głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
roxenn w momencie w którym jestem wkurwiona na cały świat nie pocieszaj mnie siądź obok mnie przytul z całej siły i daj papierosa. Teraz idę w deszczową noc przez ulic

roxenn

roxenn.moblo.pl
w momencie w którym jestem wkurwiona na cały świat nie pocieszaj mnie siądź obok mnie przytul z całej siły i daj papierosa.
w momencie  w którym jestem... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

w momencie, w którym jestem wkurwiona na cały świat, nie pocieszaj mnie, siądź obok mnie, przytul z całej siły i daj papierosa.

Teraz idę w deszczową noc przez... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

Teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam Cię, a Ty pytasz co się stało, przecież zawsze byłam taka poukładana, nigdy nie przeklinałam, nie paliłam. co się stało.!? zostawiłeś mnie, kretynie. papierosy, zastępują mi Ciebie - najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa.? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz, spowodowaną Twoim odejściem

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

  ...  masz to coś... i nie wiem jak... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

"(...) masz to coś... i nie wiem jak to wygląda, jak pachnie ani jak smakuje ale strasznie to uwielbiam!"

I goniąc za marzeniami  zatracić... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

I goniąc za marzeniami -zatracić się we własnej bajce ;*

Cisza to najgłośniejszy krzyk... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

Cisza to najgłośniejszy krzyk dziewczyny. Powinieneś wiedzieć, że bardzo ją zraniłeś, jeśli zaczęła Cię ignorować.

Prawdziwa przyjaźń nie powinna... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

Prawdziwa przyjaźń nie powinna nigdy ukrywać tego, co myśli.

Sex jak wozek w supermarkecie... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

Sex jak wozek w supermarkecie - wrzucasz 2PLN i pchasz ile chcesz.

 Mój drogi  masz wyprostowane zwoje... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

"Mój drogi, masz wyprostowane zwoje mózgowe, a szare komórki dawno już ci wyblakły i pracujesz na przedłużonym rdzeniu, stąd zapewne twój ubogi i niezwykle upośledzony tok rozumowania"

 cześć  podasz mi numer do Niej?..... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

-cześć, podasz mi numer do Niej?..- ale po co? chcesz Ją znów zranić?!- nie, tylko...- tylko co?!-..chciałem ją przeprosić i naprawić to jakoś..- co ty sobie myślisz?! myślisz ,że jak do niej podejdziesz przeprosisz i znów wszystko będzie tak jak dawniej?!- nie,nie...kocham ją..-kochasz ją?! przecież niedawno ją wyzywałeś, mówiłeś ,że jej nienawidzisz,że zrobiła cie w chuja!..-ale to było inaczej!..- nie, nie nic nie było inaczej! i zostaw ją w spokoju, jeżeli ją kochasz,pozwól jej odejść...

  dlaczego za mną idziesz ?... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

- dlaczego za mną idziesz ? - chciałem powiedzieć Ci, że Cię kocham. - widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. -jakiej przyjaciółki ? - jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza, stoi za Tobą. - ale tu nikogo nie ma. - widzisz, gdybyś mnie naprawdę kochał, nigdy byś się nie odwrócił ..

zaprojektuj mi perfekcyjną miłość... teksty

roxenn dodano: 5 listopada 2011

zaprojektuj mi perfekcyjną miłość z Tobą w roli głównej, proszę?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV