głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
puszus Nie ma zbyt wiele czasu by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia a jakaś niewidzialna ręka

puszus

puszus.moblo.pl
Nie ma zbyt wiele czasu by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia a jakaś niewidzialna ręka nam je
Nie ma zbyt wiele czasu  by być... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?

Aby żyć prawdziwie  musisz żyć... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

Aby żyć prawdziwie, musisz żyć dniem dzisiejszym. Życie jest krótkie i szybko mija. Jeśli nie żyjesz tym, co jest dzisiaj, straciłeś Dzień. Nie zachmurzaj więc swego ducha lękiem i troską o jutro. Nie obciążaj też swego serca niedolą wczorajszego dnia. Żyj dziś! Możesz pocieszać się myślą o tym, co było dobre wczoraj, możesz marzyć sobie o tym co może przynieść jutro. Nie zatrać się jednak ani we wczorajszym, ani w jutrzejszym dniu. Żyj dziś! Wczoraj? Jutro? Dziś! Jak wspaniale! Dziś jest dzień, aby być szczęśliwym! Nie otrzymałeś żadnego innego dnia, jak właśnie ten dzisiejszy, aby żyć pełnią życia, aby być wesołym i radosnym! Wczoraj? Już minęło. Jutro? Jeszcze nie nadeszło. Dziś: to jedyny dzień, który trzymasz w dłoni . Uczyń z niego swój najpiękniejszy dzień! Może być wspaniale!

Jak mam rozpoznać swoją Drugą... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę? Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań. Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie....

czas przemija....a razem z nim... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

czas przemija....a razem z nim przemijają marzenia....

Gdy przyglądam się sobie i moim... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

Gdy przyglądam się sobie i moim metodom rozumowania, dochodzę do wniosku, że fantazja (wyobraźnia) odgrywa w moim życiu większą role niż talent do przyswajania wiedzy obiektywnej.

Uśmiech:   : nic nie kosztuje  ale... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

Uśmiech: :)nic nie kosztuje, ale jest wiele wart, wzbogaca tego, kto go otrzymuje i tego, kto go daje :)trwa chwilę, ale jego wspomnienie trwa czasami przez całe życie :)daje wytchnienie zmęczeniu, wzbudza odwagę w zniechęconym, jest pocieszeniem w smutku.

Nie biegnij za szybko przez życie bo... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy.

nawet nie wiesz ile jest w Tobie... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

nawet nie wiesz ile jest w Tobie siły. ile możesz znieść i ile jeszcze dla Ciebie przygotowano. Nigdy nie spotka Nas większe nieszczęście niż to które możemy udźwignąć. Twoje życie jest na Twoją miarę. I nawet gdy coś przygniata Cię do ziemi, pamiętaj że od dna też można się odbić!!!

Wyzwanie nie czeka. Życie nie... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie.

Tam  gdzie jest do kliknięcia Start... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

Tam, gdzie jest do kliknięcia Start, tuż obok, bliżej niż myślisz, czai się Stop...

Czy to nie ironia losu? Ignorujemy... teksty

puszus dodano: 4 stycznia 2012

Czy to nie ironia losu? Ignorujemy tych, którzy nas uwielbiają. Uwielbiamy tych, którzy nas ignorują. Kochamy tych, którzy nas ranią i ranimy tych, którzy nas kochają.

Dodał a  plik multimedialny http:... teksty

puszus dodano: 3 stycznia 2012

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV