głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Chciałeś mnie ośmieszyć  tym... teksty

popczyk dodano: 10 września 2012

Chciałeś mnie ośmieszyć, tym farmazonem wyciągniętym z nosa ? To trochę ci nie wyszło ;] Chciałeś mi narobić lipy ? Sorry ale zbyt chujowo się starałeś ;) Chciałeś wyskoczyć ? To czemu nie przyszedłeś, przecież dokładnie wiesz gdzie mieszkam :)

Coraz rzadziej się spotyka ludzi z... teksty

popczyk dodano: 10 września 2012

Coraz rzadziej się spotyka ludzi z honorem i zachowaniem z "ZDR,RPK - Życia stara szkoła"

Chciałeś żyć tak jak ja ? Chyba... teksty

popczyk dodano: 10 września 2012

Chciałeś żyć tak jak ja ? Chyba ci kurwa nie wyszło. Chciałeś mieć takich znajomych jak ja ? Chyba coś ci nie pykło. Chciałeś mieć to co ja ? Chyba rozpierdoliłeś zmysły ;)

Jeden zwykły dzień.....  Jeden... teksty

popczyk dodano: 6 września 2012

Jeden zwykły dzień..... Jeden zwykły dzień może zmienić życie Jeden zwykły dzień może zmienić świat Jeden zwykły dzień może dać Ci siłę Jeden zwykły dzień zamienia zamki w piach.

Póki żyje na zawsze tylko twój... teksty

popczyk dodano: 6 września 2012

Póki żyje na zawsze tylko twój Szeptał czule jej do ucha, ale czy to czuł Ona wniebowzięta w błękitnej sukience Czuła że to ten jemu odda nawet serce.

Możesz wracać  wracać zrobię to... teksty

popczyk dodano: 5 września 2012

Możesz wracać, wracać zrobię to tak, żeby było lepiej, obiecuje uwierz. Ubieraj się, chodź do mnie już wystarczy wkurwień, tydzień to za długo zdecydowanie wiem zepsułem. :( :(

Świat wydaje się być taki sam.... teksty

popczyk dodano: 4 września 2012

Świat wydaje się być taki sam. Nadal świeci słońce, dzień przeplata się z nocą... Tylko Ty już nie trzymasz mnie za rękę.

Nie znasz  a pierdolisz. Nie umiesz... teksty

popczyk dodano: 4 września 2012

Nie znasz, a pierdolisz. Nie umiesz się zachować, rozumiem w ten sposób chcesz się przypodobać.

Wiesz o mnie więcej  niż ja sam o... teksty

popczyk dodano: 4 września 2012

Wiesz o mnie więcej, niż ja sam o sobie wiem de facto . Znasz mnie lepiej, niż Ci którzy mnie kochaj, ja kto? Nie zrozum źle, po części jesteś obojętny mi tu. A wiesz na mój temat więcej niż ja sam, kurwa bez kitu. Nic o mnie nie wiesz chłopak, głupot na mój temat nie smaż. Nie mów, że to same dobre słowa, bo ty gest masz. Nie znasz mnie przecież, nie wiem czemu tak uważasz. Nie jestem taki jakiego sobie mnie wyobrażasz. Oceniać powierzchownie to sobie kurde można. Jointy i browar, nie wszystko by człowieka poznać. Gówno wiesz, taka jest prawda, pomyśl chociaż przez chwile.. Szanuje cie, bo ty szanujesz mnie.. i tylko tyle. Ile razy patrzyłeś i będziesz patrzył mi na ręce. Głupoty gadasz, głupot z dnia na dzień coraz więcej. Nie znasz, a pierdolisz, nie umiesz się zachować. No dobra rozumiem, w ten sposób chcesz się przypodobać.

kochać to nie znaczy zawsze to samo... teksty

popczyk dodano: 4 września 2012

kochać to nie znaczy zawsze to samo kolejną masz za sobą znowu noc nie przespaną kochać to nie znaczy zawsze to samo choć kochasz wciąż tak samo w nocy jak o piątej rano kochać to nie znaczy mieć coś na własność nie możesz zasnąć, gdy wiesz ze nie może zasnąć kochać to nie znaczy zawsze to samo zamknij oczy, nie przejmuj się smutną plamą

Zamiast smutać zgaś to  wyjdź... teksty

popczyk dodano: 4 września 2012

Zamiast smutać zgaś to, wyjdź uśmiechu poszukać, nie musisz sie zamulać chcesz to mozesz sie nastukać. Chcesz to możesz nawet z buta zrobic kilometrów stówkę, nie ma miejsa dzis na smutek masz tu na smutek nutkę.

Wciąż powtarzają mi 'co robisz to... teksty

popczyk dodano: 4 września 2012

Wciąż powtarzają mi 'co robisz to jest kicz' ja jebie twoje ja chodź tu do mnie sra-lalala czy myślisz sobie, że ja przejmę się ze znów napiszesz mi 'ty pedale idź w chuj idź'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV