głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pokahontas mi to w kurwe obojętne przecież za tobą nie tęsknie. bo teraz nawet jeśli wszystko staralibyśmy się naprawić już nic nie będzie takie same . zbyt wiele słów pa

pokahontas

pokahontas.moblo.pl
mi to w kurwe obojętne przecież za tobą nie tęsknie.
 mi to w kurwe obojętne  przecież... teksty

pokahontas dodano: 15 września 2011

"mi to w kurwe obojętne, przecież za tobą nie tęsknie."

bo teraz nawet jeśli wszystko... teksty

pokahontas dodano: 15 września 2011

bo teraz nawet jeśli wszystko staralibyśmy się naprawić , już nic nie będzie takie same . zbyt wiele słów padło , za bardzo zraniliśmy siebie nawzajem . i chociaż biorę pod uwagę to , że już przenigdy nie będziemy rozmawiać tak jak kiedyś , wciąż mam nadzieję . modle się , żebyś się ogarnął i to zatrzymał . zatrzymał w sobie tą obojętność , która zatruwa moje serce . bo ja już nie oczekuje niczego więcej , nawet niczego nie chcę . tylko chciałabym móc wierzyć , że ta przyjaźń , która istniała na samym początku , wciąż potrafi być nieśmiertelna

Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

pokahontas dodano: 24 sierpnia 2011

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, ze to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, ze to już za mną, ze już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, ze się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym kto je wypowiedział. Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, ze jednak źle się stało ? Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, tez tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci , jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łza, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedział.

dokładnie. świetne wpisy. przeczytałam wszytskie.    teksty pokahontas dodał komentarz: dokładnie. świetne wpisy. przeczytałam wszytskie. ;) do wpisu 24 sierpnia 2011
odszedł  zostawiając mnie z chorymi... teksty

pokahontas dodano: 16 sierpnia 2011

odszedł, zostawiając mnie z chorymi wyrzutami sumienia. wyszedł, głuchy na moje wyjaśnienia. nie reagował na przeprosiny. patrzyłam w nieznajome mi już źrenice, miałam przed sobą innego człowieka. osuwał się mimowolnie, kiedy próbowałam zbliżyć swoją dłoń do Jego ramienia. mówił zachrypniętym głosem niesklejające się ze sobą słowa. gdy przekraczał próg, zatrzymał się na sekundę i jakby do powietrza, nie do mnie, krzyknął, że kocha.

W sumie to powinnam Ci podziękować... teksty

pokahontas dodano: 12 sierpnia 2011

W sumie to powinnam Ci podziękować udowodniłeś mi, że nie warto ludziom ufać nawet tym których kochamy, że są fałszywymi egoistami pięknie kłamiącymi o miłości. Uświadomiłeś mi, że jestem jeszcze naiwnym dzieckiem bo oddałam ci się i szłam za Tobą w ciemna mimo, że nie raz już przy Tobie tonęłam. W takim razie jeszcze raz dziękuję za to że pokazałeś mi brudną stronę życia.

Cofnąć czas i spędzić te pare... teksty

pokahontas dodano: 9 sierpnia 2011

Cofnąć czas i spędzić te pare chwil jeszcze raz.

Pożarte serca zapijam vódką . teksty

pokahontas dodano: 9 sierpnia 2011

Pożarte serca zapijam vódką .

najbardziej bolą wspomnienia... teksty

pokahontas dodano: 9 sierpnia 2011

najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru. nie, nie te nieprzyjemne. tylko te najlepsze. właśnie te bolą najbardziej. bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć.

Ej ja tylko chciałam poukładać... teksty

pokahontas dodano: 9 sierpnia 2011

Ej ja tylko chciałam poukładać swoje życie!

Chociaż do dziś naszych rąk... teksty

pokahontas dodano: 9 sierpnia 2011

Chociaż do dziś naszych rąk splecionych czuję każdy nerw.

Nie miną nawet miesiąc a my... teksty

pokahontas dodano: 9 sierpnia 2011

Nie miną nawet miesiąc a my przechodzimy obok siebie obojętnie, nie mówimy sobie cześć nie pytamy " Co u Ciebie" Raczej ogólnie mało obchodzimy się nawzajem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV