głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
search ii tak to jest gdy pozwolisz swemu sercu wygrać walkę z rozumem. aa potem naucz się cierpieć w ciszy by nikt nie czuł się winny Twym łzom. ii nigdy nie mów że k

search

search.moblo.pl
ii tak to jest gdy pozwolisz swemu sercu wygrać walkę z rozumem. aa potem naucz się cierpieć w ciszy by nikt nie czuł się winny Twym łzom.
ii tak to jest  gdy pozwolisz swemu... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

ii tak to jest, gdy pozwolisz swemu sercu wygrać walkę z rozumem. aa potem naucz się cierpieć w ciszy, by nikt nie czuł się winny Twym łzom.

ii nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

ii nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedź, że nie chcesz rozmawiać. nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że ii tak tego nie zrobię, bo nie chcę ii nie potrafię. nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłam. nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz ii złamiesz serce.

nie zakochała się w chłopaku z... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu, czy z własnej wyobraźni. zakochała się w chłopaku, który istnieje, ale to też było bez sensu.

lubiła kroić cebulę. wreszcie... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

lubiła kroić cebulę. wreszcie mogła swobodnie płakać, bez natrętnych pytań 'co sie stało'.

teoretycznie jestem szczęśliwa.... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

teoretycznie jestem szczęśliwa. lecz w praktyce wygląda to nieco inaczej.

  popatrz na niego!   nie chce go... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

- popatrz na niego! - nie chce go widzieć. - jak to? Ty przecież go kochasz! - kocham. ale nie mogę znieść tego, że nigdy nie będę jego.

  zwariować dla kogoś?   nie. przez... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

- zwariować dla kogoś? - nie. przez kogoś.

jeśli poprosiłabym  byłbyś w... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

jeśli poprosiłabym, byłbyś w stanie powiedzieć mi, co czujesz, gdy patrzysz na zdjęcie, które przedstawia najdroższego dla Ciebie człowieka? opuszkiem palca delikatnie suniesz po gładkiej powierzchni fotografii, wyobrażając sobie, że ukochana twarz znajduje się w odległości kilku centymetrów od Ciebie. ciche westchnienie wymyka Ci się z ust, aa serce zaczyna zmieniać tępo swego biegu. zamykasz oczy, bo pieczenie w kącikach oczu staje się niebezpieczne ii nie chcesz zmoczyć policzków. rozchylone wargi lekko drżą, aa pod powiekami jak klatki filmu przewijają się różne sceny, o których nie możesz zapomnieć. pusto się robi. w głowie. w sercu. zaczyna się robić duszno, aa powietrze z każdym oddechem robi się coraz wilgotniejsze ii cięższe. teraz już cała dłoń przylega do zdjęcia. kolejne obrazy pojawiają się ii odciskają po sobie ślady. całym sobą pragniesz przywrócić utracone chwile do teraźniejszości, ale nie możesz ii zdajesz sobie z tego sprawę doskonale.

ta bezradność  kiedy Twój... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

ta bezradność, kiedy Twój przyjaciel pieprzy sobie życie, aa Ty nie potrafisz przemówić mu do rozumu.

ja chcę tylko czuć  że od czasu do... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

ja chcę tylko czuć, że od czasu do czasu mogę na Tobie polegać. ;)

ii już od dawna się zastanawiam :... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

ii już od dawna się zastanawiam : dlaczego moje oczy tak bardzo Cię kochają?

siedziałyśmy z przyjaciółką na... teksty

search dodano: 10 sierpnia 2010

siedziałyśmy z przyjaciółką na 'naszej' ławce w parku. - prosiłam Cię o coś. - usłyszałam jak przez mgłę. - miałaś już o nim nie myśleć. - nie myślę. - zagryzłam wargi. oczy zamieniły mi się w szklane kule. - nie myślę. już nie. - znowu sama siebie okłamujesz. dobrze wiem, jak jest. zawsze, kiedy o nim myślisz, zwiększają Ci się źrenice, a oczy niesamowicie świecą. wiesz, że On ma tak samo, kiedy myśli o Tobie? - słuchałam z niedowierzaniem. właśnie wtedy odzyskałam całą nadzieję. właśnie po tej rozmowie uświadomiłam sobie wiele rzeczy. cztery dni później usłyszałam, że kocha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV