głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie  nie jestem typem agresywnej suki... teksty

poczujcotoja dodano: 22 czerwca 2011

Nie, nie jestem typem agresywnej suki do której lepiej nie podchodzić. Możesz mnie obrażać, ale nie dam sobą pomiatać. Jednak gdy wjeżdzasz na rodzinę i przyjaciół to nie radzę - nie ma nic bardziej płytkiego , a za to już łatwiej wyłapać wpierdol. ;]

Dźwięk sms'a.Odczytuję wiadomość... teksty

poczujcotoja dodano: 22 czerwca 2011

Dźwięk sms'a.Odczytuję wiadomość, pierwsze dwa słowa brzmią "kocham Cię".Komórka spada mi natychmiast na podłogę, mój oddech przyspiesza.Ponownie odczytuję:"Kocham Cię, (bla, bla) nie masz pomysłu na wyznanie miłości? Ślij sms'a pod numer (...)".Sms od sieci,a wystarczyłyby dwa proste słowa od Ciebie.Żadne tam wierszyki."Kocham Cię" - tak po prostu,bez żadnego VAT-u.

W sumie to nie chciałam do tego... teksty

poczujcotoja dodano: 16 czerwca 2011

W sumie to nie chciałam do tego wracać .. ale sprowokowałaś mnie tym co powiedziałaś Mariuszowi ! Zastanawiam sie w ogóle , jak ty kurwa masz czelność po tym wszystkim wyświetlać sie kurwa z takimi gorzkimi żalami ?! Kurwa , nie chce cie znać ! Kurwa , nie chce mieć z tobą nic wspólnego ! Ty szybciej gadasz niż myślisz ! Chciałaś zaświecić, ale kurwa szybko zgasłaś ! Jeszcze jedno słowo do ciebie leszczu .. Słuchaj, wiesz ze kurwa szanuje cie jak brata ! ale musze uczciwie ci powiedzieć , żeś kurwa w strasznie chujowy przedział się wpierdolił ! / chada .

ej   czarnula !     już się nie... teksty

poczujcotoja dodano: 16 czerwca 2011

ej , czarnula ! już się nie rozczulam ! ty udany sex masz jedynie po tym , gdy twój facet wcześniej ogląda moje foty ! / mei .

Nie potrafię czasem odwrócić się... teksty

poczujcotoja dodano: 16 czerwca 2011

Nie potrafię czasem odwrócić się plecami .. Od tych ludzi, którzy ranią mnie i mają mnie za nic ! Nie umiem sobie radzić, nie jestem aż tak twarda .. Z najprostrzymi sprawami potrzebuję oparcia ! Potrzebuje miłości i uczuć prawdziwych .. Ale wole nic nie mieć niż mieć coś na niby ! / wdowa .

nigdy nie dam ci o sobie zapomnieć... teksty

poczujcotoja dodano: 16 czerwca 2011

nigdy nie dam ci o sobie zapomnieć, możesz być pewien ! nie jestem z tych co dzwonią do siebie tylko w potrzebie .. już mi zbrzydło to wszystko i pierdolę ten kodeks .. dziś przytulę cię tylko po to, by zaraz odejść ! te uczucia nietrwałe i dlatego tak cenne .. tylko szkoda, że nasze serca nie są wymienne ! / pih & chada

Teraz zazdrość cię szarpie więc... teksty

poczujcotoja dodano: 16 czerwca 2011

Teraz zazdrość cię szarpie więc rozpuszczasz swój język .. Jest nienawiść i gniew i nie ma nic pomiędzy ! Stoisz jak na krawędzi, nie wiesz czego się złapać .. Na osiedlach juz wiedzą : to ta najgorsza szmata ! / chada .

To smutne  że nie widzisz już w... teksty

poczujcotoja dodano: 16 czerwca 2011

To smutne, że nie widzisz już w moich oczach siebie .. To przykre, Ty wiesz swoje a ja dalej nic nie wiem ! Mam to, czego nie ma żaden inny człowiek, jestem pewna .. Mam coś czego nie mam i mieć nie mogę, mam Ciebie !

Stałam w bezruchu  wpatrzona w... teksty

poczujcotoja dodano: 16 czerwca 2011

Stałam w bezruchu, wpatrzona w Ciebie jak w obrazek .. Trafiłam błędnie, źle .. Jak zwykle i tym razem ! Jakiś głos szeptał do ucha ostatnią część wersu .. że ty i ja, że jak to tak, i że to nie ma sensu ! / studio pokój .

Prowadzę się powoli   a niektórych... teksty

poczujcotoja dodano: 16 czerwca 2011

Prowadzę się powoli, a niektórych bardzo boli fakt, że sobie radzę i co na to poradzę? Środkowy palec raczej, tak czy inaczej .. Jestem w grze i zaznaczę - nigdzie się nie wybieram ! / peja .

Spotykam ciebie znów  patrzysz na... teksty

poczujcotoja dodano: 16 czerwca 2011

Spotykam ciebie znów, patrzysz na mnie i widzisz, że Czuję to co ty albo któreś z nas się myli .. Palę papierosa i patrzę w twoje oczy Myśląc, że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy W moim innym świecie planujemy przyszłość Ale teraz nie ma cię, chyba właśnie wyszedłeś .. / pezet

To taki moment życia  w którym... teksty

poczujcotoja dodano: 16 czerwca 2011

To taki moment życia, w którym wyjdę, trzasnę drzwiami ! Nie chcę wiedzieć co będzie, nie chcę wiedzieć co z nami .. Nie mam czasu na rozmowę, nie mam czasu na spotkanie .. Nigdy więcej nie mów mi, że tego nie przeżywamy !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV