni.

Są takie dni   które zaczynają... teksty

selwia dodano: 10 lipca 2011

Są takie dni , które zaczynają się dobrze , a potem bez powodu , nie wiadomo czemu , jedno słowo , które normalnie by cię nie obeszło , doprowadza cię do płaczu .

Znowu ktoś coś gada za moimi... teksty

selwia dodano: 10 lipca 2011

Znowu ktoś coś gada za moimi plecami , znowu ktos mnie okrasza swoimi bluzgami , to napływa falami między niby kolegami , taki stan utrzymuje się całymi latami ,a ja stoje z boku i rozpacz chwyta mnie , jakim mój ziomek okazuje się błaznem , byle innej grupie przypodobac się , bo na to co na topie maja zajawke , wiesz. Nie będę pchał się tam gdzie braterstwo na niby , krzywe motywy , zdradliwe hybrydy , mam mego brata , który w każdej chwili pomoże mi , gdy inni sobie odpuścili. To jest moją siłą , moi ludzie znakomitą tarczą , razem przeciw tym co na codzień parają się zdradą. Dlatego na celowniku jest zawsze ten , który w moich oczach jest typowym zwierzęciem , bezmyślne słowa , dzikie zachowanie , na mej drodze ta osoba komponuje się z tłem...

Dlaczego normalne dziewczyny wolą... teksty

selwia dodano: 7 lipca 2011

Dlaczego normalne dziewczyny wolą niegrzecznych chłopców? Palących zioło, wciągających nie wiadomo co, oraz robiących milion innych, zakazanych rzeczy. Dlaczego nie zakochujemy się w facetach z dobrego domu, odwzajemniających to? To irracjonalne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV