głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
roxenn Przeciwności przyciągają się tak jest po prostu. Dlatego grzeczne dziewczynki lubią niegrzecznych chłopców. Mógłbym opowiedzieć o tym co widziałem tam gdzie był

roxenn

roxenn.moblo.pl
Przeciwności przyciągają się tak jest po prostu. Dlatego grzeczne dziewczynki lubią niegrzecznych chłopców.
Przeciwności przyciągają się  tak... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

Przeciwności przyciągają się, tak jest po prostu. Dlatego grzeczne dziewczynki, lubią niegrzecznych chłopców.

Mógłbym opowiedzieć o tym co... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

Mógłbym opowiedzieć o tym co widziałem, tam gdzie byłem , co robiłem, czego dotykałem, mógłbym opowiadać o swojej przeszłości, ile krzywdy zrobiłem najbliższym po złości, w napadach euforii, bólu i żalu, Stop. Chwila. Pomału

marzenia. bo gdy człowiek zamyka... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatracać się i spadać w dół.

Ciężko mi opisać słowami  jak... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

Ciężko mi opisać słowami, jak mglista wydaje mi się moja przyszłość. Jest jak długi korytarz, w którym ktoś pogasił światła i pozamykał drzwi. Znajdują się w niej tylko małe punkciki. Tymi punkcikami są momenty z życia innych ludzi. To nie jest coś, dla czego warto byłoby wstawać każdego dnia z łóżka, ubierać się, jeść i rozmawiać. Coś na czym mogłabym się oprzeć.

słuchaj. opowiem ci jak to jest z... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

słuchaj. opowiem ci jak to jest z tą miłością. była zima, wtedy się poznali. było tak cholernie zimno, a nie miała rękawiczek. nagle ktoś ją zatrzymał, trzymając za plecak, odwróciła się. stał za nią chłopak, którego znała tylko z widzenia ze szkoły. zapytał ' chcesz rękawiczki ? ' uśmiechnęła się ' a masz dwie pary? ' odpowiedział ' nie ale mam jedną, możemy się podzielić. ' kiedy wróciła do domu nie mogła o nim zapomnieć. szczerze to był najładniejszy w całej szkole, każda panna chciała go mieć. długo się do niej nie odzywał, co ją bardzo martwiło. po dłuższym czasie napisał do niej na gadu-gadu a kiedy zobaczyła kopertę na pulpicie, a na niej jego imię zaczęła się śmiać a równocześnie płakać. może ze szczęścia, a może z tęsknoty. nie wiem. ale dobra mniejsza o to. napisał zwykłe 'hej' a dla niej to hej było cholerną radością. zostali przyjaciółmi, ale ona uważała go nie za przyjaciela, lecz za kogoś ważniejszego. on zresztą chyba też bo po miesiącu przyjaźni byli parą.

Rzeczywistość jest skomplikowana... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

Rzeczywistość jest skomplikowana,prawda?

Co jest przyczyną miłości? Bodziec... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

Co jest przyczyną miłości? Bodziec emocjonalny, który pobudza endorfiny, które wprawiają nas w błogi stan euforii, który narasta wraz z przebywaniem z ukochaną osobą, przyśpieszają bicie serca i wyostrza zmysły, a może po prostu nasza prymitywna ludzka potrzeba bycia potrzebnym ?

niestety   ale wszystko się jebie... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

niestety , ale wszystko się jebie przez Ciebie , dziękuję.

nie będę cię okłamywał  żyć... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

nie będę cię okłamywał, żyć bez ciebie umiem nie powiem że nie, ale co to za życie gdy nie ma przy mnie osoby której chce poświęcić całego siebie, całą swoją duszę i ciało, co to za życie gdy nie ma ciebie.

moje uczucia do Ciebie  zawsze były... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

moje uczucia do Ciebie, zawsze były prawdziwe.

Nieporozumieniem był fakt   że Bóg... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

Nieporozumieniem był fakt , że Bóg Nas połączył, a później tak drastycznie od siebie oddzielił.

on poprosić ją do tanća? ona... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

on-poprosić ją do tanća? ona-poprosić go do tańca -on- napewno odmówi -ona on zapyta sie pierwszy...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV