głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psychicznystanx3 polski alfabet zawiera 32 litery słownik języka polskiego miliony haseł a mi na usta ciśnie się najczęściej tylko ' kurwa ' pierwszy raz od paru miesięcy płakał

psychicznystanx3

psychicznystanx3.moblo.pl
polski alfabet zawiera 32 litery słownik języka polskiego miliony haseł a mi na usta ciśnie się najczęściej tylko ' kurwa '
polski alfabet zawiera 32 litery... teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

polski alfabet zawiera 32 litery słownik języka polskiego miliony haseł, a mi na usta ciśnie się najczęściej tylko ' kurwa '

pierwszy raz od paru miesięcy... teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

pierwszy raz od paru miesięcy płakałam właśnie za tobą, już od dawna tego nie robiłam.. dawałam rade, cały smutek kryłam w sobie. ale dzisiaj coś we mnie pękło.. nie umiałam zapanować nad emocjami, znowu poczułam jak jesteś przy mnie, nie widziałam cie, lecz czułam twój oddech na mojej szyi.. stęskniłam sie za chwilami kiedy byłeś tak blisko, na wyciągnięcie ręki.. kiedy codziennie w każdej wiadomości od ciebie czytałam jak bardzo mnie kochasz.. wiem że nie cofnę czasu,nawet nie chce tego robić..po prostu czuje że nie byłeś dla mnie.. chce tylko żebyś sie ze mną pożegnał.. może wtedy naprawde uwierze że Ciebie już nie ma.

ogarnij mnie. tak po prostu wylecz... teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

ogarnij mnie. tak po prostu wylecz mnie z siebie.

Uwielbiam wchodzić Ci w słowo i... teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

Uwielbiam wchodzić Ci w słowo i zamykać Twoje usta magicznym pocałunkiem.

i tak kurwa nic nie zrozumiesz. teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

i tak kurwa nic nie zrozumiesz.

obojętność to  dziś podstawa. teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

obojętność to dziś podstawa.

Chciałabym cofnąć czas i... teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

Chciałabym cofnąć czas i pozmieniać pewne rzeczy. Może nie znalibyśmy się tak dobrze jak teraz, ale przynajmniej moje serce byłoby w jednym kawałku.

Pozdrawiam skurwysynów. teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

Pozdrawiam skurwysynów.

Jeśli naprawdę chcesz czegoś... teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

Jeśli naprawdę chcesz czegoś więcej niż zwykle, puste spojrzenia i uśmiechy rzucone przypadkiem, pokaż, że na to zasługujesz. Nie będę więcej naiwna, więc przekonaj mnie do siebie .

Dwulicowość facetów mnie... teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

Dwulicowość facetów mnie przeraża. Powoli zaczynam rozumieć, dlaczego tyle kobiet to lesbijki .

Przepraszam  że często przeklinam... teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

Przepraszam, że często przeklinam, że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą, którą możesz zaciągnąć do łóżka. Przepraszam, że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca. Przepraszam, że mi tak cholernie zależy i przepraszam, że kocham.

mam ochotę na odrobię szczęścia w... teksty

psychicznystanx3 dodano: 26 maja 2011

mam ochotę na odrobię szczęścia w Twoich ramionach ;*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć