głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
search gdybym była ziołem jarałbyś 24 7. kochaj życie jak wariat wal w pysk jeśli trzeba! podpal świat dla tej jednej spal w cholere słuchaj serca dni na ziemi nie mam

search

search.moblo.pl
gdybym była ziołem jarałbyś 24 7.
gdybym była ziołem   jarałbyś 24 7. teksty

search dodano: 7 stycznia 2011

gdybym była ziołem - jarałbyś 24/7.

kochaj życie jak wariat  wal w pysk... teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba! podpal świat dla tej jednej, spal w cholere, słuchaj serca, dni na ziemi nie mamy za wiele..

love yourself. teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

love yourself.

abyś zawsze potrafiła zaczynać od... teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

abyś zawsze potrafiła zaczynać od nowa, byś nie poddawała się przeciwnościom losu, śmiało patrzyła przez życie ii bez względu na to, dokąd dojdziesz drogą swego życia, pamiętała o tych których kochasz.

  have you ever thought about the... teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

- have you ever thought about the future? - yes. - what have you seen it? - I saw you.

widząc ich razem  stanęłam ii... teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

widząc ich razem, stanęłam ii delikatnie przechylając głowę zmierzyłam ich wzorkiem. nie zważając na przeszywający ból w klatce piersiowej przyznałam przed samą sobą, że są dla siebie stworzeni. świetnie razem wyglądają, a ja nie jestem godna, aby im to szczęście odbierać.

 to co boli najbardziej być tak... teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

"to co boli najbardziej być tak blisko ii mieć tyle do powiedzenia ii patrzeć jak odchodzisz ii nigdy nie wiedzieć jak mogło by być ii nie widzieć, że kochanie Ciebie było czymś co próbowałam uczynić".

w jej sercu zalegała gigantyczna... teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

w jej sercu zalegała gigantyczna masa zużytej miłości, która w żaden sposób nie mogła imitować tej kolejnej, świeżej.

nie była ideałem. nie przypominała... teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

nie była ideałem. nie przypominała niczego, co piękne. mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. próbowała być egoistką, bezskutecznie. żyła po swojemu ii chciała kogoś, kto będzie miał swój świat ii znajdzie w nim dla niej miejsce. nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę ii dał jej w prezencie. chciała spokojnego życia, w którym ciągle będzie się coś działo.chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział..

XXl w   w wieku 14 lat zostajesz... teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

XXl w - w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką, zbyt częste melanże ii odloty psują Ci psychikę, na imprezach kiedy przez Twoją krew przepływają promile zdradzasz swojego chłopaka na prawo ii lewo, po czym jedynym Twoim wytłumaczeniem jest 'kochanie ale byłam pijana'. kiedy po kilku takich razach chłopak już Ci nie wybacza, jesteś tak wkurzona, iż robisz wszystko by zniszczyć mu życie. temat miłości zakończyliśmy, albowiem są też uczciwe przypadki związków. przyjaźń - XXl wiek ii to słowo traci na swojej wartości. dziś, w przyjaźni chodzi jedynie o to by mieć z kim obgadać ludzi, kogo opalić ii może kiedy już chłopak nas zostawi - wypłakać się. nie ma zaufania ii szczerości. rodzina - większość nastolatków widuje ją rano kiedy wstaje ii późnym wieczorem gdy wraca do domu. w sumie to widzi ją na oczy może jedyne 5h. - XXI - hojność, egoizm ii zero szacunku. = sraj na banie. ; ))

zimno fizycznie  psychicznie... teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

zimno fizycznie, psychicznie, emocjonalnie..

a teraz kurwa patrz  bo właśnie... teksty

search dodano: 6 stycznia 2011

a teraz kurwa patrz, bo właśnie biorę się w garść!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV