głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rescue-me jesteś zbyt słaba. musisz być silniejsza. wiem.. wiem że wiesz. ale my nawet poważnie porozmawiać nie możemy bo u Ciebie wywołuje to kolejną falę łez. a ja nie

rescue-me

rescue-me.moblo.pl
jesteś zbyt słaba. musisz być silniejsza. wiem.. wiem że wiesz. ale my nawet poważnie porozmawiać nie możemy bo u Ciebie wywołuje to kolejną falę łez. a ja n
   jesteś zbyt słaba. musisz być... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

`- jesteś zbyt słaba. musisz być silniejsza. - wiem.. - wiem, że wiesz. ale my nawet poważnie porozmawiać nie możemy, bo u Ciebie wywołuje to kolejną falę łez. a ja nie umiem znieść, kiedy płaczesz. nie wiem, co mam zrobić, przytulam Cię a Ty wybuchasz jeszcze głośniejszym płaczem. jestem bezsilny. - wiem, zmienię to. kocham Cię. - ja też Cię kocham.

Jeżeli nie potrafisz zrozumieć mego... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

Jeżeli nie potrafisz zrozumieć mego milczenia nigdy nie zrozumiesz moich słów.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Przypominaj mi nieustannie  że... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

Przypominaj mi nieustannie, że jesteśmy tylko przyjaciółmi. Chyba że i Ty się zapomnisz. Jeśli tak, to mi nie przypominaj. Takie zapomnienie może zdarzyć się nawet najlepszym przyjaciołom.

każdego dnia się uśmiechał. za... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

każdego dnia się uśmiechał. za każdym razem do mnie.

gdybyś tu był choć na chwilę..... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

gdybyś tu był choć na chwilę.. mam Ci do powiedzenia aż tyle..

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

Stracisz   zrozumiesz. teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

Stracisz - zrozumiesz.

zabawiłeś się  jesteś zadowolony... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

zabawiłeś się, jesteś zadowolony, no i co.? mam Ci teraz bić brawo.?

nienawidź. przecież wybór jest... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

nienawidź. przecież wybór jest Twój. tylko, żebyś kiedyś tego nie pożałował. uwierz, że znacznie lepiej jest kochać ...

Są tacy  którzy uciekają od... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.

ja się tak nie bawię. nie gram w... teksty

rescue-me dodano: 17 sierpnia 2010

ja się tak nie bawię. nie gram w grę, gdzie stawką, są moje uczucia. gdzie ryzykuję stratę serca. wiem, jak bardzo pragniesz, wygranej. lubisz, takie brudne i złe gry czyimś życiem, prawda.?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV