głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sadusnaa pytasz jak wygląda moje życie jeśli poprosisz o ogólny jego zarys odpowiem że jest zwyczajne. chodzę do szkoły spotykam znajomych zdarzy mi się zadurzyć. jeśli

sadusnaa

sadusnaa.moblo.pl
pytasz jak wygląda moje życie jeśli poprosisz o ogólny jego zarys odpowiem że jest zwyczajne. chodzę do szkoły spotykam znajomych zdarzy mi się zadurzyć. jeśli po
pytasz  jak wygląda moje życie... teksty

sadusnaa dodano: 12 stycznia 2012

pytasz, jak wygląda moje życie, jeśli poprosisz o ogólny jego zarys, odpowiem, że jest zwyczajne. chodzę do szkoły, spotykam znajomych, zdarzy mi się zadurzyć. jeśli poprosisz o dokładny opis jednego tygodnia na odpowiedź złoży się wiele elementów, znajdzie się w tym alkohol, marihuana, narkotyki, okaleczanie. ujrzysz we mnie dziecko, które zbyt szybko zaczęło dorastać, pragnęło szczęścia, otrzymało krótkotrwałą radość w pigułce. chciało pokochać życie, a zauroczyło się w gęstym dymie. nie poznasz powodów dla których z premedytacją niszczę swoją przyszłość, ja już znam ten scenariusz. przerażony, zwyczajnie uciekniesz, a me wołanie o pomoc ucichnie w oddali.

:  teksty sadusnaa dodał komentarz: :) do wpisu 12 stycznia 2012
:  teksty sadusnaa dodał komentarz: :) do wpisu 12 stycznia 2012
unosząc ku górze lewą dłoń  od... teksty

sadusnaa dodano: 12 stycznia 2012

unosząc ku górze lewą dłoń, od serca z szacunkiem i minimalnymi iskierkami szczęścia w źrenicach, żegnam jedynych, tych, dla których moje życie było ważniejsze od plot, od słów unoszących się gdzieś pomiędzy korytarzami szkoły, pomiędzy każdym z budynków w mieście. drugich bez jakichkolwiek gestów wymazuję z wyobraźni, trzymając nóż przy żyłach, dociskam go z coraz większą siłą, uśmiecham się, bo wiem, że chociaż robię źle, w tej chwili po raz ostatni czuję ból tego, że żyję.

     teksty sadusnaa dodał komentarz: ;*;) do wpisu 11 stycznia 2012
90  nastolatek przeżyłoby... teksty

sadusnaa dodano: 11 stycznia 2012

90% nastolatek przeżyłoby załamanie nerwowe gdyby Justin Bieber stanął na dachu wieżowca gotowy do skoku, Ja byłabym częścią 10 %,która wzięłaby krzesło i popcorn i krzyczało “skacz”! ;)

starasz się z całych sił żeby... teksty

sadusnaa dodano: 11 stycznia 2012

starasz się z całych sił żeby pokazać ,że jesteś ,że chcesz pomóc , przytulic . spędzasz z Nią większą część życia a na koniec usłyszysz jak to jej nie wspierałaś , nie pomagałaś , miałaś wyjebane - bezcenne..

Najlepsze perfumy   zapach ukochanej... teksty

sadusnaa dodano: 11 stycznia 2012

Najlepsze perfumy - zapach ukochanej osoby na swojej skórze.

Nie piszesz ze mną jak dawniej.... teksty

sadusnaa dodano: 11 stycznia 2012

Nie piszesz ze mną jak dawniej. Oddaliliśmy się od siebie. I to bardzo.

a ona leżała zalana łzami i w... teksty

sadusnaa dodano: 11 stycznia 2012

a ona leżała zalana łzami i w świetle księżyca składała pocięte ręce . umiera modląc się , krwawiąc i krzycząc .

Bo tutaj nic nie jest normalne. Nigdy... teksty

sadusnaa dodano: 11 stycznia 2012

Bo tutaj nic nie jest normalne. Nigdy nie było. Bo tutaj siedzi się na ławce o 3.40 nad ranem i paląc papierosy rozmyśla nad swoim życiem. Związki zawsze mają swój koniec, a obietnice okazują się być chuja warte . Bo tutaj nikt już nie pamięta kiedy ostatnio poczuł do kogoś coś innego niż pożądanie, bo tutaj prawie każdy z każdym spał i każdy myśli o śmierci przynajmniej raz dziennie . Dlatego tacy jesteśmy ? Bo tutaj tak jest .

za bardzo cenie sobie swoje własne... teksty

sadusnaa dodano: 11 stycznia 2012

za bardzo cenie sobie swoje własne uczucia, żeby bawic sie czyimiś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć