głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
redsoxpugie idź się przejść. włóż słuchawki w uszy włącz kawałek który doprowadza ciebie do szybkiego bicia serca sprawia że mrużysz oczy z emocji które w tobie wzbudza i p

redsoxpugie

redsoxpugie.moblo.pl
idź się przejść. włóż słuchawki w uszy włącz kawałek który doprowadza ciebie do szybkiego bicia serca sprawia że mrużysz oczy z emocji które w tobie wzbudza i prze
idź się przejść. włóż... teksty

redsoxpugie dodano: 9 grudnia 2012

idź się przejść. włóż słuchawki w uszy, włącz kawałek, który doprowadza ciebie do szybkiego bicia serca, sprawia, że mrużysz oczy z emocji, które w tobie wzbudza i przemyśl co będzie dla ciebie najlepsze.

i'll kill her. teksty

redsoxpugie dodano: 9 grudnia 2012

i'll kill her.

nienawidzę swojej wrażliwości.... teksty

redsoxpugie dodano: 9 grudnia 2012

nienawidzę swojej wrażliwości. jest ona we mnie wszędzie, w całym moim ciele, w moim umyśle otwiera się najbardziej. smutne spojrzenie, przykre słowa, opuszczenie doprowadzają do łez.

lubiłam w sobie to  że potrafiłam... teksty

redsoxpugie dodano: 9 grudnia 2012

lubiłam w sobie to, że potrafiłam zamaskować swoje uczucia do drugiej osoby, udawać obojętność, zgadzać się na to by druga osoba mogła wiązać się z kimś innym mimo tego, że samemu darzyło się ją czymś więcej niż przyjaźnią. lubiłam też jak piłam i po upojeniu stawałam się typową wariatką, która potrafiła tylko się śmiać, później rzygać i latać z rękami w górze, pokazując innym, że jest w swoim świecie. teraz tylko mi to przeszkadza i nie daje spokoju, że potrafiłam w taki sposób spierdolić sobie życie.

patrzę przez okno  opieram się o... teksty

redsoxpugie dodano: 9 grudnia 2012

patrzę przez okno, opieram się o parapet, moje nogi ogrzewa kaloryfer. słowa mamy dźwięczą w moich uszach: "chcę wyjechać, nie chcę tu zostać na zawsze. wyjedziemy...". w pewnym momencie wyczułam nawet nutkę podniecenia na myśl o wyjeździe z miejsca, którego szczerze od jakiegoś czasu nienawidziłam, jedyne co mnie z nim łączyło to silne wspomnienia z dzieciństwa, śmiech, zapach trawy i blask słońca, które za każdym razem się żegnało siedząc na murku pod domem. uśmiech mamy i babci. beztroska, brudne dłonie, zdarte kolana i prawdziwa więź między "swoimi". polana pełna drzew i tylko bieg pomiędzy nimi, bungee, kłótnie, płacz. worek uczuć, emocji, radości, których nigdy się już nie odzyska.

trzeba żyyyyyyyyyć! teksty

redsoxpugie dodano: 6 grudnia 2012

trzeba żyyyyyyyyyć!

możesz życie brać. teksty

redsoxpugie dodano: 6 grudnia 2012

możesz życie brać.

w pełnym słońcu grudnia. teksty

redsoxpugie dodano: 6 grudnia 2012

w pełnym słońcu grudnia.

jestem w dupie. czarnej nawet kurwa. teksty

redsoxpugie dodano: 28 listopada 2012

jestem w dupie. czarnej nawet kurwa.

Nienawidzę ludzi  którzy... teksty

redsoxpugie dodano: 27 listopada 2012

Nienawidzę ludzi, którzy wpierdalają się w życie innych z chujowym do wyrzygania, mentorskim tonem będąc w tym kurwa kiepskimi, nara. Jeżeli ktoś ma z tobą problem, to może WYPIERDALAĆ w podskokach, zapamiętaj. Ubierasz się jak chcesz, jesz to, co ci smakuje, pijesz tyle ile potrzebujesz, palisz ile chcesz, kochasz kogo chcesz, nienawidzisz z rozwagą, napierdalasz się jak musisz a cała reszta jest tylko nic nie znaczącym pyłkiem na twoim ramieniu. Przez życie idzie się dumnie, z głową podniesioną najwyżej jak się da. Jeżeli spuścisz ją o cal, ludzie zaczną wyrywać ci serce brudnymi pazurami i uwierz, że to tylko początek

nie mam nic do stracenia teksty

redsoxpugie dodano: 27 listopada 2012

nie mam nic do stracenia

pokaż  że jesteś inny  że nie... teksty

redsoxpugie dodano: 27 listopada 2012

pokaż, że jesteś inny, że nie jesteś jak inni faceci, pokaż, że jestem warta twojego czasu albo ja pokażę ci, że nie jesteś wart mojego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV