głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
razem_ponad_kilo pamiętasz dojrzewanie? niezapomniany klimat pierwsze balety amfetamina i tanie wina blauki spędzone w kinach były całym naszym światem pierwsza miłość i pierwsz

razem_ponad_kilo

razem_ponad_kilo.moblo.pl
pamiętasz dojrzewanie? niezapomniany klimat pierwsze balety amfetamina i tanie wina blauki spędzone w kinach były całym naszym światem pierwsza miłość i pierwszy f
pamiętasz dojrzewanie? niezapomniany... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 3 listopada 2011

pamiętasz dojrzewanie? niezapomniany klimat; pierwsze balety, amfetamina i tanie wina, blauki spędzone w kinach były całym naszym światem, pierwsza miłość i pierwszy foch przyjęty na klatę.

pierwszy krok to początek by... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 3 listopada 2011

pierwszy krok to początek by osiągnąć szyty, działaj świadomie, przestań na farta liczyć.

to nie koniec  to początek  wierz mi... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 3 listopada 2011

to nie koniec, to początek, wierz mi, będzie dobrze.

może możesz iść ze mną za rękę... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 3 listopada 2011

może możesz iść ze mną za rękę i skończyć na bruku?

nadzieja umiera mi na rękach. teksty

razem_ponad_kilo dodano: 3 listopada 2011

nadzieja umiera mi na rękach.

może czujesz to co ja i za czymś... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 3 listopada 2011

może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz.

nie pamiętam już jak mam czytać z... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 29 października 2011

nie pamiętam już jak mam czytać z twoich oczu, nie potrafię wypowiadać słów i w milczeniu odgaduję co mógł znaczyć ruch twoich źrenic.

bądź  zwłaszcza gdy powiem ci że... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 29 października 2011

bądź, zwłaszcza gdy powiem ci że masz wyjść.

o wszystkim zapomnij wprowadzę cię... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 29 października 2011

o wszystkim zapomnij wprowadzę cię w stan agonii.

nie chcę nigdzie iść  chcę mieć... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 29 października 2011

nie chcę nigdzie iść, chcę mieć cię tutaj.

nie pamiętam już jak mam czytać z... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 29 października 2011

nie pamiętam już jak mam czytać z twoich oczu.

to jest jak bilet do lepszych życia... teksty

razem_ponad_kilo dodano: 28 października 2011

to jest jak bilet do lepszych życia stron.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.