głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selkaa Przysięgam że już teraz skoczyłabym z tego cholernego dziesiątego piętra. Skoczyłabym gdyby tylko ktoś mi obiecał że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie

selkaa

selkaa.moblo.pl
Przysięgam że już teraz skoczyłabym z tego cholernego dziesiątego piętra. Skoczyłabym gdyby tylko ktoś mi obiecał że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal
Przysięgam  że już teraz... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

Przysięgam, że już teraz skoczyłabym z tego cholernego dziesiątego piętra. Skoczyłabym, gdyby tylko ktoś mi obiecał, że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal, kiedy dowiesz się o mojej śmierci.

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić. Romantyczka? Łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Chociaż.. Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak 'dorosła' kobieta czasem jak rozwydrzona, bezmyślna małolata.

Owszem  zdaję sobie sprawę z tego... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

Owszem, zdaję sobie sprawę z tego, że czasem zachowuję się jak rozkapryszona księżniczka, która musi dostać wszystko to czego zapragnie. I wiem że w niektórych sytuacjach naprawdę ciężko ze mną wytrzymać. Ale wiedz że zrobiłabym dla Ciebie wszystko, a ja nie rzucam słów na wiatr kochanie.

Kiedyś spokojna i grzeczna... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

Kiedyś spokojna i grzeczna dziewczyna, dziś rozpuszczona i bezczelna gówniara.

wchodzi do szkoły. włosy jak zwykle... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

wchodzi do szkoły. włosy jak zwykle wolno puszczone, które lekko się podkręcają wokół jej bladych policzków. błękitne oczy, trochę czerwone. jakby miały kilka nieprzespanych nocy za sobą, jednak grubo wytuszowane rzęsy zakrywają to. luźna koszulka jakiegoś mocnego koloru i długie ciemne spodnie, które specyficznie opadają w kroku. na nogach ulubione trampki z czerwonymi sznurówkami. w uszach czarne słuchawki, w których płynie jej życie. idzie odważnie, nie zważając na patrzących się na nią ludzi. przeszywasz ją doszczętnie wzrokiem, jednak widzisz tylko jej skorupę, pod którą kryję się masa problemów, radości, smutków, rozczarowań, a nawet i marzeń, które są wyjątkowo, ułożone alfabetycznie. nie wiesz ile przeżyła. ile wycierpiała, ile wylała łez, a ile się sekund uśmiała, więc skończ i przestań bo te trampki z oczojebnymi sznurówkami i wy tuszowanymi oczami nie powiedzą Ci o tym jaka jestem.

mamo  przepraszam   to nie moja wina... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

mamo, przepraszam - to nie moja wina, że zamiast sukienek wolę dres. że zamiast różowego auta i wożenia się nim po mieście, wolę crossa i błotne 'przygody'. że zamiast medycyny wolę prawo. że zamiast wypicia melisy, wolę rozwalić rękę o mur by wyładować emocje. że gdy ktoś mnie uderzy zamiast siedzieć cicho i się schować od razu kontratakuję. mamo, przepraszam - nigdy nie obiecałam, że będę idealna.

Tak  to ja jestem tą  która zawsze... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

Tak, to ja jestem tą, która zawsze ma dziwne skojarzenia. To ja jestem tą, która gra ludziom na nerwach i sprawia jej to przyjemność. To ja jestem tą, która niesamowicie przywiązuje się do ludzi.

Lubię wieczory   kiedy siedzę na... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

Lubię wieczory , kiedy siedzę na parapecie ze słuchawkami w uszach i patrzę na gwiazdy , pije zimne juz kakao i wiem , że Ty robisz to samo.

Nie jestem dziewczyną   która... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

Nie jestem dziewczyną , która chodzi w szpilkach , wole trampki, Nie nakładam na twarz 2 kilo tapety. Nie chodze w mini, tylko w jeansach, Nie jestem pustą lalką , mam uczucia.

Uważasz   że jestem pusta tylko... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

Uważasz , że jestem pusta tylko dlatego , że wygarnęłam Ci wszystko , prosto w twarz.

Było zimno jak cholera. A on zamaist... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

Było zimno jak cholera. A on zamaist ją przytulić , ściągnął ta swoją zajebistą bluzę, i powiedział, żeby ją ubrała, bo nie może patrzeć jak się cała trzęsie.

Im bardziej każdy mi go odradza  tym... teksty

selkaa dodano: 26 listopada 2011

Im bardziej każdy mi go odradza, tym bardziej mnie do niego ciągnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć