głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
raaainbow spędzałyśmy ze sobą całe dnie każdą wolną minutę poświęcałyśmy sobie. Nie było dnia w którym byśmy się nie widziały. zawsze mówiłyśmy że nikt ani nic nas nie ro

raaainbow

raaainbow.moblo.pl
spędzałyśmy ze sobą całe dnie każdą wolną minutę poświęcałyśmy sobie. Nie było dnia w którym byśmy się nie widziały. zawsze mówiłyśmy że nikt ani nic nas nie rozłączy
spędzałyśmy ze sobą całe dnie... teksty

raaainbow dodano: 26 lipca 2011

spędzałyśmy ze sobą całe dnie, każdą wolną minutę poświęcałyśmy sobie. Nie było dnia w którym byśmy się nie widziały. zawsze mówiłyśmy, że nikt ani nic nas nie rozłączy, mimo, że wiele osób wiele razy próbowało to zawsze byłyśmy razem. Zielona szkoła, spacery, wypady do Warszawy, zabawy, chatroulette, nocowanie u mnie i wiele innych chwil spędzonych razem. Mam 15 lat ona 14. Jest śliczną dziewczyną o ślicznych włosach i niebieskich oczach ; ), spędzałyśmy razem niezapomniane chwile, były dobre i złe momenty, pamiętam je wszystkie, mimo, że powinnam o niektórych zapomnieć. Nasze kłótnie o nic, i głupie śmianie się z byle czego.

Razem płakałyśmy i śmiałyśmy... teksty

raaainbow dodano: 26 lipca 2011

Razem płakałyśmy i śmiałyśmy się, pomagałyśmy sobie w każdych chwilach, nasza zielona szkoła. nie zapomnę jej nigdy! Pewnego dnia zaprzyjaźniła się z Karoliną, zaczęła mnie coraz bardziej olewać.. ale pewnego dnia przyjechała do Ciebie siostra Klaudia i wszystko się zaczęło! 19 lipca, Agata przyszła zapłakana na pętle. wszyscy jej się pytali o co chodzi, czemu płaczę. gdy Bogusia z Martyną się o tym dowiedziały, wpadły w szał. kazały nam dzwonić do Zuzi, że ma być na " krzyżówce " z Klaudią.

Dziewczyny mnie namawiały  abym jej... teksty

raaainbow dodano: 26 lipca 2011

Dziewczyny mnie namawiały, abym jej wszystko wygarnęła.. Bogusia była bardzo zła, gdy dowiedziała się, że Klaudii podoba się Piotrek i prawdopodobnie z nim będzie. cóż, poszłyśmy. Bogusia zaczęła z nimi rozmawiać i wszystko wyjaśniać. Ja w tym czasie poszłam po Oliwkę na pętle, gdy wróciłam z nią do nich, Klaudii już nie było. Dziewczyny były ze mnie dumne, że wygarnęłam Zuzi. Na drugi dzień, znów to samo.. Pewna osoba wpadła na to, aby spotkać się z Zuzą i każda z nas przypierdoli jej w twarz, a jak nie to ta osoba przypierdoli tej osobie, która tego nie zrobiła. W sumie nie chciałam, to była moja przyjaciółka i jakiś szacunek do niej mam. nie doszło do tego, Zuzia z Klaudią się z nami nie spotkały, może i dobrze..

Teraz Bogusia  Martyna  Morena się z... teksty

raaainbow dodano: 26 lipca 2011

Teraz Bogusia, Martyna, Morena się z nią pogodziły.. Chciałabym cofnąć czas, ale niestety czasu się nie cofnie.. Z dnia na dzień brakuje mi takiej osoby jak ona coraz bardziej.. W jeden dzień, jedną chwile, tak na prawdę straciłam jedną z najważniejszych osób w moim życiu. Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie było przy mnie innych..

dnia 32.13 o godzinie 25:61:61... teksty

raaainbow dodano: 31 maja 2011

dnia 32.13 o godzinie 25:61:61 przyjdę do Ciebie i powiem, że Cię nie kocham

są tacy ludzie  takie zdarzenia i... teksty

raaainbow dodano: 11 maja 2011

są tacy ludzie, takie zdarzenia i słowa, o których nigdy nie zapomnisz.

jeden sms z tego numeru powoduje... teksty

raaainbow dodano: 22 kwietnia 2011

jeden sms z tego numeru powoduje meeeeeega smajla do reszty dnia ! / raaainbow

i jak zawsze się zjebało  spoko... teksty

raaainbow dodano: 19 kwietnia 2011

i jak zawsze się zjebało, spoko / raaainbow

Poprzednia 1 2
3
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV