głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sasha_ I ha­te Mom. I ha­te Dad. Dad ha­tes Mom. Mom ha­tes Dad. It just ma­kes you want to be so sad Ludzie sami tworzą własne problemy. Inteligentni za dużo myślą ni

sasha_

sasha_.moblo.pl
I ha­te Mom. I ha­te Dad. Dad ha­tes Mom. Mom ha­tes Dad. It just ma­kes you want to be so sad
I ha­te Mom. I ha­te Dad. Dad... teksty

sasha_ dodano: 17 stycznia 2014

I ha­te Mom. I ha­te Dad. Dad ha­tes Mom. Mom ha­tes Dad. It just ma­kes you want to be so sad

Ludzie sami tworzą własne problemy.... teksty

sasha_ dodano: 16 stycznia 2014

Ludzie sami tworzą własne problemy. Inteligentni za dużo myślą, nie należy przejmować się własnymi myślami, tylko czasem wejść na stołek, żeby być większym od własnego problemu, a żeby zrozumieć drugiego człowieka należy być w jego skórze… wniosek: spotykasz naprawdę wartościowych ludzi na swojej drodze, którzy przeżyli wiele. Problem nie może być Twoim Panem, on jest jak pies, Ty rzucasz mu Patyk, a on czasami go przynosi, ale rzucać należy Tak, żeby piesek wracał jak najdłużej i nie myśleć o nim dopóki nie wróci.

Albo się wyrycz albo przeklinaj  nie... teksty

sasha_ dodano: 16 stycznia 2014

Albo się wyrycz albo przeklinaj, nie duś tego w sobie.

Czasy się zmieniają. Nie ma już... teksty

sasha_ dodano: 16 stycznia 2014

Czasy się zmieniają. Nie ma już zaproszeń na randkę, ograniczyliśmy się do tekstu „Chodź na piwo”. Cudownie.

właśnie to lubię w zdjęciach. Są... teksty

sasha_ dodano: 16 stycznia 2014

właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem, że kiedyś, choćby przez chwilę, wszystko układało się po naszej myśli.

Teraz nastała moda na samotne... teksty

sasha_ dodano: 16 stycznia 2014

Teraz nastała moda na samotne, długie, zimowe wieczory z herbatą, pod kocem i z książką obowiązkowo o romansie.

Przyznaj się  czasami chciałabyś... teksty

sasha_ dodano: 16 stycznia 2014

Przyznaj się, czasami chciałabyś, żeby pozwolili Ci być słabą. Żeby ktoś po prostu Cię przytulił, ukołysał jak małe dziecko i nie oczekiwał lepszego charakteru, lepszych ocen, szczuplejszego ciała i szczerszego uśmiechu. Pozwoliłby Ci się wypłakać i przez tą jedną pieprzoną chwilę mogłabyś się rozpaść w czyichś ramionach. Potem wstaniesz taka jak zawsze, ale każdy z nas potrzebuję takiego momentu. Kompletnego upadku, całkowitej akceptacji otoczenia i wtedy, kiedy już jest najbardziej żałosnym człowiekiem jakiego znasz, on odbija się od dna i znowu jest silny. Czasami pozwól komuś umrzeć na Twoich rękach.

Nie wiem do jakiego typu ludzi się... teksty

sasha_ dodano: 16 stycznia 2014

Nie wiem do jakiego typu ludzi się zaliczam. Jestem głupia, ale całkiem inteligentna. Potrafię rozwiązywać cudze problemy, ale nie potrafię zaradzić własnym. Lubię dużo wiedzieć na temat innych ludzi, chociaż ta wiedza wcale nie jest mi potrzebna. Każdego nowego tygodnia zaczynam wszystko od nowa, pragnę się zmienić i wierze, że kiedys mi sie to uda. Choć czasem krytycznie spoglądam na świat, wiem, ze sama potrzebuję masy pracy. Poza tym uśmiecham się, żartuję, płaczę i kłamię, jak każdy choć codziennie obiecuję sobie tego nie robić. Czasem jestem z siebie dumna, lecz częściej po prostu sobą zmęczona. Zwyczajnie. Nienawidzę mojej nadwrażliwości. Nienawidzę gdy mi nic nie wychodzi, nienawidzę swoich wielkich słabości, nienawidzę swojego strachu, czasami nienawidzę żyć.

Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

sasha_ dodano: 16 stycznia 2014

Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, dobry film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym egzaminie, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie, to jest to warte tego wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie!

dokładnie teksty sasha_ dodał komentarz: dokładnie do wpisu 16 stycznia 2014
Kurwa  przecież mamy życie po to... teksty

sasha_ dodano: 16 stycznia 2014

Kurwa, przecież mamy życie po to, żeby korzystać z niego codziennie jak najwięcej, a nie po to, żeby codziennie po trochu je sobie odbierać.

Lubię pić kawę o 7 rano i nie... teksty

sasha_ dodano: 5 marca 2013

Lubię pić kawę o 7 rano i nie jeść śniadania. Lubię wychodzić ze znajomymi na piwo i jeść fast foody. Często wychodzę na spacer ze słuchawkami w uszach i idę gdziekolwiek. Lubie mówić co myślę zamiast ukrywać stan rzeczy. Lubię książki i herbaty w samotne wieczory. Jestem zboczona, nieprzewidywalna i cały czas się śmieję. Wolę coś urzytecznego od ładnego. Nie chodzę na zakupy gdy nie mam ku temu celu. Nigdy nie mam w co się ubrać, ale zawsze wiem czego chcę. Gdy jest mi źle przestaję się odzywać i przytulam do siebie poduszkę. Nie umiem spać gdy jest całkiem ciemno. Najbardziej lubię jesienne słoneczne dni. Kocham się przytulać i śmiać do monitora gdy piszę ze znajomymi. Szybko się przywiązuję i nigdy nikogo nie skreślam na początku. Powoli zapominam i nie umiem się żegnać. Jestem pozbawioną perfekcji perfekcjonistką i pesymistycznie nastawioną optymistką. Nie musisz mnie lubić- wystarczy że tolerujesz. Koniec
Autor cytatu: bekla

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV