 |
pinkowa5991.moblo.pl
Prawdziwe pocieszenie jest wtedy gdy ktoś daje ci do zrozumienia: możesz być taki jaki jesteś.
|
|
 |
Prawdziwe pocieszenie jest wtedy, gdy ktoś daje ci do zrozumienia: możesz być taki, jaki jesteś.
|
|
 |
czasem , przychodzi taki moment w życiu człowieka ,że trzeba zrezygnować , zapomnieć , pójść na przód . I nieważne jak cholernie byc i zależało , jak trudne by to było . Po prostu trzeba ..
|
|
 |
Dopóki lakier na paznokciach nie wysechł, kobieta jest bezbronna! rób co chcesz! ;p
|
|
 |
faceci też powinni mieć okres. może chociaż to usprawiedliwiałoby połowę ich zachowań. ; D
|
|
 |
Nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki, no po prostu sobie nie wyobrażam!
|
|
 |
żadna wielka miłość nie umiera do końca. możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. ♥
|
|
 |
Czasami mam wrażenie, że nie żyję. że moje życie jest jakąś denną kopią, kopii. stoję obok. słyszę, czuję. ale nie jestem w stanie wykrzesać z siebie żadnej reakcji. tak jakbym stała obok ciała. moja podświadomość ma włączony tryb czuwania, ten który nie pozwala mi na racjonalne myślenie. ten, który wyprał mnie z uczuć dokładnie tak jak pierze się swoje ulubione jeansy.
|
|
 |
Od zawsze szukałam ramion mężczyzny, w których mogłabym się schować, mając gorszy dzień. Zawsze chciałam czuć się bezpiecznie. Nie pytaj więc jak się czuję dzisiaj.
|
|
 |
8 dnia Bóg stworzył facebooka i powiedział: Lubię to ! ; D
|
|
 |
z Nim ? różnie to bywa. czasem jest tak cholernie czuły, a czasem to kawał skurwysyna
|
|
 |
A gdy mikołaj spyta, czy byłam w tym roku grzeczna odpowiem: ' może i nie. Ale, kurwa, zobacz ile w tym roku wycierpiałam. No, kurwa, zobacz!
|
|
 |
A ja jak głupia, mała, naiwna dziewczynka, czekam na Ciebie jak na lizaka.
|
|
|
|