głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
roxenn Sama nie wiem czy jest mi przykro że to wszystko się stało czy może czuję ulgę że to już za mną że już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku który cel

roxenn

roxenn.moblo.pl
Sama nie wiem czy jest mi przykro że to wszystko się stało czy może czuję ulgę że to już za mną że już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku który celowo
Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, że to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, że to już za mną, że już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, że się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym kto je wypowiedział. Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, że jednak źle się stało ? Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, też tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca, w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci, jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łzą, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedział.

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku, usiąść pod drzewem i patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek .. bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twoje oczy, dotykać twojej twarzy, ust, pocałować Cię. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna istota, bezpieczna w Twoich ramionach .. Chciałabym zapomnieć o tym co było i żyć chwilą obecną. Pragnę czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć że jestem jedyna. Chcę się z Tobą drażnić, pokłócić, tylko po to, by później czule pogodzić. I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz.

Czemu z Nim nie jestem ?! Bo jestem... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Czemu z Nim nie jestem ?! Bo jestem inteligentna, umiem walczyć o swoje i nie daję sobą pomiatać. On woli być z głupią cizią, wypychającą sobie stanik, którą traktuje się jak szmatę !

Wszyscy mamy blizny  zbieramy je... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Wszyscy mamy blizny, zbieramy je przez całe życie. Blizny po dziecinnych upadkach i szkolnych bójkach, po wyciętym wyrostku i po dziecku wyjętym z brzucha w chwili, kiedy jego serce już przestawało bić. Blizny po chwilach, gdy ciała nas zawodziły, nie spełniając naszych oczekiwań. I blizny wewnątrz, niewidoczne - od ostrych odłamków pijackiego krzyku rozpryskującego się po domu jak szkło ze szkolnego okna, od wyzwisk rzucanych w twarz na podwórku. Tych blizn nie pokazujemy nikomu, bo gdy je pokazujemy, ludzie odwracają głowy i zmieniają temat, a w najlepszym wypadku rozpoczynają licytację.

uważała   że w jej wieku... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

uważała , że w jej wieku szczęście nie istnieje . że po prostu nie może być szczęśliwa . chłopaki potrafią tylko ranić , a zwierzęta do których się przywiąże kiedyś odejdą . zamknęła więc w niebieskiej , blaszanej skrzynce po cukierkach z napisem : emocje , najpiękniejsze chwile beztroskiego życia . włożyła tam wszystkie walentynki z podstawówki , dyplomy , małą zabawkę po ojcu , zdjęcia , suche kwiatki , które kiedyś dostała od kolegi . uznała , że jak teraz nie zazna szcześcia , nie zazna też bólu .

No to co ciesz się huju  że jako... teksty

roxenn dodano: 25 czerwca 2012

No to co ciesz się huju, że jako pierwszy zraniłeś moje serce.

Jesteś obowiązkowy w moim życiu... teksty

roxenn dodano: 5 czerwca 2012

Jesteś obowiązkowy w moim życiu jak tusz na rzęsach ^^

...Bo dzisiaj była inna. Włosy nie... teksty

roxenn dodano: 5 czerwca 2012

...Bo dzisiaj była inna. Włosy nie wyprostowane, brak makijażu, lakier na paznokciach poodpryskiwany, zwykłe trampki, bluza, dżinsy. I to właśnie dziś do niej podszedł, mówiąc: "Ślicznie wyglądasz".

Pytasz co lubię robić w wolnej... teksty

roxenn dodano: 5 czerwca 2012

Pytasz co lubię robić w wolnej chwili- lubię patrzeć na Twoje zdjęcia wierząc, że kiedyś będziesz mój.

Twój głos jest moim ulubionym... teksty

roxenn dodano: 5 czerwca 2012

Twój głos jest moim ulubionym dźwiękiem.

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci... teksty

roxenn dodano: 5 czerwca 2012

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.

Tak to prawda  robię trzy najgorsze... teksty

roxenn dodano: 5 czerwca 2012

Tak to prawda, robię trzy najgorsze rzeczy. Palę, pije, ćpam ,kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV