głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
roxenn Piękne zegarki zostały stworzone po to aby lżej było nam patrzeć na przemijający czas. ..i ten strach w jej oczach kiedy wie że może Go rozczarować. czuję się ż

roxenn

roxenn.moblo.pl
Piękne zegarki zostały stworzone po to aby lżej było nam patrzeć na przemijający czas.
Piękne zegarki zostały stworzone po... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Piękne zegarki zostały stworzone po to, aby lżej było nam patrzeć na przemijający czas.

..i ten strach w jej oczach  kiedy... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

..i ten strach w jej oczach, kiedy wie, że może Go rozczarować.

czuję się żałośnie. bo nie... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

czuję się żałośnie. bo nie potrafię przestać kochać człowieka, który zranił mnie jak nikt inny. nie potrafię wykasować sms'ów, archiwów, zdjęć ... ani żadnego ze wspomnień. jestem żałosna. ale to chyba Ty powinieneś się tak czuć, po tym co mi zrobiłeś, nie ja. ale widzisz, los lubi płatać figle.

Uporządkuje swoje życie pomalutku... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Uporządkuje swoje życie pomalutku, kroczek po kroczku, najpierw ułożę ubrania w mej szafie, potem wyrzucę wszystkie maski i odkurzę różowe okulary.

Z każdym dniem wiem  że coraz... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Z każdym dniem wiem, że coraz więcej nas łączy.

nigdy nie zapomnę tego  jak... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

nigdy nie zapomnę tego, jak irytowało Cię tykanie zegarka podczas wieczornego zasypiania. tego jak kochałeś moje małe dłonie. przenigdy nie zapomnę Twojej słodkiej miny podczas snu. nigdy nie zapomnę Twoich skrupulatnych obietnic, które zdążyłeś złamać zanim je złożyłeś. tego, jak uwielbiałeś całować mnie w kark, cicho mrucząc. nigdy nie zapomnę Twojego przeuroczego spojrzenia sprzeciwu jak u kilkuletniego dziecka, kiedy odpalałam papierosa. chociaż chciałabym Cię permanentnie wyperswadować z mojej podświadomości - nie potrafię.

  Wiesz  są w moim życiu ludzie... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

- Wiesz, są w moim życiu ludzie, którzy są mi całkowicie obojętni. I Ty jesteś jednym z nich. - powiedziała i odeszła ciągnąc za sobą na sznurku Jego serce.

Razem byśmy odkryli trzynasty... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Razem byśmy odkryli trzynasty miesiąc, ósmy dzień tygodnia, i dwudziestą piątą godzinę doby. Tęcza na niebie miałaby osiem kolorów, obłoki byłyby różowe w kształcie serduszek, a ptaszki na łące ćwierkałyby słodko. I to jest właśnie powód, dla którego nie chcę być z Tobą. Taki świat byłby zbyt szczęśliwy i przesłodzony. Jeżeli będę chciała znaleźć się w takim miejscu to po prostu się naćpam i żaden romantyczny brunet nie będzie mi do tego potrzebny.

Analizuję.. Każdą rozmowę  każdy... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Analizuję.. Każdą rozmowę, każdy gest, każde słowo, każdy ruch jaki wykonałam w Twoją stronę by zrozumieć.. Co zrobiłam nie tak.

dziewczyno  nie załamuj się przez... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

dziewczyno, nie załamuj się przez tego frajera. nie ten to inny, za parę lat będziesz się śmiała, że mogłas się kochać w takim chłopaku jak On. mimo tych wszystkich wspólnych chwil, On ma wiele wad, których przedtem nie zauważałaś, ale On na prawdę nie jest ideałem, tylko przeciętnym chłopakiem - i uwierz że na świecie jest takich tysiące.

Bóg dał facetom mózg i penisa  ale... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Bóg dał facetom mózg i penisa, ale za mało krwi, żeby to i to poprawnie funkcjonowało!

Żyjemy w stałych przebraniach... teksty

roxenn dodano: 16 lipca 2012

Żyjemy w stałych przebraniach, maskach, świecie symboli. Zawsze słowo i czyn znaczą coś więcej niż nasza świadoma intencja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV