głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
roxenn kiedyś była inna. była tak po prostu szczęśliwa. teraz jest inaczej. teraz powinieneś przewrócić oczami i stwierdzić że to głupota uzależniać swoją radość od fa

roxenn

roxenn.moblo.pl
kiedyś była inna. była tak po prostu szczęśliwa. teraz jest inaczej. teraz powinieneś przewrócić oczami i stwierdzić że to głupota uzależniać swoją radość od faceta ale
kiedyś była inna. była tak po... teksty

roxenn dodano: 15 lipca 2011

kiedyś była inna. była tak po prostu szczęśliwa. teraz jest inaczej. teraz powinieneś przewrócić oczami i stwierdzić, że to głupota uzależniać swoją radość od faceta, ale to nie tak. Ona jest szczęśliwa. przestała płakać po nocach. nie wchodzi już ciągle na Jego profil na nk. czy można uznać za postęp usunięcie Jego numeru GG z listy kontaktów? w Jej przypadku niewątpliwie tak. nie myśli już tak często o Nim. czasem nawet wydaje Jej się, że mogłaby już być z kimś innym, ale to tylko chwilowe złudzenia. Ona jest sama. dobrze Jej z tą samotnością. może uśmiechać się na ulicy do przystojnych mężczyzn, wymieniać niezobowiązujące sms'y, chodzić do kina z kolegami, którzy są w Niej nieprzyzwoicie zakochani, robić wszystko. tylko, że Ona nie chce. nie możesz powiedzieć, że jest za wcześnie. minęło za dużo czasu. kiedyś będzie lepiej, wierzy w to. czy chciałbyś aby znów była szczęśliwa? tak mało, a tak wiele.

siedzenie do 3 nad ranem i nie... teksty

roxenn dodano: 15 lipca 2011

siedzenie do 3 nad ranem i nie myślenie o Tobie wcale nic nie daje, wole siedzieć tak długo i myśleć o Tobie, przynajmniej mi się wówczas nie nudzi.

siadał na przeciwko obejmując mnie... teksty

roxenn dodano: 15 lipca 2011

siadał na przeciwko obejmując mnie nogami , łapał moje dłonie w swoje i kazał mi opowiadać jak spędziłam te godziny , podczas których się nie widzieliśmy . słuchał tego mojego pierdolenia o łażeniu z psem , obieraniu ziemniorów , sprzątaniu , moich nieudolnych próbach gotowania i innych pierdołach . opowiadałam jak zawsze przesadnie gestykulując , ale wystarczyło , że w ten specyficzny sposób zaczął dotykać mojego nagiego uda albo dłoni , a ja zapominałam języka w gębie . patrząc na niego , mającego twarz kilka centymetrów od mojej z lekko rozchylonymi ustami i przeszywającym spojrzeniem zaczynałam jąkać się jak ostatnia popaprana i zapominałam o czym mówię . wtedy najczęściej pytał : - i co kochanie jeszcze robiłaś ? . - po tym pytaniu nachylał się nade mną i ustami muskał szyję , najpierw delikatnie , ale od tego cholerstwa w opowiadaniu myliłam psa z mamą , ziemniaki z mandarynkami i nie mogłam się skupić na żadnym zdaniu . skurczybyk nieźle na mnie działał .

przez niego znienawidziłam pezeta .... teksty

roxenn dodano: 15 lipca 2011

przez niego znienawidziłam pezeta . nie mogę słuchać ani jednej jego piosenki , a nie mogę wytłumaczyć dlaczego . jeśli przez przypadek jego utwór znajdzie się na liście , pędzę do laptopa zabijając się prawie po drodze i jak najszybciej wyłączam . nienawidzę go . nienawidzę pezeta , nienawidzę tych słów , które wypowiada w piosenkach , nienawidzę tych utworów , które niedawno kochałam . znienawidziłam to wszystko przez ciebie . przez to , że wręczyłeś mi jego ostatnią płytę w ręce ze stwierdzeniem : - może to wyjaśni ci , co czuję .

i co z tego ?. ty go nie wymysliłaś . na bank .      teksty roxenn dodał komentarz: i co z tego ?. ty go nie wymysliłaś . na bank . ; )) do wpisu 13 lipca 2011
jestem wredna  mam nawroty... teksty

roxenn dodano: 13 lipca 2011

jestem wredna, mam nawroty bezczelności co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. wystarczający powód, żebyś dał sobie spokój ?

Koty   te małe ojszczymurki... teksty

roxenn dodano: 12 lipca 2011

Koty - te małe ojszczymurki , nasikały mi na buttty ! ;cc. hahahahahahahahahah. / roxenn.

chłopiec i dziewczyna to mdla mnie... teksty

roxenn dodano: 12 lipca 2011

chłopiec i dziewczyna to mdla mnie jakaś dziwna chemia ;; ))) . / roxenn.

kochałam   kocham i kurwa będę... teksty

roxenn dodano: 12 lipca 2011

kochałam , kocham i kurwa będę kochac . ;d;d . / roxenn.

On mi złamał serce to ja mu złamę... teksty

roxenn dodano: 12 lipca 2011

On mi złamał serce to ja mu złamę ręce ! ;d;d;d . hahahaha . / roxenn.

Sądzę  że nawet gdybym ręcę... teksty

roxenn dodano: 8 lipca 2011

Sądzę, że nawet gdybym ręcę miała całe ręce od blizn po cięciach to nikt by tego nie zauważył, nawet rodzice...

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

roxenn dodano: 8 lipca 2011

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. Zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. Niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Twoje przekleństwa nie czynią Cię mężczyzną, lecz sposób w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. Nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. Nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. Nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno ' kocham Cię mała ' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV