głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pisaxx . najpierw rezygnujesz z drobiazgów potem z większych rzeczy a w końcu z wszystkiego . śmiejesz się coraz ciszej aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać . t

pisaxx

pisaxx.moblo.pl
. najpierw rezygnujesz z drobiazgów potem z większych rzeczy a w końcu z wszystkiego . śmiejesz się coraz ciszej aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać . t
 . najpierw rezygnujesz z... teksty

pisaxx dodano: 12 sierpnia 2011

` . najpierw rezygnujesz z drobiazgów , potem z większych rzeczy , a w końcu z wszystkiego . śmiejesz się coraz ciszej , aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać . twój uśmiech przygasa , aż staje się tylko imitacją radości , czymś nakładanym jak makijaż .

 . i gdy nadchodzą wieczory takie... teksty

pisaxx dodano: 12 sierpnia 2011

` . i gdy nadchodzą wieczory takie jak ten , gdy wszyscy inni są szczęśliwi gdzieś , a ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia .

 . nie mamo . to nie jest coś o... teksty

pisaxx dodano: 11 sierpnia 2011

` . nie mamo . to nie jest coś o czym mogę tak po prostu zapomnieć , wymazać z pamięci i pójść naprzód . tak , wiem , że mam czternaście lat . ale zrozum , nie jestem już tym dzieckiem , które biega ze swoim różowym misiem .. nie zaraz , ja nigdy nie miałam różowych misiów .. mamo , spróbuj sobie to wyobrazić . kiedy go nie widzę , czuję jak wszystko we mnie szaleje . jakby miliard motyli przeleciało przez całe moje ciało . uwielbiałam z nim rozmawiać . o wszystkim , nawet o tym , jakiego batona ostatnio zjedliśmy . przy nim czułam się bezpieczna , wystarczyła tylko jego obecność . przy nim byłam szczęśliwa . wiesz mamo , gdy przy jakiejś osobie jest się tak bardzo szczęśliwym , a potem się to straci , to nie da się o tym tak po prostu zapomnieć . kocham go , mamo . kocham go tak cholernie mocno , że oddałabym za niego wszystko , mimo tego , że mam przecież tylko czternaście lat .

 . nie mów  że ci mnie brakuje... teksty

pisaxx dodano: 11 sierpnia 2011

` . nie mów , że ci mnie brakuje , kiedy oboje wiemy , że świetnie bawisz się w towarzystwie swoich kumpli i nowych koleżanek . nie pisz , że tęsknisz , skoro tak naprawdę brakuje ci jedynie mojej szyi , piersi i tyłka . nie mów , że cię do mnie ciągnie , gdy potrafisz obejrzeć się za każdą dziewczyną na ulicy , albo gdy jedziesz na imprezę z celem wyrwania najlepszej suki . nie kłam mnie . ja i tak nie uwierzę w żadne twoje słowo ..

 . odnoszę wrażenie  że nie masz... teksty

pisaxx dodano: 11 sierpnia 2011

` . odnoszę wrażenie , że nie masz zielonego pojęcia , iż obecnie jesteś najważniejszą osobą w moim życiu ..

 . dlaczego potrafię w swojej... teksty

pisaxx dodano: 6 sierpnia 2011

` . dlaczego potrafię w swojej głowie układać całe monologi wszystkich swoich uczuć i emocji , o których chciałabym ci powiedzieć , dlaczego w myślach jestem taka odważna , filuterna i z klasą . dlaczego w życiu realnym nie potrafię wydusić z siebie złamanego słowa ..

 . kiedy facet jest zazdrosny jest... teksty

pisaxx dodano: 6 sierpnia 2011

` . kiedy facet jest zazdrosny jest to w sumie słodkie .ale kiedy kobieta jest zazdrosna zaczyna się III wojna światowa .

 . kiedyś przyjdzie taki dzień... teksty

pisaxx dodano: 6 sierpnia 2011

` . kiedyś przyjdzie taki dzień , że siądę na chodniku tak zupełnie bezproblemowo i będę miała wyjebane dosłownie na wszystko ..

 . on zaczyna się śmiać i mówi... teksty

pisaxx dodano: 6 sierpnia 2011

` . on zaczyna się śmiać i mówi - prima aprilis . no więc ona napluła na niego i wykrzyczała - śmigus dyngus . na to on zgasił jej papierosa na czole i rzekł - popielec . to ona chwyciła go za gardło i mówi - zaduszki .

 . czasami mam wrażenie  że nie... teksty

pisaxx dodano: 6 sierpnia 2011

` . czasami mam wrażenie , że nie zdajesz sobie sprawy z tego , że na obecną chwilę jesteś najważniejszą osobą w moim życiu .

 . najlepszym prezentem byłaby... teksty

pisaxx dodano: 5 sierpnia 2011

` . najlepszym prezentem byłaby świadomość , że myślisz o mnie .. czasem .

 . why don't you kurva love me .?! teksty

pisaxx dodano: 2 sierpnia 2011

` . why don't you kurva love me .?!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV