głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rytmiczna im bardziej mnie nienawidzisz tym bardziej cię do mnie ciągnie. jabłko zdrowie zdrowie siła siła dobry wygląd dobry wygląd fajna laska fajna laska seks seks AID

rytmiczna

rytmiczna.moblo.pl
im bardziej mnie nienawidzisz tym bardziej cię do mnie ciągnie.
im bardziej mnie nienawidzisz tym... teksty

rytmiczna dodano: 7 czerwca 2011

im bardziej mnie nienawidzisz tym bardziej cię do mnie ciągnie.

jabłko  zdrowie zdrowie  siła... teksty

rytmiczna dodano: 7 czerwca 2011

jabłko - zdrowie, zdrowie - siła, siła - dobry wygląd, dobry wygląd -fajna laska, fajna laska - seks, seks- AIDS, AIDS - śmierć, chcesz jabłko?

kładę się na łóżku . nogi... teksty

rytmiczna dodano: 30 maja 2011

kładę się na łóżku . nogi opieram o chłodną ścianę . zamykam oczy , a w głowie przewijają mi się wspomnienia . te dobre i te złe . z dzieciństwa jak i z przed kilku miesięcy . serce dziwnie czasem zakłuję , podskoczy , a czasem i zatrzyma się na parę chwil . czasem i też popłynie jakaś łza , pojawi się uśmiech na mojej bladej twarzy . czasem leżę tak godzinami i zastanawiam że co by było gdyby , zastanawiam się czy naprawdę byłam taka głupia czy to ludzie wokół byli tak mało dojrzali . a na koniec zadaję sobie pytanie , co dalej ? i zawsze nie znam na nie odpowiedzi

Bo tylko wtedy gdy jesteś poddany... teksty

rytmiczna dodano: 29 maja 2011

Bo tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteś. I tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim możesz być. Osoba, którą chciałbyś być, istnieje. Gdzieś po drugiej stronie ciężkiej pracy, nadziei i wiary. I poza bólem serca i strachem przed tym, co nas czeka.

Ludzie myślą że ćpam. Problem w... teksty

rytmiczna dodano: 25 maja 2011

Ludzie myślą, że ćpam. Problem w tym, ze cholernie się boję ćpania i dlatego jestem czysta. Ale fascynują mnie ćpuny, dziwki, wariaci i inni ułomni. Nie bez powodu. Być może ludzie mają rację, zachowuję się jak ćpun. Jestem nieobecna, nie mam planów tylko marzenia. Reaguję rozdrażnieniem na wszystko. Wszyscy mnie wkurwiają i czuję się jakbym miała 30 lat więcej niż mam. I też uciekam od rzeczywistości. Ale nie niszczę swojego ciała, przynajmniej tak mi się wydaje. Moim narkotykiem jest wyobraźnia i faceci. Wklejam siebie do filmów, książek i przekształcam rzeczywistość Jestem 8 cudem świata, pięknością, mam głos anioła i zbawiam świat. Problem w tym, że tak bardzo przyzwyczaiłam się do życia w środku mojej głowy, ze nie mogę żyć w realnym świecie.(...)Może ćpanie byłoby jednak wyjściem?

teraz jak się kogoś nie lubi to... teksty

rytmiczna dodano: 25 maja 2011

teraz jak się kogoś nie lubi, to się go kasuje ze znajomych, zamiast po ludzku zepchnąć ze schodów.

miłość  bezsensowny stan... teksty

rytmiczna dodano: 21 maja 2011

miłość - bezsensowny stan człowieka, który może powodować szczęście albo rozpierdolić życie na zawsze .

pamiętaj  że szpilki podniosą... teksty

rytmiczna dodano: 20 maja 2011

pamiętaj , że szpilki podniosą twój wzrost , ale nigdy nie podniosą twojego ilorazu inteligencji .

“ ... wstydzimy się miękkich... teksty

rytmiczna dodano: 20 maja 2011

“(...) wstydzimy się miękkich gestów, czułych spojrzeń, ciepłych uśmiechów. Kiedy cierpimy, wykrzywiamy lekceważąco wargi. Kiedy przychodzi miłość, wzruszamy pogardliwie ramionami. Silni cyniczni z ironicznie zmrużonymi oczami. Dopiero późną nocą, przy szczelnie zasłoniętych oknach, gryziemy z bólu ręce, umieramy z miłości.”

no to wszystkiego najlepszego :D : teksty rytmiczna dodał komentarz: no to wszystkiego najlepszego :D :) do wpisu 20 maja 2011
To że znasz moje imie nie znaczy... teksty

rytmiczna dodano: 19 maja 2011

To, że znasz moje imie nie znaczy, że wiesz kim jestem. -,-

nie przestane chodzić w luźnych... teksty

rytmiczna dodano: 19 maja 2011

nie przestane chodzić w luźnych koszulkach żeby wyglądać 'bardziej' jak kobieta, nie przestane używać zwrotów kurwa, meega, ja jebie, zajebiście, dam se kurwa rade itp. nie przestane stawiać spacji przed pytajnikiem. nie przestane pisać zdań z małych liter. nie przestane słuchać GrubSona , nie przestane używać wulgaryzmów. rap zawsze będzie ze mną w roli głównej. nie przestane łazić z kumpelami na piwo . ale wiesz, oboje wiemy że kiedyś będę bardziej dojrzała, skończę szkołę, ktoś zajmie moje miejsce żeby wkurwiać ludzi w mojej budzie, ja znajdę prace a tam nie przyjdę w za dużej bluzie z kapturem na głowie. kiedyś pewnie przestane słuchać rapu. zacznę pisać zdanie z dużych liter. zacznę nawet pić małą czarną, której teraz nie lubię. i kiedyś będzie tak, że nie przyjdę do domu, nie zamknę się u siebie w pokoju, nie położę się na łóżku z słuchawkami w uszach, jak to zwykle robię. pewnie dlatego, że moje dziecko powie mi "chodź się bawić" albo "mamo, jestem głodna" .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV