 |
pyzolka.moblo.pl
Nienawidzę bibliotek. Książka z biblioteki jest jak facet który miał mnóstwo kobiet. Przychodzi do ciebie i czujesz że pachnie kimś innym. Niby go kochasz chcesz
|
|
 |
Nienawidzę bibliotek. Książka z biblioteki, jest jak facet, który miał mnóstwo kobiet. Przychodzi do ciebie i czujesz, że pachnie kimś innym. Niby go kochasz, chcesz z nim być, chcesz to wszystko pojąć, ale wiesz, że był dotykany przez inne. Najgenialniejsza książka odpada, kiedy jest poplamiona, popisana. Ktoś ją miał, ktoś ją czytał i ktoś swoim tłustym wzrokiem próbował skumać, o co w niej chodzi. ”
|
|
 |
"pijąc alkohol, trzeba znać swoją miarę" – powiedział mi kiedyś franciszek starowieyski. zapytałem go dlaczego. "bo można wypić za mało". i żyjąc, trzeba znać swoją miarę, bo można żyć za mało. ”
|
|
 |
Nie łudź się,ej. ;) Słuchawki zawsze będą splątane,herbata za gorąca,a facet nie ten. ;D
|
|
 |
Witam w świecie , gdzie depresja jest częstsza niż przeziębienie ...
|
|
 |
któregoś dnia rzucę to wszystko i wyjdę rano, niby po chleb .. : (
|
|
 |
Nie otworzę, choćbyś wydrapał 'przepraszam' na mych drzwiach .
|
|
 |
rumienił powietrze swoimi spojrzeniami.
|
|
 |
Jest czasem taki dzień w życiu kobiety, że nie cieszy cię nawet kolejna para butów po przecenie.
|
|
 |
` zwykła dziewczyna, zamknięta w swoim nierealnym świecie marzeń .
|
|
 |
'.Kiedy przytłacza mnie szarość nieba, zakładam kolorowe sukienki..."
|
|
 |
Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwie trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma
|
|
 |
Wiem, że jestem troche niesforna, lekko postrzelona i bywam kłopotliwa... Ale w środku bije czyste serduszko, potrzebujące miłości i chcące dać tyle ile otrzyma albo jeszcze więcej.
|
|
|
|