głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 . ociekasz zajebistością .  DD teksty

pisaxx dodano: 19 sierpnia 2011

` . ociekasz zajebistością . ; DD

 . jeżeli kogoś kochasz  daj mu... teksty

pisaxx dodano: 18 sierpnia 2011

` . jeżeli kogoś kochasz - daj mu wolność . jeżeli kocha to wróci , a jeśli nie wróci to nigdy nie był twój ..

 . więc kurwa zdecyduj sie w końcu... teksty

pisaxx dodano: 18 sierpnia 2011

` . więc kurwa zdecyduj sie w końcu .! ja tak dłużej nie moge .! nie rozumiesz .?!

 . owszem  mam ciężki charakter... teksty

pisaxx dodano: 17 sierpnia 2011

` . owszem , mam ciężki charakter , trudno ze mną wytrzymać i wiecznie stwarzam problemy . lubię pakować się w kłopoty , ranić innych którzy odwdzięczają się tym samym i ryczeć cały dzień w poduszkę . często się zdarza nie panować nad sobą i wybuchać furią w nieodpowiednim momencie , chodzić cały dzień w dresie , za dużej koszulce , nierozczesanych włosach i kieszeniami wypchanymi chusteczkami . czasem wystarczy , że ktoś wspomni o nim , wybucham płaczem , tęsknota nie daje się powstrzymać . więc prosze nie mówcie , że jestem silna i dam radę bo wszyscy wiemy , że taka opcja nie istnieje .

 . ktoś zapytał mnie kiedyś jaki... teksty

pisaxx dodano: 17 sierpnia 2011

` . ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu . ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają . i kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał , nie zrozumie , jak bardzo boli każda kolejna łza . jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei . i nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa , nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł , że powoli spada . kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności , kto nie wie co to znaczy nienawidzić siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia , że patrzy na złudzenie . nie zrozumie nigdy , co to znaczy płakać i być smutnym . żeby to zrozumieć trzeba to poczuć . tak wielu nie potrafi czuć ..

 . szli całą paczką . śmiała... teksty

pisaxx dodano: 17 sierpnia 2011

` . szli całą paczką . śmiała się , wygłupiała i nawet o nim nie pomyślała . doszli do stałej miejscówki . siedział . siedział ze swoją laleczką na kolanach . gładził ją po włosach , przytulał . jej serce na chwilę stanęło , by po paru sekundach zacząć bić oszalałym rytmem . odwróciła się i poszła za róg budynku . nagle ktoś ją objął . " ej , siostra . przecież dasz radę.' Pokręciła przecząco głową. " to chociaż jemu pokaż , że jest inaczej . pokaż , że jesteś silną dziewczynką " . przetarła oczy . uśmiech rozświetlił jej twarz i wyszła zza rogu , trzymając się kurczowo bluzy przyjaciela .

 . Panie Boże . proszę Cię o... teksty

pisaxx dodano: 17 sierpnia 2011

` . Panie Boże . proszę Cię o mądrość , żebym mogła zrozumieć mężczyznę , o miłość - bym mogła mu przebaczyć , o cierpliwość - bym mogła znieść jego humory . nie proszę Cię o siłę , bo bym go zajebała . ; D

 . jestem niecierpliwa i trochę... teksty

pisaxx dodano: 17 sierpnia 2011

` . jestem niecierpliwa i trochę niepewna siebie . popełniam błędy , tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia , ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza , to cholernie pewne , że nie zasługujesz na mnie , kiedy jestem najlepsza .

 . i chcę być tą najważniejszą... teksty

pisaxx dodano: 16 sierpnia 2011

` . i chcę być tą najważniejszą , rozumiesz .? tym jebanym numerem jeden . oczkiem w głowie , diamentem , za którego byłbyś w stanie oddać wszystko .

 . bywało tak  że po prostu... teksty

pisaxx dodano: 16 sierpnia 2011

` . bywało tak , że po prostu przestawałeś się odzywać . nie pojawiałeś się w szkole a gdy dzwoniłam wyłączałeś telefon . pamiętam , że ostatnim razem napisałam ci - nie rozumiem o co chodzi . kocham cię , chcę być z tobą .! chcesz to wszystko zniszczyć .? na odpowiedź czekałam ponad pięć godzin . w dłoniach kurczowo ściskałam telefon z nadzieją , że może przeoczyłam twoją wiadomość . w końcu odpisałeś , ciarki przeszły przez całe moje ciało , odczytałam - szczerze .? wszystko mi jedno .

 . nachodzi mnie w łóżku ..... teksty

pisaxx dodano: 15 sierpnia 2011

` . nachodzi mnie w łóżku .. napastuje moje ciało .. wyszukuje ulubioną jego część .. delikatnie łaskocze .. i zaczyna ssać ..pieprzony komar .

 . chcę znowu wierzyć w miłość... teksty

pisaxx dodano: 15 sierpnia 2011

` . chcę znowu wierzyć w miłość , mieć siłę by wstrzymać łzy ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV