głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rimmellondonn Kolejny wieczór zupełnie niczym nie różniący się od poprzedniego. W głośnikach pih zapach kupionych perfum unoszący się w powietrzu a ja na balkonie. Uwielbiam

rimmellondonn

rimmellondonn.moblo.pl
Kolejny wieczór zupełnie niczym nie różniący się od poprzedniego. W głośnikach pih zapach kupionych perfum unoszący się w powietrzu a ja na balkonie. Uwielbiam to
Kolejny wieczór   zupełnie niczym... teksty

rimmellondonn dodano: 18 luty 2012

Kolejny wieczór , zupełnie niczym nie różniący się od poprzedniego. W głośnikach pih, zapach kupionych perfum unoszący się w powietrzu, a ja na balkonie. Uwielbiam to miejsce, może dlatego że tak dużo czasu spędziliśmy tu razem, te wszystkie rozmowy do samego rana, tak pamiętam. mogliśmy rozmawiać godzinami ,chwile spędzone tobą wracają , rozumiesz? Nie potrafie od tak z dnia na dzień wyrzucić Cię z mojego serca. Nie rozumiem, jak mogłeś tak po prostu odejść, gdzie się podziały zapewnienia że będziesz na zawsze, i nie pozwolisz nikomu mnie skrzywdzić? Powiedz jak mam teraz żyć, skoro swoim odejściem zabiłeś moje serce.

dwie rzeczy  które trudno... teksty

rimmellondonn dodano: 18 luty 2012

dwie rzeczy, które trudno powiedzieć: 'cześć' po raz pierwszy i 'żegnaj' po raz ostatni.

wakacyjne miłości kończą się z... teksty

rimmellondonn dodano: 18 luty 2012

wakacyjne miłości kończą się z różnych powodów . ale jedno je łączy , przypominają spadające gwiazdy płoną przez jedną chwilę , dając przysmak wieczności . a potem znikają .
Autor cytatu: chill.out

obawiałam się  kurewsko obawiałam... teksty

rimmellondonn dodano: 18 luty 2012

obawiałam się, kurewsko obawiałam tego momentu że nie będę już w stanie sobie, Ciebie przypomnieć. trudność będzie sprawiać odtworzenie Twojego głosu, jakby Bóg odebrał mi zdolność wspominania go. uśmiechu, on widnieje teraz tylko jedynie na porwanej fotografii. oczów, może niebo ma podobny odcień, ale nadal to nie to samo. mimo że znikasz jak dym po odpalonej fajce, to wyżłobiłeś pamiątkę na sercu, taką na zawsze./slaglove
Autor cytatu: slaglove

Nieważne  co mówili. Byłeś... teksty

rimmellondonn dodano: 18 luty 2012

Nieważne, co mówili. Byłeś ważniejszy od słów.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Jesteś lepszy niż czysta  surowa... teksty

rimmellondonn dodano: 17 luty 2012

Jesteś lepszy niż czysta, surowa wybuchowa jazda, lepszy niż prochy, niż podwójna dawka koksu, niż konopie indyjskie, niż środki halucynogenne, niż ekstaza, kamasustra i tajskie zabawy. Lepszy niż bananowe koktajle, masło orzechowe, niż gwiezdne wojny, lepszy niż Brad Pitt, niż Jimmy Hendrix i Armstrong, pierwszy człowiek na księżycu i święty Mikołaj. Lepszy niż wolność. Lepszy niż życie.

Któregoś dnia ze złości zaczęła... teksty

rimmellondonn dodano: 17 luty 2012

Któregoś dnia ze złości zaczęła palić, tak zostało jej do dziś.

I gdy tak myślę  to tak... teksty

rimmellondonn dodano: 17 luty 2012

I gdy tak myślę, to tak rozpaczliwie tęsknię za tobą, że chce mi się płakać. I nie jestem pewna, czy z tego smutku, że tak tęsknię, czy z tej radości, że mogę tęsknić.

Jestem w takim stanie  że mogłabym... teksty

rimmellondonn dodano: 17 luty 2012

Jestem w takim stanie, że mogłabym wypić najtańszą wódkę bez popitki z gwinta, następnie położycć się w rowie i przeleżeć tam całą noc, opłakując swoje życie.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

rimmellondonn dodano: 17 luty 2012

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci .

Nie tak miało być. Nie miałeś nie... teksty

rimmellondonn dodano: 17 luty 2012

Nie tak miało być. Nie miałeś nie wiedzieć, że Cię kocham. Nie miałeś wiązać się z nią. Nie tak, do cholery, miało być..
Autor cytatu: choleryczka

Najgorsze są noce wiesz?Kiedy leżę... teksty

rimmellondonn dodano: 17 luty 2012

Najgorsze są noce wiesz?Kiedy leżę patrząc w sufit i rozmawiam sama ze sobą.Zastanawiam się czy myślisz o mnie przed zamknięciem powiek.Z policzek spływa pierwsza łza.Myślę czy poświęcił byś dla mnie wszystko,czy zrezygnował byś dla mnie nawet z najważniejszych dla Ciebie spraw.Chciałabym żebyś kiedyś tak szczerze powiedział,że kochasz,pragniesz,potrzebujesz.Bezsilnie ocieram łzę,ale kolejne cisnął się do oczu.Przytul mnie kiedyś tak mocno wtul moją głowę do swojego serca,niech bije jak najmocniej potem powiedz,że bije tylko dla mnie.Niekiedy czuję jak boli mnie serce,najczęściej w momentach,w których czarne myśli pojawią się w mojej głowie a każda z nich robi cholerny mętlik nasuwając pytanie'Jestem dla niego ważna?'Czasami wystarczył by jeden jedyny sms w którym zainteresowałbyś się moim stanem,napisał,że tęsknisz-to na prawdę pomaga.Łzy zaczynają mnie dusić-odpuszczam,nie powstrzymują już żadnej.Wnieś trochę więcej do 'naszego związku'-dodaj swoje serce,tylko o to cię proszę/dtb
Autor cytatu: dajmitenbit

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV