głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
roxenn kiedy chcesz o czymś zapomnieć to znaczy że ciągle o tym myślisz.. Facet budzi się w południe na potwornym kacu. Patrzy na stole cztery schłodzone butelki piwa

roxenn

roxenn.moblo.pl
kiedy chcesz o czymś zapomnieć to znaczy że ciągle o tym myślisz..
  kiedy chcesz o czymś zapomnieć... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

~ kiedy chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy , że ciągle o tym myślisz..

Facet budzi się w południe na... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

Facet budzi się w południe na potwornym kacu. Patrzy, na stole cztery schłodzone butelki piwa i list następującej treści: "Kochanie, wypoczywaj. Jakbyś czegoś potrzebował to zadzwoń, a zwolnię się z pracy i przyjadę. Twoja kochająca żona". Facet pyta syna: - Co się wczoraj stało? Nic nie pamiętam. Czyżbym wrócił w nocy z kwiatami albo pierścionkiem? Syn na to: - Przyszedłeś o piątej nad ranem kompletnie pijany, awanturowałeś się, a gdy matka chciała Cię rozebrać i ściągała Ci spodnie, powiedziałeś: "Spierdalaj dziwko, żonaty jestem !"

  Kocham go .   To czemu mu tego nie... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

- Kocham go . - To czemu mu tego nie powiesz .? - Nie wiem .. - Na pewno też Ciebie kocha . - A ty skąd to możesz wiedzieć .? - Bo stoi za Tobą i się uśmiecha .

nie widzisz ? chcę byś był mój . teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

nie widzisz ? chcę byś był mój .

  przysłania cały twój świat... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

, przysłania cały twój świat kiedy wypina dupę jej ulubiona pozycja nie na psa , a na suke. [ PiH . ♥ ]

Elo wariat  podkręć bass  pompuj... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

Elo wariat, podkręć bass, pompuj rap ! ; DD .

zawinę Cie w papierek i będziesz... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

zawinę Cie w papierek i będziesz jak cukierek ; ]

 .Będziesz trzymała Go za rękę... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

`.Będziesz trzymała Go za rękę,Ale to ja pierwsza tuliłam Jego dłoń.Będziesz z Nim szła przez miasto,Ale ludzie będą moją postać pamiętać.Będziesz całowała Jego usta,ale to ze mną przeżył swój pierwszy pocałunek.Będzie mu smutno,będziesz go pocieszać,ale On będzie pamiętał,jak ja to robiłam.Będziesz całowała Jego ciało.Ale On wspomni,gdy ja to robiłam.Będziesz Go bardzo mocno KOCHAĆ!Ale to ja pierwsza mu serce i dusze oddałam.Przedstawi cię swojej rodzinie, ale oni będą pamiętać moment gdy mnie poznali.Będziesz próbowała zrobić coś oryginalnego,ale już ja kiedyś to dla Niego zrobiłam.Będzie patrzył w Twoje oczy,ale zauważy w nich mój kolor brązowy!Będzie czuł Twój zapach,ale podświadomie poczuje moje perfumy.Będziesz z Nim spędzać dużo czasu, ale jeszcze więcej ja z Nim spędzałam.Nie wymażesz mnie z Jego wspomnień.A gdy będzie kiedyś płakał,przybiegniesz do Niego,Ale on się odwróci, nie pytaj dlaczego.Bo tam już będę ja.Sama dobrze wiesz że o pierwszej miłości nikt nie zapomina...

ucichła we mnie ta dziewczynka... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

ucichła we mnie ta dziewczynka,która brała sobie wszystko do serca;))

Marzę o dniu  w którym zadzwonisz... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

Marzę o dniu, w którym zadzwonisz do mnie i zapytasz co robię jutro wieczorem... Powiem, że na razie nie mam nic w planach, a jak zapytasz czy się z Tobą umówię, nie odpowiem od razu. Gdy tylko odłożę słuchawkę zacznę skakać po łóżku i całować wszystko co się da. Zjem nawet brokuły, których nie cierpię... I tak nie będę nic czuła, w głowie będziesz tylko Ty... Odczekam kilka godzin i oddzwonię. Powiem, że się namyśliłam. Wskoczę w ulubioną sukienkę i ruszę na spotkanie. Na najważniejszy wieczór mojego życia. Ta noc będzie niezapomniana. Wrócę do domu, rzucę się na łóżko i odtworzę sobie wszystko jeszcze raz: Twój telefon, widok Ciebie, nieśmiałego, w ślicznej, niebieskiej koszuli, z różą za plecami, i to nieśmiałe "cześć" z Twoich kochanych ust..., potem wspaniała noc, a na koniec... niewinny, wspaniały, uroczy i przecudny pierwszy pocałunek... Następnego dnia przyjdziesz po mnie i razem, za rękę pójdziemy do szkoły. Tak oto zacznie się nasza przygoda... O tym marzę.

napierdalam wbrew wszystkiemu... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

napierdalam wbrew wszystkiemu, dzięki temu przeżyje świat po swojemu.

Mogło być gorzej. Twój wróg... teksty

roxenn dodano: 4 czerwca 2011

Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV